Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Vai dzīvojam miljonāru valstī?" - Rīgā par zoba izraušanu samaksā 219 eiro 41

Par veselību
2020. gada 25. novembrī 19:39 2020. gada 25. novembrī 19:39
  Bez Tabu, TV3
Sestdienas naktī Agitai sācis sāpēt zobs. Pretsāpju līdzekļi neiedarbojās un sāpēs bijušas tik briesmīgas, ka sieviete nolēmusi doties uz kādu no diennakts klīnikām.

"Pirmais, kas man "Google" izleca bija dakteres Katkevičas zobārstniecības klīnika Slokas ielā. Rezultātā man bija jāsamaksā 219 eiro par gudrības zoba izraušanu," stāsta Agita.

Sieviete uzskata, ka tā ir nepamatoti augsta cena, vēsta TV3 raidījums "Bez Tabu". "Viņi pelna uz cilvēka nelaimes. Cilvēkam tādas sāpes, viņam nav variantu."

"Vai mēs dzīvojam miljonāru valstī?" Agita neizprot, kā var būt tāda cena un, ko šādos gadījumos darīt cilvēkiem, kuriem šādas naudas summas nav.

"Jums ir jābūt savam zobārstam. Un tādam zobārstam, kuram jūs varat piezvanīt un teikt: dakter, es saprotu, ka esat kaut kur ārā, bet viņš palīdzēs izrakstot pretsāpju līdzekļus vai kādu sazvanot," norāda Latvijas zobārstu asociācijas vadītājs Andis Paeglītis.

Jautāta, kas tad sastādījis tik lielas gudrības zoba izraušanas izmaksas, daktere Jūlija Katkeviča raidījumam skaidro: "Atveriet mūsu saitu un lejā ir aprēķins no līdz. Tur ir uzskaitītas visas procedūras. Vajag painteresēties, cik tas maksā pirms piekrist pakalpojumam, pirms doties uz klīniku un pierakstīties." 

Agita par cenu jautājusi un atbilde bijusi, ka tā varētu būtu no 150 līdz 200 eiro: "Tajā brīdī esi ķīlnieks. Un, kas to cenrādi sastāda, es īsti nesaprotu". Plašāk skatieties augstāk pievienotajā sižetā. 

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Uz ielas dzīvojošs puisis no Latvijas kļuvis par galveno varoni Īrijas mediju pētījumā par bezpajumtniekiem 27
Pēc skandalozā sižeta, kā Ogres policijas vadība pati neievēro ierobežojumus, no amata atstādina policijas priekšnieku un vietnieku 5
Nevēloties tikt pieķerts, Rēzeknes sporta kluba vadītājs atņem televīzijas kameru un metas bēgt 9
Tēmas: Bez tabu, TV3, Google
Skatīt visus komentārus

Внучка Ротару показала совместные фото с бойфрендом-миллионером из списка Forbes

«Аморальная семья уродует особняк!»: Виктория и Дэвид Бэкхем разозлили британцев