Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Inese Supe

Ineses Supes dēls izglābj saplosītu vārnu, izmitina to uz balkona un nosauc par Kārli 51

Par veselību
2018. gada 21. jūlijā 06:37 2018. gada 21. jūlijā 06:37
Kas Jauns Avīze
LTV žurnāliste Inese Supe par savu 15 gadus veco dēlu Agni Lindermani saka: “Viņš būs veterinārārsts. Tas ir vairāk nekā skaidrs!” Agnis no drošas nāves izglābis vārnu, un tā jau ir otrā radība, kam viņš palīdzējis atlabt.

Dzīvojot vasarā pie vecmāmiņas Dobeles novada Auru pagastā, puisis šomēnes uzgāja kaķa vai kāda cita dzīvnieka saplosītu vārnu, putnam bija lauzts spārns un savainotas kājas.

“Atradu viņu pie mājas. Vārna nevarēja ne paiet, ne palidot. Atnesu mājās un skaloju brūces ar ūdeņraža pārskābi. Putns tagad dzīvo pie mums mājās – uz balkona,” "Kas Jauns Avīzei" teic Agnis.

Inese piebilst, ka šī nav pirmā dzīvā radība, ko izglābis dēls. Gandrīz gadu pie viņiem mājās būrītī nodzīvoja kaķa sakosta pele, līdz viņa atveseļojās un varēja aizskriet pati savās gaitās.

Agņa izglābtā vārna nosaukta par Kārli. Pie vārda viņa tikusi, pateicoties veterinārārstam, kuram Agnis zvanīja, lai aptaujātos, kā vārnai labāk palīdzēt.

Ārsts izmetis frāzi: "Atkal kārtējais Kārlis." Tā ka putns nav nosaukts par godu kādreizējam Ineses Supes kolēģim Kārlim Seržantam no raidījuma "Degpunktā" laika, kā varētu šķist.

Agnis dienās būs veterinārārsts (Foto: Inese Supe)

Citi šobrīd lasa

Liene Grava par izskatu un pucēšanos: "Sievietei ir jānotic, ka viņa ir skaista"
Ziemas košums: visi adījumi ir jaunās sezonas modes tendence
Hercogiene Megana iziet sabiedrībā, rotājusies ar princeses Diānas rokassprādzi
Skatīt visus komentārus

"Можно сказать, окунулась": Ольга Бузова села голым задом в снег в Куршевеле

Пугачева не пришла и телефоны вместо закусок: Игорь Николаев скромно отметил день рождения