Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Īrijas veselības dienestā paniku rada no Ķīnas atgriezusies paciente 3

Esi vesels
24. janvārī 07:34 2020. gada 24. janvārī 07:34
  Jauns.lv
Vakar, 23. janvārī, Īrijas veselības aprūpes dienestā pamatīgu satraukumu raisīja aizdomas, ka no Ķīnas līdz šai valstij ir atceļojis jaunais bīstamais koronavīruss, vēsta portāls "Baltic-Ireland".

Dublinas "Mater Hospital" neatliekamās palīdzības nodaļā tika nogādāta paciente, kurai bija drudzis un kura otrdien bija atgriezusies no Ķīnas. Aidomās par iespējamu koronavīrusa saslimšanu, pacientei nekavējoties veiktas analīzes un visi piesardzības pasākumi. 

Kā piesardzības pasākums tika veikta dezinfekcija. Vēlāk, kad pacientei tika veiktas analīzes, tika konstatēts, ka viņa nav inficēta ar koronavīrusu un nav nepieciešamības sievieti izolēt, informēja slimnīcas infekcijas slimību speciālists.

Jauns.lv jau vēstīja, ka Ķīnā no ceturtdienas apturēta aviosatiksme un vilcienu kustība no Hubejas provinces galvaspilsētas Uhaņas, kura ir jaunā koronavīrusa krīzes centrā.

Uhaņas īpašais komandcentrs cīņai pret šo vīrusu arī paziņoja, ka iedzīvotāji nevarēs atstāt šo pilsētu bez īpaša iemesla un ka ierobežojošie pasākumi būs spēkā no plkst.10 (plkst.4 pēc Latvijas laika).

Šo pasākumu  mērķis ir "ierobežot epidēmijas izplatīšanos", teikts centra paziņojumā.

Trešdien mediji ziņoja, ka Ķīnā pēc inficēšanās ar jauno koronavīrusu miruši jau 17 cilvēki, bet ar to inficējušies vairāki simti. Visi mirušie reģistrēti Hubejas provincē.

Citi šobrīd lasa

Aktieris Ainārs Ančevskis pēc krīzes un depresijas atkal uz kājām - esot pat kļuvis par meitas tēvu
Klauvēt pie sirds. Saruna ar ārstu Uģi Gruntmani
Džemmas Skulmes mantinieki skaidro, kāpēc vēlas pārdot mākslinieces māju 3
Skatīt visus komentārus

Дженнифер Лопез похвасталась сексуальной фигурой в откровенном бикини

"Никому ты не нужен": пациентке в Страдиня отказывали в уходе - она умерла