Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Juta Valdmane atklāj romantiskas detaļas par iepazīšanos ar jauno mīļoto

Slavenības
23. novembrī 14:55 2021. gada 23. novembrī 14:55
  Jauns.lv
Pēc šķiršanās no vīra Ginta Valdmaņa fitnesa entuziaste un permanentā grima meistare Juta Valdmane uzsākusi attiecības ar Ņujorkas latvieti - fitnesa treneri Juri Kupri.

Viesojoties telekanāla "STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas", viņa pastāstījusi par abu iepazīšanos un attiecībām. Izrādās, viņu ar Juri savedis kopā bijušais vīrs. Abi viens otram “Instagram” sekojuši vairāku gadu garumā un pat apmainījušies ar vēstulēm, taču pirmo reizi sazvanījušies tikai pēc Valdmaņu šķiršanās.

Turklāt tieši Juris bijis tas, kurš Jutai uzdevis jautājumu, kas licis viņai pārdomāt līdzšinējās attiecības un dzīves vērtības. Viņš jautājis tik vienkāršo un reizē būtisko: "Juta, vai tu esi laimīga?", taču viņa nav varējusi atbildēt. "Tu skaties uz to cilvēku un saproti - nav mīlestības vairs. Tur pat nevar atdzīvināt," savas izjūtas laulības krīzes posmā atceras Juta. Viņa arī atklāj, ka šķiršanās sākotnēji nav bijusi abpusēja vēlme -  iniciatore bijusi tieši viņa: "Viņš negribēja. Viņam tas bija tāds smags posms. Bet es uzskatu, ka es izdarīju ļoti labu darbu. Viņam tagad ir bērns un sieva. Ļoti ātri viņš tika pāri, tā kā pluss tikai viņam un arī man ir lieliskas attiecības."

Runājot par savu jauno mīļoto, Juta atklāti saka, ka viņš ir tāds vīrietis, kuru vēlējusies redzēt sev blakus. "Man pirmo reizi dzīvē ar vīrieti bija klikšķis. Tas ir tik ļoti dīvaini, jo biju precējusies pirms tam, bet iepriekš tas bija veidojies pakāpeniski. Ar viņu bija tā, ka pirmo reizi piezvanot un ieraugot, man bija klikšķis. Man likās – tas ir mans cilvēks, savējais," abu iepazīšanos atceras Juta.

Vaicāta, kā šīs attiecības atšķiras no Jutas laulības, viņa stāsta, ka ar Gintu piedzīvojusi vētrainu un kaislīgu kopdzīvi: "Mēs viens otru uzkurinājām. Arī uz sliktām lietām. Ar Juri ir tā, ka ja es sadusmojos, tad viņš māk mani nodzesēt. Viņš māk atrast to īsto pieeju."

Saistītās ziņas

Fitnesa treneris Gints Valdmanis: "Šķiršanās bija pareizā izvēle"
Fitnesa treneris Gints Valdmanis kļuvis par tēvu
Juta Valdmane atklāti par jaunajām attiecībām: "Juris grib mani aizvilt prom no Latvijas"

Citi šobrīd lasa

Kas ir četras mediķes – antivakseres: Dieva mājas, ājurvēda bez medikamentiem... 34
"Es absolūti iemīlējos Gruzijā." Laura no Gruzijas neatgriezās viena, bet kopā ar Marselu
Traģēdija Krievijas hokejā: pēc spēlē gūtas traumas miris 16 gadus vecs Maskavas "Dinamo" spēlētājs

Леонид Агутин раскрыл, что написал Градскому в последнем сообщении

Алла Пугачева посвятила пронзительный пост Александру Градскому