Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džonijs Deps. (Foto: CAMERA PRESS/Lumeimages / Vida Press)

 

Vai Džonijam Depam tiešām piedāvāja 300 miljonus par atgriešanos Džeka Sperova lomā?

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2022. gada 29. jūnijā 05:01 2022. gada 29. jūnijā 05:01
  Jauns.lv
Klīst runas, ka Holivudas aktieris Džonijs Deps risinot sarunas par dalību franšīzes “Karību jūras pirāti” jaunākajā filmā, kā arī atsevišķā seriālā par Džeku Sperovu, - raksta portāls “PopTopic”. Turklāt Depam esot piesolīts ļoti iespaidīgs honorārs, ja viņš atgriezīsies leģendārā pirāta lomā.

Pēc “PopTopic” informācijas avotu teiktā, studija esot ļoti ieinteresēta atjaunot attiecības ar aktieri. “Kompānijas pārstāvji ar aktieri sazinājās jau pirms viņa tiesāšanās ar Amberu Hērdu un jautāja, vai viņš vēlas atgriezties vēl vienā vai divās filmās par pirātiem,” apgalvo anonīmais ziņu pienesējs. Runa esot par to, lai Džonijs Deps atkal iejustos Džeka Sperova lomā franšīzes jaunākajā filmā, kā arī piedalītos “Disney+” seriālā, kas stāstītu par kuģa “Melnā pērle” kapteiņa jaunību.

Pēc vārdā nenosauktā informatora teiktā, filmu kompānija “Disney” aktierim piedāvājusi līgumu par 301 miljonu (!) dolāru.

Atgādināsim, ka 2018. gadā kino kompānija lauza līgumu ar Džoniju Depu par turpmāku dalību “Karību jūras pirātu” franšīzē. Iemesls bija skaļais skandāls un aktiera bijušās sievas Amberas Hērdas apsūdzības par vardarbību ģimenē.

Prāvā, kas norisinājās Anglijā, Depu atzina par vainīgu un ar viņu tika lauzti neskaitāmi līgumi.

Savukārt šā gada jūnijā noslēdzās jauns tiesas process, kurā Deps centās attaisnot savu labo vārdu un apsūdzēja bijušo sievu neslavas celšanā. Tiesa šoreiz lēma par labu Holivudas zvaigznei un zaudējušajai pusei pieprasīja kompensācijā samaksāt 14 miljonus ASV dolāru. Deps pēc sešas nedēļas ilgušās tiesas prāvas noslēgšanās sociālajos tīklos rakstīja, ka “visbeidzot ir atgriezies dzīvē”.

Lai fani pārāk nesapriecātos par dzirdēto, ka Deps atgriezīsies Džeka Sperova lomā, skaidrību steidzies ieviest aktiera pārstāvis. Telekompānijas “NBC News” izplatītajā paziņojumā teikts pavisam īsi: “Tas ir izdomāts.”

Deps jau tiesā runāja par savām attiecībām ar “Disney” studiju un norādīja, ka kompānijai ar viņu ir “sarāvusi saites”, lai “būtu droša”, jo viņš tolaik saskāries ar apsūdzībām par to, ka ir “sievas sitējs”.

Saistītās ziņas

Runas par vardarbību bija meli: Džonijs Deps uzvar tiesā pret Amberu Hērdu 3
Džonijs Deps pret Amberu Hērdu. Šokējošas atklāsmes, kas jau nākušas klajā jaunajā tiesas prāvā
Daiļā advokāte Vaskesa atkal būs līdzās Džonijam Depam. Pret aktieri sākta jauna tiesas prāva 4

“Pagājuši divi gadi, nemitīgi visā pasaulē runājot par to, ka es esmu sievas sitējs... Kustība #MeToo ritējusi pilnā sparā,” no tribīnes norādīja Deps.

Aktieris atzīmēja, ka “Disney” studija nav pilnībā noņēmusi kapteiņa Džeka tēlu kā tādu, taču norādīja, ka tā nevēlas nākotnē būt saistīta tieši ar viņu. Deps sacīja: “Viņi nenoņēma manu varoni no atrakciju braucieniem. Viņi nepārtrauca tirgot Džeka Sperova lelles. Viņi neko nepārtrauca tirgot. Viņi tikai nevēlējās vairs neko kopīgu ar mani.”

Pēdējā “Karību jūras pirātu” filma, kurā piedalījās Deps, uz ekrāniem iznāca 2017. gadā un tai bija dots nosaukums “Karību jūras pirāti: Salazara atriebība”.

 

Citi šobrīd lasa

Šādas bērnu ciešanas ne pie kā laba nenovedīs! Ārsts vēršas pie vecākiem, kuri nedod bērniem pretsāpju zāles 
Uzmācīgās drozofilas: 5 veidi, kā no tām tikt vaļā bez īpašas piepūles
Elita Drāke grāmatā par sevi atklāj šokējošu stāstu par pirmajām attiecībām
Pievienot komentāru