Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

Raimondam Paulam - dzimšanas diena! Lūk, FOTO no Maestro spožākajiem koncertiem

Slavenības
12. janvārī 11:33 2022. gada 12. janvārī 11:33
  Jauns.lv
Savu 86. dzimšanas dienu šodien atzīmē maestro Raimonds Pauls. Sūtot sveicienu Paulam viņa dzimšanas dienā, piedāvājam ielūkoties dažos viņa spilgtākajos koncertos, kas bijuši beidzamajos gados.

Maestro pēdējais lielkoncerts

“Tas ir tik dīvaini – redzēt publiku, dzirdēt aplausus. Pēdējo reizi, kad šeit spēlējām, uzstājāmies tukšā zālē, aplaudējām paši sev,” tā Raimonds pērn uzrunāja publiku Dzintaru koncertzālē, kad ar Maestro koncertu "Raimonds Pauls. 4. vilnis" tika atklāts Jūrmalas festivāls.

Biļetes uz šo Raimonda Paula 85 gadu jubilejas programmu bija pilnībā izpārdotas – rinda uz ieeju Dzintaru koncertzālē stiepās pārsimts metru garumā. Un ne velti, jo, pavisam iespējams, tā bija Raimonda Paula pēdējā uzstāšanās tik lielas publikas priekšā – kā viņš atzina, veselības dēļ vairs nevēlas piedalīties lielās koncertprogrammās.

84. dzimšanas diena

2020. gadā Raimonds Pauls atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē dzimšanas dienā atskaņoja savu jaunāko programmu “Dienvidu akvareļi”  - kopā ar dziedātāju Daumantu Kalniņu un Latvijas Radio bigbendu.

programmas centrā likta Maestro mūzika, kas tapusi 20. gadsimta 60. gados. Tas ir laiks, kad Paula mūziku caurstrāvo komponistam tik tuvais džezs. Par tituldarbu izvēlēta svīta “Dienvidu akvareļi”, kas 1965. gadā tika ieskaņota Paula trio sastāvā, piedaloties saksofonistam Aleksandram Piščikovam.

"Pasaules kino mūzika"

30. jūlija vakarā apmeklētāji Jūrmalā steidza uz Dzintaru koncertzāli, lai baudītu koncertu "Raimonds Pauls. Pasaules kino mūzika".

Koncertā piedalījās Raimonds Pauls, kuram uz skatuves pievienojās Valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" stīgu grupa un Latvijas Radio bigbends.

Sanākušie klausītāji varēja baudīt skaistu pastaigu pa pasaules kino mūzikas lappusēm.

“Sasala jūrīna”

2019. gada 14. novembrī mūzikas namā "Daile" izskanēja skatītāju atzinību guvusī Raimonda Paula un Ances Krauzes koncertprogramma “Sasala jūrīna”.

Programmā skanēja Raimonda Paula tautas dziesmu apdares, melodijas no izrādēm “Kabīrijas naktis” un “Marlēna”, kā arī zelta fonda dziesmas no Maestro un Ances Krauzes sadarbības pirmsākumiem.

“Es šonakt sēdēšu uz jumta”

2019. gada vasarā Dzintaru koncertzālē izskanēja Maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa jaunā dzejas un dziesmu programma “Es šonakt sēdēšu uz jumta”.

Programmā izskanēja divpadsmit īpaši Bērziņam rakstītas jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem, kā arī Imanta Ziedoņa, Viljama Šekspīra, Māras Zālītes, Raiņa un citu izcilu dzejnieku dzejas lasījumi aktiera interpretācijā.

Saistītās ziņas

"Lēnā garā metīšu mieru," - Raimonds Pauls paziņo par skatuves gaitu beigām
"Nevar tā tautu čakarēt,"- Raimonds Pauls satraucas par mūziķu un aktieru garīgo veselību
Raimonds Pauls: "Vidusslāņa latvietim būtu jādzīvo kā man"

Un lūk, iespēja ieskatīties vēl citos koncertos ar Raimonda Paula dalību:

Sveicam Maestro!

 

Citi šobrīd lasa

Kāpēc ASV ar Covid-19 slimo smagāk nekā pārējā pasaulē 5
Pagājuši jau 22 gadi, bet 13 gadus vecās Igaunijas iedzīvotājas pazušana joprojām nav atklāta
Kāpēc pirms braukšanas aukstā laikā automašīnu nevajadzētu pārāk ilgi darbināt tukšgaitā 6
Pievienot komentāru