Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Uzlādē ūdeni un met uz lampas apakšbikses - dziedātāja Jenny May testē naudas pieburšanas metodes 1

Trakā pasaule
23. aprīlī 16:45 2021. gada 23. aprīlī 16:45
  Jauns.lv
Vai naudu var pieburt? Kā strādā interneta dzīlēs apspriestākās metodes un vai ar to palīdzību tik tiešām var tikt pie prāvas bagātības? To uz savas ādas telekanāla "STV Pirmā!" realitātes šovā "Mīla burbulī" steidz pārbaudīt dziedātāja Jenny May.

Kā zināms, šajā TV projektā seši slavenību pāri ne tikai risina būtiskus attiecību stūrakmeņus un meklē veidus, kā pandēmijas laikā stiprināt savu mīlestību, bet arī cits citu pārsteidz ar visai neparastiem izaicinājumiem un uzdevumiem.

Šova jaunākajā sērijā pāri meklēs atbildi uz tik aktuālo jautājumu – vai nauda var “saindēt” mīlestību un izjaukt attiecības? Kā ģimenes budžetu plāno slavenības, un kurš – sieva vai vīrs -  ģimenē ir “finanšu ministrs? “Duets Sandra” mūziķa Andra Brīnuma sieva Oksana, kura, cerot uz naudas atgriešanos, cītīgi piedalās čeku loterijā un dedzina pirkumu apliecinošos papīrīšus, izaicinās šova kolēģus -  Jenny May un viņas vīru Gati Babri -  pārbaudīt neparastus rituālus naudas piesaistei.

“Viss, nākamajā raidījumā jau būšu ar dimanta gredzeniem, auskariem un kabrioletā – tā, kā gaidiet,” nosmies dziedātāja un nolems pamēģināt slavenās gaišreģes Vangas naudas pieburšanas rituālu ar ūdeni, to apvārdojot un enerģiski uzlādējot. Viņas vīrs savukārt testēs kādu citu metodi – pie telefona lādētāja pieliekot naudas maku, cerībā, iegūt “finanšu dieva” labvēlību. Tāpat netiks smādēts “sarkanās apakšveļas” rituāls, liegi uzmetot to uz istabas lampas, šādā stāvoklī noturot dienu vai mēnesi un tad velkot mugurā, tā piesaistot “lielo naudu".

“Ja kaut kam cilvēks tic, viņš ar savu enerģiju to mazlietiņ īsteno,” atziņās pēc eksperimenta dalīsies Jennu May un neslēps – īsti neesot pārliecināta, vai ar šīm metodēm tik tiešām var tikt pie bagātības:” Nezinu, vai nauda būs, bet jautri noteikti bija."

Kādus naudas pieburšanas rituālus Jenny May izmantoja? Kā un kāpēc viņas vīrs Gatis attīra skaidru naudu, kas pie viņa nonāk? Noskaidro video un skaties attiecību realitātes šovā “Mīla burbulī” piektdienās, 21:00, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”.

Citi šobrīd lasa

Kādi atvieglojumi tuvākajā laikā "spīd" vakcinētajiem cilvēkiem Latvijā? 27
VIDEO. Strūbergu ģimenes drāma un misija “Valdis”. Sapinušies tīklos 8. sērija
FOTO: nirēju un pludmales smilšu deldētāju ceļojuma sapnis - nogremdētā pasažieru lidmašīna Sarkanajā jūrā
Pievienot komentāru

Иностранцы пришли в ужас от поведения Киркорова на "Евровидении"

На каблуках и в желтом костюме: солист группы из Литвы удивил зрителей "Евровидения"