foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Artis Pabriks dod vērtīgu padomu, Linda Mūrniece aicina uz vardarbību - ko pašmāju slavenības atklāj soctīklos
Artis Pabriks.
Slavenības
2023. gada 23. aprīlis, 18:18

Artis Pabriks dod vērtīgu padomu, Linda Mūrniece aicina uz vardarbību - ko pašmāju slavenības atklāj soctīklos

Žurnāls "Kas Jauns"

Ar jaunumiem savā dzīvē, novērojumiem, pārdomām un vienkārši jokiem soctīklos dalās arī sabiedrībā zināmi ļaudis.

Elīna un sāpes

Aktrise Elīna Bojarkina savā "Facebook" kontā dalījusies ar pārdomām par šķiršanos no TV žurnālista Marģera Majora.

Viņa raksta: “Esmu pārsteigta, cik tālu šī visa epopeja ir aizgājusi. [..] nevienā brīdī neesmu teikusi, ka Marģers būtu slikts cilvēks. Viņš ir burvīgs, izpalīdzīgs, vienmēr ar pozitīvu skatu uz dzīvi. Bet tas neizslēdz to, ka arī tik brīnišķīgi cilvēki mēdz sāpināt.”

Pabriks dod padomu

Kādreizējais Saeimas un Eiroparlamenta deputāts, bijušais ārlietu un aizsardzības ministrs Artis Pabriks dalījies ar padomu tiem jauniešiem, kas nevēlas iet Valsts aizsardzības dienestā. Tādā gadījumā esot jāiestājas Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā.

Linda aicina

Uzņēmēja un bijusī ministre Linda Mūrniece rosina publiski nopērt pirmos nepatīkamos pavasara vēstnešus jeb kūlas dedzinātājus. Kā viņa pati pamato savu viedokli – “acīmredzami naudas sodi nepalīdz”.

Reinika domas par naudu

“Man “patīk”, ka ļoti bagāti cilvēki intervijās saka, ka naudai nav nozīmes. Protams, ka nav, jo viņiem tā IR,” ar šādām pārdomām par naudas nozīmi dzīvē dalījies mūziķis, aktieris un raidījumu vadītājs Lauris Reiniks. “Tā nepadara laimīgu, bet vienkārši dzīvē ir par vienu lietu mazāk, par ko uztraukties,” secina dziedātājs.