Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Kā īsti Mārtiņš Rītiņš saslima ar Covid-19? Neskaidrībā ir pat tuvinieki

Slavenības
11. janvārī 14:25 2022. gada 11. janvārī 14:25
  Jauns.lv
Pazīstamais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, kas jau vairākas nedēļas ir slimnīcā, sirgst ar Covid-19, taču pat tuvinieki ir neizpratnē, kā viņš šo kaiti saķēris.

Kā portālam Jauns.lv iepriekš pastāstīja šefpavāra brālis Jānis Rītiņš, Mārtiņš svētdien ticis nogādāts reanimācijā, tur atrodas joprojām, bet stāvoklis stabilizējas. "Gribas ticēt, ka sliktākajam Mārtiņš ir ticis cauri," saka Jānis, atklājot, ka brālim ir Covid-19 delta paveids, un sakot lielu paldies ārstiem, kas šobrīd rūpējas par Mārtiņu.

Zināms, ka pašsajūta Rītiņam pēkšņi pasliktinājusies jau Ziemassvētkos. "Tā ir taisnība, ka ar Mārtiņa Rītiņa veselību nav labi. Slimnīcā par viņa ārstēšanu mediķi gādā jau vairākas nedēļas. Tās ir gadiem ilgušas hroniskas un nopietnas veselības likstas un, protams, arī cienījamais vecums - 73 gadi... Viņam nav labi," tā Jauns.lv nedēļas nogalē teica arhitektūras un restorāna uzņēmuma “Vincents” valdes priekšsēdētājs Emīls Jakrins.

Taču Rītiņa tuvie pauž neziņu, kā tad Mārtiņš varētu būt saķēris šo Covid-19 delta paveidu. Brālis Jānis stāsta, ka Mārtiņš pirms Ziemsvētkiem esot strādājis "Vincentā", bet tur veidojis dokumentācijas darbu un saskarsmē ar cilvēkiem bijis neesot. Un Mārtiņš pats, pēc Jāņa teiktā, esot bijis neizpratnē, kur varējis inficēties.

Aizvadītā gada 1. decembrī tika prezentēta filoloģijas zinātņu doktores un bijušā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna mīļotās sievietes Lindas Apses grāmata "De Profundis. Mārtiņš Rītiņš" - par šefpavāru Mārtiņu Rītiņu. Šajā autobiogrāfijā gluži kā grēksūdzē slavenais virtuves virtuozs pilnībā "izlicis uz paplātes" savas dzīves visilgāk noslēpumā turētās patiesības - gan par savulaik skaudro cīņu ar alkohola atkarību, gan par netradicionālo seksuālo orientāciju.

Saistītās ziņas

Zināmi jaunumi par Mārtiņa Rītiņa veselības stāvokli. Stāsta brālis Jānis
"Man akmens no sirds novēlās!" - priecājas Mārtiņš Rītiņš pēc "iznākšanas no skapja"
Par alkoholismu, traģisko mīlestību un slepenajām attiecībām - Mārtiņš Rītiņš atklāj visu

Grāmatas prezentācijas pasākumā šefpavārs izskatījās dzīvespriecīgs un vesels. Taču veselības likstas Rītiņu vajājušas jau kādu laiku, turklāt dažas nedēļas pēc priecīgā notikuma Rītiņš inficējies ar Covid-19.

 

Citi šobrīd lasa

Zināms, kam mantojumā tikuši komponista Kublinska un viņa brāļa režisora dzīvokļi. Atklājas savdabīgi darījumi
"Kara laikā par baumošanu nošāva" - Linda Apse sašutusi par kovidaktīvista video, kurā aprunāts Mārtiņš Rītiņš 7
"Nācās meklēt iespējas saprast, kas tur notiek…” - par Arņa Līcīša likteni sāka interesēties, jo aktieri nevarēja sazvanīt