Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Vai Kristaps Porziņģis izšķīries no savas draudzenes Lauras?

Slavenības
2023. gada 14. novembrī 06:44 2023. gada 14. novembrī 06:44
  Juris Vaidakovs | Žurnāls "Kas Jauns"
Šķiet, Latvijas bagātākais sportists Kristaps Porziņģis atkal ir brīvs vīrietis, un daiļavas var cerēt iekarot viņa sirdi un miljonus. Tā vismaz var spriest pēc basketbolista un viņa mīļotās Lauras Vizlas svaigākajām aktivitātēm sociālajos tīklos, šonedēļ vēsta žurnāls "Kas Jauns".

Vēl vasarā Kristaps un it sevišķi Laura sociālajos tīklos dalījās ar fotogrāfijām no kopīgas atpūtas Grieķijas salās, no klātienē apmeklētām Vimbldonas tenisa turnīra spēlēm, bet tagad tās visas ir dzēstas – gan Lauras, gan Kristapa kontos vairs nav nekādu norāžu, ka viņi būtu pāris. Laura izdzēsusi visas bildes, kurās redzama viņa ar Kristapu vai Kristaps viens, savukārt Porziņģa profilos atrodama vairs tikai viena fotogrāfija kopā ar daiļo blondīni.


Turklāt Laura nav devusies līdzi Kristapam uz ASV, kur sākusies Nacionālās basketbola asociācijas jaunā sezona. Ja agrāk viņa dzīvoja kopā ar basketbolistu te Dalasā, te Vašingtonā, tad tagad Bostonā, kura kluba "Celtics" sastāvā Porziņģis nu pelna savus miljonus, viņš dzīvo bez Lauras. Pēdējā laikā Vizla arī uz Kristapa aktivitātēm soctīklos vairs nav reaģējusi ar like atzīmi.

Vai tiešām pārītis ir šķīries? Tā runā it sevišķi pēc nesenā Lauras Vizlas neviennozīmīgā ieraksta sociālajā vietnē "TikTok", kur viņa ar glāzi vīna rokās atkārto dziesmas vārdus: “Es atļaušu Dievam to izlabot. Jo, ja es to izlabošu, es došos uz cietumu”.

Pie šī ieraksta kāda Lauras sekotāja komentāros uzdeva jautājumu: “Kāpēc jūs ar Kristapu izšķīrāties?”, taču Lauras atbilde nesekoja, vien kāda cita sekotāja ierakstīja, ka kāda no viņas skaistumkopšanas meistarītēm esot par šādu faktu – Porziņga un Vizlas attiecību izjukšanu – izpļāpājusies.

Saistītās ziņas

FOTO: kā Porziņģis ar mīļoto Lauru privātā lidmašīnā atgriezās Latvijā? Lidojums no Vašingtonas uz Liepāju izmaksā veselu bagātību 8
FOTO: kā burziņos Rīgā mirdz Kristapa Porziņģa mīļotā Laura
Kur Porziņģis, Ozoliņš, Bertāns un citi iegulda savus miljonus? Pašmāju sporta zvaigznes un viņu bizness 3

To, vai tiešām notikusi šķiršanās, gan Porziņģis, gan Vizla nekomentē, kas nav nekāds brīnums, jo par savām attiecībām viņi arī līdz šim izvairījušies runāt publiski. Toties šovasar Kristapa Porziņģa privātajai dzīvei īpašu vērību pievērsa vairāki ASV mediji, iepazīstinot savus lasītājus ar Bostonas "Celtics" jaunās zvaigznes mīļoto, aprakstīdami Lauras Vizlas bezrūpīgo luksusa dzīvesveidu. Iespējams, šīs publikācijas ASV presē bija par iemeslu, kāpēc Kristaps un Laura no saviem profiliem soctīklos izdzēsuši visas bildes. Bet varbūt viņi tomēr ir izšķīrušies, jo dzirdētas arī runas, ka Porziņģis Lauru pametis, džentlmeniski atstājot viņai Rīgā i dzīvokli, i automašīnu.

Atgādinām, ka pirmās ziņas par Kristapa Porziņģa un latviešu zeltenes, bijušās "VEF Rīga" basketbola kluba karsējmeitenes Lauras Vizlas attiecībām parādījās 2019. gada vasarā, bet gadu vēlāk pāris par to paziņoja publiski, kad Laura sociālajos tīklos publiskoja foto, kur abi redzami kopā. Pēc tam atklājās, ka Kristapu un Lauru sapazīstināja abu labs draugs – Latvijā pazīstamais šovmenis brazīlietis Felipe Gabriels Ksavjērs.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

VIDEO: pie Šķirotavas stacijas no sliedēm noiet vilciens ar Krievijas graudiem 3
Alekseja Navaļnija mirstīgās atliekas beidzot atdotas viņa mātei 2
Krievi grib atstāt britus bez slavenā “fish and chips”