Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Jau svētdien tiks uzsākta sīva cīņa šova "X faktors" jaunajā sezonā

TV
2021. gada 9. septembrī 12:12 2021. gada 9. septembrī 12:12
  Jauns.lv
Jau šo svētdien, 12. septembrī, pulksten 20 kanālā TV3 un televīzijā Go3 pie skatītājiem atgriezīsies vērienīgais muzikālais TV šovs "X faktors".

Šova ceturtajā sezonā jaunie talanti no visas Latvijas uzsāks cīņu par 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju “Universal Music Group“. Ceļā pretim uzvarai dalībniekus atbalstīs šova vadītājs Markus Riva, savukārt viņu sniegumu vērtēs žūrija – Aija Auškāpa, Marats Ogļezņevs, Intars Busulis un Reinis Sējāns.

Muzikālā sacensība norisināsies trijos posmos 14 raidījumu garumā - pirmajā posmā dalībnieki tiksies “TV atlasēs”, kur būs iespējams iepazīt spilgtākos dalībniekus un viņu sniegumu, otrajā posmā gaidāmi dramatiskie “Krēslu izaicinājumi”, kuru laikā tiks noskaidroti finālisti un katra mentora komandas dalībnieki četrās kategorijās - puiši vecumā no 16 līdz 25 gadiem, meitenes vecumā no 16 līdz 25 gadiem, 25+, kā arī vokāli instrumentālās grupas.

Savukārt noslēdzošajā posmā “Fināla tiešraidēs” no 6. novembra sešu raidījumu garumā sacentīsies 12 finālisti, kuri profesionāļu vadībā uzsāks savu ceļu pretim lielajai skatuvei. Šova lielais superfināls gaidāms 12. decembrī, kad tiks noskaidrots «X faktora»  4. sezonas uzvarētājs.

Pirmajā TV atlašu raidījumā uz skatuves kāps 18 dalībnieki, kuri būs gatavi pierādīt, ka viņu unikālais balss skanējumus, oriģinalitāte, tēls vai personība ir pelnījis nokļūt nākamajā atlases kārtā.  Dalībnieku vidū būs gan atpazīstami mākslinieki - mūziķe Sandija Vīgante, programmētājs Viktors Dobkevičs, kurš savus spēkus izmēģināja jau «X faktora» trešajā sezonā, izstājoties «Krēslu izaicinājumos», grupa «Madara», kura piedalījusies Eirovīzijas konkursa nacionālajā atlasē, "TikTok" dīdžejs Chriss Wess un Elizabete Matvejeva, kura sevi dēvē par "mašīnu bez bremzēm" un ir atgriezusies, jo trešajā sezonā «Krēslu izaicinājumos» īsi pirms beigām Elizabetei nācās atbrīvot krēslu. 

Ar savu talantu dalīsies arī 17 gadus jaunā dziedātāja Jūlija Leviona, kura sevi dēvē par «ekskluzīvo», un tādas esot arī viņas dziesmas – «ekskluzīvas un neatkārtojamas», jo meitene pati sacer gan vārdus, gan komponē mūziku. Kad Markus vaicā, kā viņa ir gatavojusies priekšnesumam, Jūlija pārliecinoši atbild, ka «zvaigznēm vienmēr jābūt gatavām».

Dalībai šovā pretendēs arī brazīlis Rodrigo, kurš ieradies Latvijā, lai spēlētu futbolu, taču, iepazinies ar meiteni, nolēmis te palikt un šovā piepildīt savu sapni.

Citu dalībnieku vidū būs arī angļu valodas skolotāja Jeļena Kezikova, kura sākusi dziedāt vien 41 gada vecumā pēc smagas traģēdijas, dziesminieks Kārlis Sīmanis no Smiltenes, sirsnīgā dziedātāja Kristena Cīrule no Augšlīgatnes, gaļas kontroliere Una Gotoreva, skaistuma speciāliste Daniela Pallo, meiteņu trio «We», multiinstrumentālists Armands Rutkovskis, atraktīvais Marks Senkovs, veselības centra biroja administratore Terēze Millere, ģimenes duets «Jānis un Kaiva Upleji», bet vakaru noslēgs talantīgā Grēta Grantiņa no Talsu novada Ģibuļiem, viņai «kaimiņos pāri laukam dzīvo Intars Busulis».

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; ES aicina demilitarizēt Zaporižjas AES teritoriju 10
"Mani sāpina viņu attieksme," - Liene Kiviča satraukusies, ka meitas noskaņotas pret māti 6
“Būtu slikti, ja kaut kas notiktu...” Medvedevs kinofilmu gangsteru stilā draud Eiropas atomstacijām ar teroraktu 8
Pievienot komentāru