Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Īrijas veselības dienestā paniku rada no Ķīnas atgriezusies paciente
Shutterstock

Īrijas veselības dienestā paniku rada no Ķīnas atgriezusies paciente 1

Esi vesels
24. janvārī 07:34 2020. gada 24. janvārī 07:34
  Jauns.lv
Vakar, 23. janvārī, Īrijas veselības aprūpes dienestā pamatīgu satraukumu raisīja aizdomas, ka no Ķīnas līdz šai valstij ir atceļojis jaunais bīstamais koronavīruss, vēsta portāls "Baltic-Ireland".

Dublinas "Mater Hospital" neatliekamās palīdzības nodaļā tika nogādāta paciente, kurai bija drudzis un kura otrdien bija atgriezusies no Ķīnas. Aidomās par iespējamu koronavīrusa saslimšanu, pacientei nekavējoties veiktas analīzes un visi piesardzības pasākumi. 

Kā piesardzības pasākums tika veikta dezinfekcija. Vēlāk, kad pacientei tika veiktas analīzes, tika konstatēts, ka viņa nav inficēta ar koronavīrusu un nav nepieciešamības sievieti izolēt, informēja slimnīcas infekcijas slimību speciālists.

Jauns.lv jau vēstīja, ka Ķīnā no ceturtdienas apturēta aviosatiksme un vilcienu kustība no Hubejas provinces galvaspilsētas Uhaņas, kura ir jaunā koronavīrusa krīzes centrā.

Uhaņas īpašais komandcentrs cīņai pret šo vīrusu arī paziņoja, ka iedzīvotāji nevarēs atstāt šo pilsētu bez īpaša iemesla un ka ierobežojošie pasākumi būs spēkā no plkst.10 (plkst.4 pēc Latvijas laika).

Šo pasākumu  mērķis ir "ierobežot epidēmijas izplatīšanos", teikts centra paziņojumā.

Trešdien mediji ziņoja, ka Ķīnā pēc inficēšanās ar jauno koronavīrusu miruši jau 17 cilvēki, bet ar to inficējušies vairāki simti. Visi mirušie reģistrēti Hubejas provincē.

Citi šobrīd lasa

"Šī slepenā dzīve man bijusi jau ilgu laiku" - bezkaunīga klienta nokaitināts, Dāvids laimi nu rod grandiozā dārzā
Viļānos izcēlies pamatīgs tracis domes deputātes neadekvātās uzvedības dēļ 5
Jānis Timma apprecējis savu mīļoto Annu Sedokovu 9
Pievienot komentāru

Амбициозная герцогиня: эксперт объяснила почему Кэтрин не смогла быть просто «королевской женой»

Как семья Михаила Ефремова учится жить без заработков актера