foto: ddp/Ferrari Press / Vida Press
Vai karaliskā ģimene noraidījusi Meganas Mārklas un prinča Harija izlīguma piedāvājumu?
Megana Mārkla un princis Harijs.
Slavenības
2023. gada 9. augusts, 06:12

Vai karaliskā ģimene noraidījusi Meganas Mārklas un prinča Harija izlīguma piedāvājumu?

Jauns.lv

Lai gan izskanējis apgalvojums, ka Megana Mārkla un princis Harijs ir pasnieguši olīvu zaru karaliskajai ģimenei cerībā izbeigt ieilgušās nesaskaņas, šķiet, ka šis izlīguma piedāvājums nav guvis atsaucību karaļnamā.

Karaliskā ģimene šķietami noraidījusi Meganas un Harija vēlmi pēc izlīguma.

Karaļnama komentētājs Ričards Ficviljamss norādījis izdevumam “Newsweek”, ka britu karaliskā ģimene ignorējusi Meganu, publiski neapsveicot viņu 42. dzimšanas dienā, tādējādi parādot, ka starp abām nometnēm aizvien saglabājas “rūgta plaisa”.

Tā Megana Mārkla un princis Harijs dodas uz “Women of Vision” ceremonijas vakaru Ņujorkā un mājup

gallery icon
26

Megana 4. augustā nosvinēja 42. dzimšanas dienu, bet nevienā no karaliskās ģimenes sociālo mediju kontiem nebija atrodams viņai veltīts dzimšanas dienas sveiciens.

Šī bija pirmā Meganas dzimšanas diena, kas sekojusi pēc abu skandalozā dokumentālā “Netflix” seriāla un Harija biogrāfiskās grāmatas “Liekais” izdošanas, kad abi nāca klajā ar pārsteidzošām atklāsmēm, kas vērstas pret karalisko ģimeni.

foto: Ken McKay/ITV/Shutterstock/ Vida Press
Britu karaļnama eksperts Ričards Ficviljamss.

Ričards Ficviljamss, atsaucoties uz protokolu, ka publiski tiek apsveikti tikai karaļnama labā strādājošie ģimenes pārstāvji, sacīja - lai gan to uzskata par oficiālu attaisnojumu Meganas jubilejas ignorēšanai, "patiesībā tas atklāj rūgto plaisu karaliskajā ģimenē".

Viņš piebilda: “Harija memuāri “Liekais” un intervijas, ko viņš sniedza, lai to popularizētu, ir tam ārkārtīgi kaitējušas.”

Grāmatnīcas Lielbritānijā pārplūdina prinča Harija memuāri

Otrdien, 10. janvārī, grāmatnīcās visā pasaulē sāk tirgot Lielbritānijas prinča Harija memuārus "Spare".

gallery icon
18

“Institūcija nevar atspēkot viņu pārmetumus punktu pa punktiem, kā viņi zina. Tomēr viņi var savstarpēji noteikt acīmredzamu distanci, un tieši to viņi ir izdarījuši. Tas ir absolūti loģiski.”

Ainiņas no Meganas un Harija “Netflix” seriāla pirmā reklāmas treilera

gallery icon
28