Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

Smagas pagātnes traumas, slepens pielūdzējs un dzīvesvietas maiņa - atgriežas realitātes šovs "Ģimene burkā"

Klausies ziņas sadarbībā ar:
TV
12. janvārī 15:30 2023. gada 12. janvārī 15:30
 
No mīlestības līdz kašķim ir viens solis, kas izcili raksturo jebkuru ģimenes stāstu. Kopīgi meklējot risinājumus un nolīdzinot nesaskaņas, ir iespējams miers un saticība, bet, ja tas nelīdz, tad vēlmju burka ir gatava palīdzēt.

Pie televīzijas skatītājiem jau no 23. janvāra kanālā "360TV" atgriežas ģimeņu attiecību realitātes šovs “Ģimene burkā”, kurā kuplajam dalībnieku pulkam pievienosies Graudiņu ģimene, kas sezonas laikā risinās savas pagātnes traumas, kopīgi veidos veiksmīgu biznesu un uzlabos pāra attiecības.


Šova veterānu Bindru ģimeni šajā sezonā gaida negaidīti pārsteigumi no slepena pielūdzēja, Agrita būs gatava vēl vienai operācijai un ģimenes ikdienā iezagsies pusaudžu untumi.

Gluzunovu ģimenei jaunais gads iesācies ar šokējošām ziņām par mazākā dēla Tomasa veselības stāvokli. Vai tas ģimeni stiprinās vai tomēr radīs attiecību krīzi?

Bet mierpilnā Kuģu ģimene ir gatava pamest Rīgu un veidot jaunu krišnaītu kopienu, kā arī Uģis ir apņēmības pilns uzcelt sev māju. Jaunajā sezonā būs ne vien strīdi un attiecību problēmas, bet arī mīlestība, jaunas pārmaiņas un miera meklējumi Latvijas laukos.

“Ģimene burkā” jaunpienācēji risinās ģimenes attiecības visos līmeņos

Jauna sezona, jauni pārsteigumi. “Ģimene burkā” dalībnieku loku papildina Graudiņu ģimene. Vērīgākie televīzijas skatītāji šo ģimeni būs pamanījuši, realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, jo Graudiņu ģimenes pāris ir muzikanta Andra Kiviča meitas Mias krustvecāki un labi ģimenes draugi.

Foto: Publicitātes

Ģimenē aug divas meitas, kas bioloģiski ir sievas Līgas, taču kopdzīves laikā vīrs Edgars abas meitenes ir adoptējis un audzina kā paša meitas, kā arī pāra kopīgais dēls, kuram ir veselības problēmas. Pāra Līgas un Edgara starpā ir iezagusies attiecību krīze, ko viņi ar burkas palīdzību centīsies atrisināt.

Sezonas laikā ģimenes galva Edgars risinās savas pagātnes notikumus, veicot paternitātes testu, jo viņu māc šaubas, ka dēls no iepriekšējām attiecībām iespējams nemaz nav viņa, savukārt Līga centīsies atbrīvoties no vainas sajūtas par kādu traģisku notikumu, kas noticis pagātnē. Neskatoties uz grūtībām, Graudiņu ģimene ir apņēmusies pusgada laikā atvērt vasaras kafejnīcu. Kā nepazaudēt sevi starp mājas darbiem? Vai Graudiņu ģimenes galvai izdosies noskaidrot atbildes uz jautājumiem no iepriekšējām attiecībām? Un vai ir iespējams pusgada laikā atvērt vasaras kafejnīcu? To jaunajā sezonā solās parādīt Graudiņu ģimene.

Agrita atklās slepeno pielūdzēju

Šajā gadā Agrita kā galvenās prioritātes ir izvirzījusi bērnus, šķiršanās procesu ar bijušo vīru Jāni un ceļu līdz ideālajam augumam.

Foto: Publicitātes

Iepriekšējās sezonās viena no galvenajām un sāpīgākajām tēmām Agritas dzīvē bija šķiršanas no bijušā vīra Jāņa, kas šajā sezonā tuvosies oficiālām noslēguma, taču Agritas sirdī vietu ir atradis vēl kāds izteiksmīgs vīrietis, kas nav neviens no iepriekšējo sezonu minētājiem Jāņiem.

Paralēli mīlas likstām Agrita pieņēmusi lēmumi veikt vēl vienu ķirurģisku manipulāciju un gatava gulties zem skalpeļa, lai iegūtu savu vēlamo augumu. Vai tas nesīs sen kāroto? Un kādas ir ģimenes attiecības, kad mājās ir pusaudzis ar savu raksturu un problēmām? Šos jautājumus Bindru ģimene jaunajā sezonā risinās kopā ar “Ģimene burkā” skatītājiem.

Kuģu ģimene ir gatava meklēt svētu idilli Latvijas laukos

Jaunajā gadā Linda un Uģis ir izvirzījuši lielu mērķi - mainīt dzīvesvietu un pārcelties no pilsētas uz laukiem.

Foto: Publicitātes

Viņu galvenais virs uzdevums dzīvei laukos būs veidot krišnaītu kopienu, tālu no lielpilsētas burzmas un kņadas. Šāds lēmums krasi mainīs ģimenes ikdienu un pienākumus. Kā viņiem tas izdosies un kas sagādās grūtības? Ar burkas palīdzību Linda un Uģis ir apņēmušies veltīt laiku arī sev un divvientulībai, ko jaunie vecāki ar diviem maziem bērniem ir atstājuši novārtā.

Gluzunovu ģimene jaunaja gadā saņem nepatīkamu vēsti

Dziedātājas Elīnas ģimenē jaunais gads nepavisam nav iesācies uz patīkamas nots - jaunākajam dēlam Tomasam ir atklāta neiepriecinoša veselības diagnoze.

Foto: Publicitātes

Tā būs iespēja Elīnai un Artjomam nebaidīties runāt un risināt grūtības kopā, veidojot pēc iespējas labākus apstākļus mazajam puikam. Bet dzīvē viss nav tik drūmi, Gluzunovu ģimenes atvase Anabella kameras priekšā izteica nepārprotamu vēlmi - abu vecāku kāzas. Vai Tomasa veselības problēmas būs pārbaudījums, kas Gluzunovu attiecībām neizrādīsies pārāk grūts pēc nesen pārdzīvojušās attiecību krīzes? Vai sezonas izskaņā ir gaidāmi kāzu zvani? Vai tomēr Artjoma pagātne tos apklusinās?

Foto: Publicitātes

To un citus jaunumus televīzijas skatītājiem būs iespēja vērot un just līdzi jaunajā “Ģimene burkā” sezonā jau no 23. janvāra darbadienās pulksten 20.25 kanālā "360TV".

Citi šobrīd lasa

Uzmācīgās drozofilas: 5 veidi, kā no tām tikt vaļā bez īpašas piepūles
FOTO: pirmizrādi piedzīvo "Oskaram" virzītā filma "Mana brīvība" 1
"Ja kāds atrodas līdzīgā neziņā kā Mairis Briedis," fizikas skolotājs aicina atpakaļ savus bijušos skolēnus 8