Slavenības
2024. gada 10. jūlijs, 17:16

"Man patīk pavadīt laiku pašam ar sevi," - Kašers par vienatni un pašizolēšanos no soctīkliem

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Multimākslinieks Kašers, viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", dalās pārdomās par pašizolēšanos no sociālajiem tīkliem un privātuma saglabāšanu. Kašers atklāj, ka arvien vairāk izbauda laiku, ko pavada vienatnē, tas ļaujot viņam labāk sakārtot domas un emocijas.

Kašers uzsver, ka arvien vairāk novērtē laiku, ko pavada vienatnē, un uzskata to par būtisku elementu savā dzīvē, lai sakārtotu domas un emocionālo stāvokli. “Nu vairāk liekas, ka iniciators tam visam biju es, tāpēc ka pēdējā gadā sanāca vairāk paceļot tieši vienam. Pēdējo gadu laikā, varbūt tas ir uz vecumu, bet man ļoti patīk pavadīt laiku pašam ar sevi. Tas man šķiet tik interesanti, jo kādreiz man patika būt ar cilvēkiem. Tagad es gribu pabūt viens un paskatīties, man ir dažādi jautājumi, ko es vēlos uzdot," prāto Kašers.

Kašera un viņa Jāņa kāzas Dānijā 2021. gada jūnijā

Latvijā populārākais viendzimuma pāris - multimākslinieks Kašers un viņa mīļotais vīrietis fitnesa treneris Jānis Miņins - 2021. gada jūnijā Dānijā ...

gallery icon
27

"Tad, kad es sāku saprast, ka man patīk vienam kaut kur pabūt, mēs [ar vīru] sanācām kopā un es teicu: “Paklausies, ir tāda lieta”, bet Jāni tas apmierina. Viņam atkal patīk vairāk pabūt mājās, man patīk pablandīties pa pasauli. Mēs sanākam kopā un mums ir caurspīdīgas sarunas, kas ir ļoti svarīgas. Mēs pastāstām, kā mēs jūtamies un kā es redzu sevi, savu attīstību, tāpat arī, kā mēs kopā varam visu attīstīt," piebilst viņš un atklāj: "Mums ir ļoti viegli runāt par vienatni. Protams, man ir vairāk laika un es varu atiet no darbiem. Viņš to var mazāk, bet tas neliedz man iespēju iepazīt vairāk pasauli. Bet mums ir arī kopīgie ceļojumi un sevis iepazīšanas ceļojumi."

Kašera un viņa Jāņa dzīves ainiņas

gallery icon
39