Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

 

Meganas Mārklas bijusī draudzene apgalvo, ka meitai vārds Lilibeta neesot dots par godu karalienei 2

Slavenības
11. jūnijā 06:01 2021. gada 11. jūnijā 06:01
  Jauns.lv
Meganas Mārklas bijusī draudzene Lizija Kandija ir pārliecināta, ka Saseksas hercogiene meitu nosaukusi par godu viņai, nevis karalienei. Lizija apgalvo, ka 2017. gadā Megana centusies viņu kopēt it visā. Tiesa, bijušās draudzenes jau četrus gadus vairs nesazinās.

53 gadus vecā TV personība Lizija Kandija (pilnajā vārdā Elizabete Kandija) nav spējusi slēpt savu pārsteigumu, kad uzzinājusi, ka Megana Mārkla un princis Harijs savu meitu nosaukuši par Lilibetu Diānu. “Lilibeta” esot bijusi Lizijas skolas laika iesauka.

Sarunā ar žurnāla “OK!” britu izdevuma reportieri Kandija atklāj: “Mani sauca par Lilibetu. Tas ir saīsinājums no vārda Elizabete. Tā bija mana iesauka skolas gados!”

“Paldies, Megana! Tu atdarināji mani un tagad nosauc savu meitu manā vārdā.”

Lizija Kandija (pa kreisi) ar labāko draudzeni Klēru Koldvelu un trešo draudzeni Meganu Mārklu (vidū), kad pirms četriem gadiem kopā apmeklēja klubiņus un Megana bija vīra meklējumos. (Foto: W8Media / MEGA / Vida Press)

Lizija apgalvo, ka viņas ar Meganu savulaik bijušas labas draudzenes. Viņas sadraudzējušās pēc kāda saviesīga pasākuma, kura laikā Kandija intervējusi toreizējo aktrisi uz sarkanā paklāja. Taču pēc tam, kad bijusī seriāla “Suits” aktrise satikusi princi Hariju, viņa kopš 2017. gada sākusi “kopēt” Liziju it visā.

“Es biju visnotaļ šokēta, jo šis ir neparasts vārds. Varbūt tas ir viņas veids, kā atjaunot saikni. Es vēlu viņiem labu un domāju, ka tas ir brīnišķīgi,” norāda Lizija Kandija.


 
Zināms, ka Saseksas hercogi devuši meitai vārdu Lilibeta, šādi godinot viņas vecvecmāmiņu karalieni Elizabeti II. Par Lilibetu viņu tētis un pārējie dēvējuši bērnībā, kad nākamā karaliene vēl bija tik maza, ka neprata izrunāt savu pilno vārdu. Šādu mīļvārdiņu vēlāk lietojis arī karalienes vīrs princis Filips, uzrunājot sievu.

Savukārt meitas otrais vārds dots par godu Harija traģiski bojā gājušajai mātei Velsas princesei Diānai.

Harijs un Megana meitu sagaidīja pasaulē šā gada 4. jūnijā. Viņi ir vecāki arī divus gadus vecam dēlam Ārčijam.

Divas dienas pēc otrā bērna piedzimšanas Saseksas hercogi izplatīja publisku paziņojumu, pavēstot par priecīgo notikumu: “Ar lielu prieku princis Harijs un Megana, Saseksas hercogs un hercogiene, sagaidījuši pasaulē savu meitu Lilibetu “Lilī” Diānu Mauntbatenu-Vindzoru.”

“Lilī piedzima piektdien, 4. jūnijā, pulksten 11:40 Santabarbaras kotedžas slimnīcas uzticamu ārstu un personāla uzraudzībā. Māte un bērns ir veseli, jūtas labi un ir pārradušies mājās.”

Lai cik ļoti Lizijai gribētos domāt, ka vārds Lilibeta dots par godu viņas skolas laiku iesaukai, nav ne mazāko šaubu, ka šis mīlīgais vārds izvēlēts, godinot meitenītes vecvecmāmiņu Lielbritānijas karalieni Elizabeti II.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Madara Kiviča televīzijā pirmo reizi parāda savu jauno draugu 1
Ja mamma prokurore, tad jūra līdz ceļiem? 7
Briesmīgā motocikla avārijā miris slavens kaskadieris, kurš centās pārspēt pasaules rekordu
Skatīt visus komentārus

"Не смей меня снимать!": прикрывающая грудь Пугачева убежала от камеры

Шокирующий финал потрясшего мир преступления! Вдовец рыдал на похоронах убитой "грабителями" жены, но его алиби разрушили смарт-часы