Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Īrijas veselības dienestā paniku rada no Ķīnas atgriezusies paciente 1

Esi vesels
2020. gada 24. janvārī 07:34 2020. gada 24. janvārī 07:34
  Jauns.lv
Vakar, 23. janvārī, Īrijas veselības aprūpes dienestā pamatīgu satraukumu raisīja aizdomas, ka no Ķīnas līdz šai valstij ir atceļojis jaunais bīstamais koronavīruss, vēsta portāls "Baltic-Ireland".

Dublinas "Mater Hospital" neatliekamās palīdzības nodaļā tika nogādāta paciente, kurai bija drudzis un kura otrdien bija atgriezusies no Ķīnas. Aidomās par iespējamu koronavīrusa saslimšanu, pacientei nekavējoties veiktas analīzes un visi piesardzības pasākumi. 

Kā piesardzības pasākums tika veikta dezinfekcija. Vēlāk, kad pacientei tika veiktas analīzes, tika konstatēts, ka viņa nav inficēta ar koronavīrusu un nav nepieciešamības sievieti izolēt, informēja slimnīcas infekcijas slimību speciālists.

Jauns.lv jau vēstīja, ka Ķīnā no ceturtdienas apturēta aviosatiksme un vilcienu kustība no Hubejas provinces galvaspilsētas Uhaņas, kura ir jaunā koronavīrusa krīzes centrā.

Uhaņas īpašais komandcentrs cīņai pret šo vīrusu arī paziņoja, ka iedzīvotāji nevarēs atstāt šo pilsētu bez īpaša iemesla un ka ierobežojošie pasākumi būs spēkā no plkst.10 (plkst.4 pēc Latvijas laika).

Šo pasākumu  mērķis ir "ierobežot epidēmijas izplatīšanos", teikts centra paziņojumā.

Trešdien mediji ziņoja, ka Ķīnā pēc inficēšanās ar jauno koronavīrusu miruši jau 17 cilvēki, bet ar to inficējušies vairāki simti. Visi mirušie reģistrēti Hubejas provincē.

Citi šobrīd lasa

Kā Jāņu dienu svin citas tautas pasaulē?
"Ja krist, tad no balta zirga!" Seksologs Šulcs par papardes zieda meklēšanas tradīciju
Jāņu vainags no grīšļiem: māca māksliniece Baiba Rasa
Pievienot komentāru

Расстройство личности, алкозависимость и иждивенцы: адвокаты нашли повод для смягчения наказания Ефремову

"О боже! Опять голая?": Волочкова эротично возлегла на траву после бани, прикрывшись веником