Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums no TikTok video.

Biedējošā patiesība par tumšu svītriņu uz naga. Marijas stāsts tūkstošiem cilvēku bailēs liek pārbaudīt savus nagus

Dzīvības loterija
30. martā 16:20 2022. gada 30. martā 16:20
  Jauns.lv
Amerikāniete Marija Silvija tumšu līniju uz sava naga pamanīja pirms desmit gadiem, taču nepievērsa tai pārāk lielu uzmanību, līdz brīdim, kad ārsti atklāja patieso iemeslu, vēsta “News.com”. 

Sieviete savu stāstu publicējusi sociālajā tīklā TikTok, kur viņas stāstītais sasniedzis tūkstošiem lielu auditoriju, liekot skatītājiem izmisīgi pārbaudīt savus nagus. 

Sākotnēji svītriņa bijusi blāva ar neizteiktām malām, taču gada laikā tā palikusi tumšāki brūna, jau iezīmējot konkrētu līniju. Marija atzīst, ka ārstus apmeklēja regulāri, jo ir sportiste un vēlas būt labā fiziskā formā. “Neviens īsti nebija pamanījis šo līniju, līdz viens ārsts 2014. gadā izteicās, ka svītra uz naga ir dīvaina, ja tā paliek lielāka, ejiet pie ārsta, viņš sacīja.".

Sievietei nags nesāpēja, tāpēc viņa īpaši par to nesatraucās, turklāt ārsti apgalvojuši, ka tā ir tikai dzimumzīme uz naga. 
“Mans draugs mudināja veikt biopsiju, tikai tāpēc es to izdarīju. Janvāra beigās es uzzināju, ka tā ir melanoma, kas būtībā nozīmē vēzi zem naga,” stāsta Marija. 

Zemnagu melanoma var veidoties gan uz roku, gan kāju nagiem un to ir grūti laikus atklāt un ārstēt. Vairums pacientu maldīgi uzskata, ka zem naga ir asinsizplūdums traumas dēļ, vai vizuālās izmaiņas pat nepamana. 

Līnija uz Marijas naga “izaugusi no nagu gultnes” un bijusi tur jau teju 10 gadus. Sievietei piedāvāta operācija, kuras laikā tiek izgriezts nags un daļa kaula. Laimīgā kārtā pēcoperācijas pārbaudēs apstiprināts, ka viņas nagā vairs nav vēža šūnu. 

Sieviete mudina ikvienu, kurš pamanījis vizuālas pārmaiņas uz saviem nagiem, nekavēties ar ārsta apmeklējumu.

 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti no Zaporižjas apgabala izveduši 300 tonnas graudu 28
Viktorija Bekhema teic, ka Deividam patīk viņas jaunais izskats. Tievums palicis vecmodīgs
FOTO: ļaudis ierodas uz "Dons Žuans" pirmizrādi Latvijas Nacionālajā operā 6
Pievienot komentāru