foto: Inta Mengiša
Pārdod vīra dzīvokli un gatavojas pavadīt meitu uz Ameriku - lielas pārmaiņas Katrīnes Vasiļevskas dzīvē
Katrīne Vasiļevska.
Slavenības
2024. gada 10. jūnijs, 06:16

Pārdod vīra dzīvokli un gatavojas pavadīt meitu uz Ameriku - lielas pārmaiņas Katrīnes Vasiļevskas dzīvē

Izklaides nodaļa

Žurnāls "Kas Jauns"

TV seja un digitālā satura veidotāja Katrīne Vasiļevska gatavojas pavadīt meitu mācībās uz Ameriku un pirmoreiz dodas apciemot vīru pilotu Pēteri Vasiļevski viņa tagadējā bāzes vietā Beļģijas galvaspilsētā Briselē.

Aizvadītā nedēļa Katrīnei Vasiļevskai iesākās ar skaistu notikumu – 3. jūnijā viņa ar vīru Pēteri satikās Briselē, kur sirsnīgās vakariņās atzīmēja kāzu pirmo gadadienu. “Neticami, ka pagājis tikai gads, kopš apprecējāmies! Šodien ir sajūta, ka citas dzīves man pat nav bijis. Pa šo laiku jau arī esmu apradusi ar to, ka mani vairs neuzrunā pirmā vīra uzvārdā. Sākumā gan, jā, bija ļoti grūti atvadīties no iepriekšējā uzvārda Sauliete, jo tas man bija “kā uzliets”,” žurnālam "Kas Jauns" atzīst Katrīne.

foto: no privātā arhīva
Pirms gada 3. jūnijā Katrīne un Pēteris apprecējās.

Vīra profesijas dēļ, līdzīgi kā savulaik dzīvojot kopā ar sportistu, arī tagadējā laulībā attiecībās esot regulāri šķirtības periodi. “Kaut kādā ziņā dzīvoju bez vīra. Reizēm braucu līdzi. Pārsvarā Pētera grafiks ir tāds, ka desmit dienas viņš ir prom ārzemēs un pēc tam uz piecām līdz septiņām dienām mājās. Un tas ir ļoti normāli, šāds dzīves modelis man ir ļoti pieņemams un patīkams.

Kamēr vīrs ir prom, es varu sparīgi pastrādāt. Pateicoties šiem grafikiem, mums ar vīru ir ļoti skaista, romantiska randiņu dzīve. Apnikums vai nogurums vienam no otra mums nedraud!

Īstenībā jau neesmu pieradusi pie tādām attiecībām, kad ar otru kopā esi diendienā. Arī pirmais vīrs karjeras dēļ regulāri bija prom. Mēs ar Pēteri esam pieraduši, jo no pirmajām dienām tā dzīvojam,” viņa stāsta, atklājot, ka ģimenes dzīvē ar laulāto draugu pašlaik piedzīvo lielas pārmaiņas. Proti, abi izlēmuši izlikt pārdošanā Pētera īpašumā esošo plašo dzīvokli Torņkalnā. “Pēteris šo dzīvokli iegādājās precīzi divas nedēļas pirms tam, kad mēs iepazināmies. Kad bijām jau kopā, dzīvoklis bija nupat svaigi izremontēts, un es pat biju klāt, kad ienesa gultu. Dzīvoklis atrodas ideālā vietā – Torņkalnā, kas ir desmit minūšu brauciena attālumā no lidostas un piecu minūšu attālumā no Rīgas centra. Četristabu dzīvoklis ar trim guļamistabām, 20 kvadrātmetru terase, kur man patīk gan sauļoties, gan gatavot šašliku. Šķirties no šā dzīvokļa izlēmām, jo plānojam būvēt savu ģimenes māju. Mums jau ir iegādāts zemes gabals, kas atrodas Rīgas nomalē, ļoti skaistā vietā Mazās Juglas upes krastā. Sapratām, ka nevēlamies ņemt nekādus kredītus, līdz ar to izlēmām pārdot vienu īpašumu, lai varētu īstenot sapni par savu māju. Gribu zaļu dārziņu, kādu ogu krūmu, šūpuļtīklu.”

Katrīne uzskata, ka emocionālā ziņā daudz grūtāka būs atvadīšanās no vecākās meitas Kerijas, kas plāno mācīties ārpus Latvijas. “Šovasar vēlamies atpūsties un to darīt kopā ar bērniem, jo mana vecākā meita Kerija augusta vidū apmaiņas programmā brauks uz gadu mācīties Amerikā. Māsa Kortnija ir saskumusi, jo abas tomēr visu laiku ir bijušas kopā...” atklāj viņa.

foto: no privātā arhīva
Katrīne ar meitām Kortniju un Keriju Saulietēm.