Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Instagram/ ANNA SEDOKOVA

"Viens joprojām mīl, bet otrs vairs ne..." Annas Sedokovas ieraksti raisa jautājumus par laulību ar Jāni Timmu 7

Slavenības
2021. gada 10. decembrī 21:50 2021. gada 10. decembrī 21:50
  Jauns.lv
Latviešu basketbola zvaigznes Jāņa Timmas un ukraiņu popdīvas Annas Sedokovas laulībā, šķiet, radušās nesaskaņas. Vienu dienu Sedokova savā "Instagram" kontā publicēja īso stāstiņu, kurā bija redzama ar asarām acīs, bet citu dienu - pārdomu pilnu ierakstu par to, kā cilvēkiem pareizi vajadzētu šķirties.

Vienā no stāstiņiem viņa publicēja fotogrāfiju, kurā bija redzams, ka tikko raudājusi. Viņas acis bija pietūkušas, bet uz skropstām un vaigiem bija asaru pēdas.

"Kaut kā tā bija šodien. Un vakar. Bet vajag sevi saņemt rokās, uzvilkt leoparda raksta kleitu ar dekoltē un iet dziedāt koncertā," stāstīja Anna.

Foto: Instagram/ ANNA SEDOKOVA

Savukārt vakar, 9. decembrī, viņa "Instagram" ievietoja jaunu pārdomu ierakstu, kas sākās ar vārdiem "Piedod un ardievu".

Tajā viņa kopumā runāja par dažādām šķiršanās pieredzēm savā mūžā, norādot, ka šādos brīžos ir svarīgi neklusēt, bet atklāt sevi otram cilvēkam, pasakot, kas tieši nepatīk. "Tas mani nepadara par sliktu cilvēku. Nepasakot šīs lietas otrai personai, jūs nedodat viņam iespēju to labot... Pēc trešās reizes es vienmēr atvados. Bet trīs reizes es runāju skaļi..."

"Ja cilvēki šķiras, tas nenozīmē, ka kāds no viņiem ir slikts. Viņi vienkārši gāja savu ceļu kopā, bet tagad viņu ceļi šķiras. Un varbūt kādu dienu viņu ceļi atkal krustosies. No naida nevar izvairīties. It īpaši, ja viens joprojām mīl, bet otrs vairs ne... Ir taču jāprot skaisti šķirties," rakstīja dziedātāja.

Šodien, 10. decembrī, Sedokova jau publicējusi kopīgus kadrus ar vīru no kāda publiska pasākuma. Šķiet, ka pāris atrisinājis savas domstarpības un šķirties negrasās.

Foto: Instagram/ ANNA SEDOKOVA

Par precētu pāri Timma un Sedokova kļuva pirms gada. Jau vasarā izskanēja baumas, ka pāris šķiršoties, jo Timma, kas aprīlī pārtrauca darbu Maskavas "Himki", bija finansiāli atkarīgs no savas teju desmit gadu vecākās sievas.

Sedokova toreiz baumas pilnībā noraidīja, stāstot, ka vīrs uz ASV devies meklēt sev darbu. Drīz arī viņa pati devās uz ASV pie sava vīra.

"Tik ilgā laikā par mums ir sarakstīts tik daudz nejaucību, bet cilvēki jau spriež un raksta par sevi. Ne mums. Iespējams, viņi gribētu, lai mēs izšķirtos, lai viņi sev pierādītu, ka mīlestība neeksistē vai arī ka sievieti ar trim bērniem nespēj iemīlēt divmetrīgs skaistulis. Vai ka iemīlēt var tikai ideālu cilvēku. Nē. Ļaudis vienkārši mīl. Vienkārši kopā iet cauri pārbaudījumiem. Vienkārši dzīvo šo dzīvi. Kopā," iepriekš rakstīja Sedokova.

Vasarā Timma Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgā Orlando "Magic" sastāvā piecās spēlēs guva vidēji 7,0 punktus un izcīnīja 3,4 atlēkušās bumbas.

Savukārt novembrī Timma noslēdza viena mēneša līgumu ar Kazaņas "Unics", taču šobrīd kļuvis zināms, ka līgums netiks pagarināts.

Saistītās ziņas

Timma pēc kontrakta beigām pamet "Unics"
Timmas sieva Anna Sedokova pastāsta, kā cīnās ar novecošanu: "Ar botoksu ir daudz vieglāk. Piedodiet" 4
Jānis Timma un Anna Sedokova komentē runas par šķiršanos

 

Citi šobrīd lasa

VIDEO: “Stāvu, domāju – varbūt rīkli pārgriezt?” okupants pamatīgi sasmīdina sievu ar stāstu par ukraiņa nogalināšanu
Lietuvu satricina traģēdija Šauļos - pie konteineriem atrasta 15 gadu veca mirusi meitene
Aigars Kalvītis ar sievu noslēdz līgumu par mantas šķirtību 10
Skatīt visus komentārus