Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

30 stundas pēc dzimšanas ar koronavīrusu Ķīnā inficējies jaundzimušais 1

Esi vesels
6. februārī 12:41 2020. gada 6. februārī 12:41
  Jauns.lv
30 stundas pēc dzimšanas koronavīruss diagnosticēts kādam zīdainim Ķīnā, padarot viņu par jaunāko līdz šim inficēto pacientu, vēsta BBC.

Bērniņš dzimis 2. februārī vīrusa epicentrā Uhaņā. Zināms, ka pirms dzemdībām mazuļa mātei arī konstatēts koronavīruss. Pagaidām ārstiem nav skaidrs, vai inficēšanās notikusi mazulim esot dzemdē, vai piedzimstot. 

Kopš vīrusa izplatīšanās sākuma ar to sasirguši salīdzinoši maz bērnu. Bērniņš, kurš piedzimstot svēra 3.25 kilogramus, pašlaik ir stabilā stāvoklī un tiek novērots. 

Medicīnas eksperti lēš, ka šis varētu būt gadījums, kad inficēšanās notikusi jau mātes dzemdē esot. Tas lieku reizi atgādina, ka jo rūpīgi koronavīrusa izplatīšanās laikā jāuzrauga grūtnieces. 

Jau vēstīts, ka jaunā koronavīrusa upuru skaits Ķīnā ir pieaudzis līdz 563 cilvēkiem, no kuriem 73 miruši pēdējo 24 stundu laikā.

Saskaņā ar Ķīnas Nacionālās veselības komisijas datiem pieaudzis arī apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits, sasniedzot 28 018. Pēdējās diennakts laikā apstiprināti 3694 jauni inficēšanās gadījumi.

No jaunajiem nāves gadījumiem 70 reģistrēti vīrusa uzliesmojuma epicentrā Hubei provincē, bet pārējie trīs - citur Ķīnā.

Citi šobrīd lasa

Vai jaunā recepšu zāļu kārtība neradīs problēmas? 13
Starp skatuvi un keramiku: Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska
Kā bez diētām nomest pāris kilogramus
Pievienot komentāru

"Я до сих пор люблю тебя": Цымбалюк-Романовская публично покаялась перед Джигарханяном и заявила, что хочет быть рядом с ним

Певица и модель Кира Шайн после операции на головном мозге обратилась к Анастасии Заворотнюк