Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Olimpiskais čempions Edgars Krūmiņš ticis pie jauna deguna

Slavenības
16. janvārī 06:30 2022. gada 16. janvārī 06:30
  Juris Vaidakovs | Žurnāls "Kas Jauns"
Olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā "Trīs zvaigžņu balvas" ceremonijā tika pie četrām balvām, taču pēc tām varēja ierasties tikai divi no četriem basketbolistiem. Kāpēc? To skaidrojis žurnāls "Kas Jauns".

Izrādās, Agnis Čavars un Kārlis Pauls Lasmanis saķēruši Covid-19, tāpēc bija spiesti palikt mājās, un uz skatuves pēc balvām kāpa tikai Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš un puišu treneris Raimonds Feldmanis. Turklāt arī Edgars Krūmiņš, kas olimpiskajā finālā varonīgi cīnījās pat ar lauztu kāju, uz ceremoniju ieradās gandrīz uzreiz no operāciju galda.

“Man otrdien uztaisīja degunam operāciju. Domāju, ka čiks un gatavs, bet beigās izrādījās – bija diezgan traki. Tikai vakar vakarā man to degunu nedaudz atlaida un varēju nu jau mazliet labāk paelpot. Bet tā līdz tam spēju tikai gulēt gultā, un viss,” žurnālam "Kas Jauns" pastāstījis Edgars.

Olimpiskais čempions Edgars Krūmiņš pēc balvas ieradās ar atjaunotu degunu, kas basketbola cīņās ticis salauzts vairākkārt. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Viņam deguns ticis lauzts neskaitāmas reizes, skrimslis bijis tik ļoti bojāts, ka vairākus gadus basketbolists spēja elpot tikai caur vienu nāsi. “Bija jau iecerēts, ka operāciju man taisīs 2021. gadā, taču tuvojās olimpiskās spēles, bija bažas, ka tas nepaspēs sadzīt, tāpēc pie jauna deguna tiku tikai tagad. Nu jāpagaida, kad pēc pāris dienām izņems no deguna tur ievietotās plastmasas, un beidzot varēšu elpot kā normāls cilvēks! Jo dakterīte, kas mani operēja, brīnījās, kā es vispār līdz šim spēju caur degunu ieelpot,” teic Edgars Krūmiņš un uz jautājumu, kas bija sāpīgāks – izoperētais deguns vai lauztā kāja olimpiskajā finālā, nosmej: “Es par to kāju tad nemaz nedomāju. Sakodu zobus un spēlēju tālāk. Jo zināju, ka tagad vai nekad, ka šī ir mūsu iespēja uzvarēt. Sportisti uz olimpiādi brauc ne jau, lai taupītu sevi, šajās sacensībās sevi izliek visu līdz pēdējam!”

Saistītās ziņas

Latvijā atgriežas olimpiskie varoņi 3x3 basketbolā 3
Olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā tiks pie pamatīgas prēmijas 4
Latvijas izlase iegūst zelta medaļas Tokijas olimpiskajās spēlēs 3x3 basketbolā vīriešiem 9

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

 

Citi šobrīd lasa

Divas pasaules: par atšķirību starp Latvijas un padomju armijām 9
FOTO: Dzintaru koncertzālē vasaras sezonu atklāj ar Maestro uz skatuves un elitāru publiku
Mūžībā devusies aktrise un sabiedriskā darbiniece Ausma Kantāne-Ziedone
Pievienot komentāru