Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sāra Fērgusone bijušās britu premjerministres Mārgaritas Tečeres bērēs 2013. Gadā, (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Sāra Fērgusone nav ielūgta uz prinča Filipa bērēm, bet atbalsta karalieni ik dienu

Slavenības
16. aprīlī 11:59 2021. gada 16. aprīlī 11:59
  Jauns.lv
Karalienei Elizabetei II ir “maigas jūtas” pret dēla prinča Endrū šķirto sievu Sāru Fērgusoni. Fērgija brauc uz Vindzoras pili katru dienu – dažkārt pat divas reizes –, lai atbalstītu bijušo vīramāti un izietu ar viņu pastaigās, atklājis kāds no karaļnamam tuviem cilvēkiem. Taču Edinburgas hercoga bēres Sāra neapmeklēs.

Jorkas hercogiene Sāra Fērgusone nav ielūgta uz šo sestdien rīkotajām Edinburgas hercoga prinča Filipa bērēm Vindzorā. Taču princešu Beatrises un Eiženijas mamma netur ļaunu prātu un atbalsta par atraitni kļuvušo bijušo vīramāti, kā vien to spēj. Abas ik dienas dodas kopīgās pastaigās.

Kāda no karaļnamam pietuvinātām personām laikrakstam “The Mirror” izteikusies, ka Viņas Majestātei ir “maigas jūtas” pret Fērgiju, kura pēc prinča Filipa nāves apciemo karalieni pat divas reizes dienā.

Karalienei vienmēr bijušas maigas jūtas pret Sāru Fērgusoni. (Foto: Eddie Boldizsar/Shutterstock/ Vida Press)

Edinburgas hercogs mūžībā devās aizvadītajā piektdienā 99 gadu vecumā. Viņa bēru ceremonija notiks šo sestdien Svētā Džordža kapelā Vindzorā, to paredzēts translēt tiešraidē, aicinot laba vēlētājus neiet ielās, bet vērot norisi mājās savos televizora ekrānos.

Karalienes 60. gadu dzimšanas diena. (Foto: Michael Fresco/Daily Mail/Shutterstock/ Vida Press)

Bēres klātienē varēs apmeklēt ierobežots skaits tuvinieku. Koronavīrusa pandēmijas noteikto ierobežojumu dēļ šobrīd bērēs Lielbritānijā drīkst piedalīties ne vairāk kā 30 cilvēku.

Karaliene izjādē kopā ar Sāru Fērgusoni. (Foto: Mike Forster/Daily Mail/Shutterstock/ Vida Press)

Lai pēc iespējas izvairītos no potenciālas vīrusa izplatības, vienas mājsaimniecības cilvēkiem jāievēro vismaz divu metru distance no citiem, bet iekštelpās jāliek sejas aizsargmaska.

Britu lielākais bulvārpreses izdevums “The Sun” informē, ka Sāra Fērgusone bēres neapmeklēs, jo nav ielūgta.

Runā, ka pēc Sāras un Endrū šķiršanās princis Filips tā arī nekad nespēja piedot vedeklas sānsoli, kurpretim bijušie laulātie pratuši saglabāt ļoti draudzīgas attiecības. Jorkas hercogu meitas ne reizi vien izteikušās, ka viņām ir visdraudzīgākie šķirtie vecāki pasaulē.

Pēc ilgiem gadiem Jorkas hercogiene un princis Filips aci pret aci sastapās princeses Eiženijas kāzās 2018. gada nogalē.

Sāras Fērgusones vārds nebija atrodams prinča Harija un Meganas Mārklas kāzu svinību viesu sarakstā. Kāzu ballīti rīkoja Harija tēvs princis Čārlzs, un viņš nevēlējās redzēt brāļa prinča Endrū šķirto sievu sava dēla kāzās. Laulību ceremoniju baznīcā tante Sāra apmeklēja, jo uz to uzstājis pats Harijs.

Sāra neapmeklēja arī rinča Viljama un Keitas Midltones kāzas, jo nebija aicināta.

Neraugoties uz bijušajām nesaskaņām, Sāra un Endrū tagad katru dienu, reizēm pat divas reizes, mēro ceļu uz Vindzoras pili.

“Viņi dodas īsās pastaigās pa dārzu kopā ar karalieni un viņas korgijiem,” norādījis kāds vārdā nenosaukts informators. “Tagad, kad Edinburgas hercogs ir aizgājis, Sāra bieži ir līdzās.”

“Karaliene vienmēr lolojusi maigas jūtas pret Sāru un uzskata viņu par brīnišķīgu māti.”

Šī ziņa seko īsi pēc tam, kad izskanējusi informācija, ka bēru ceremonijas laikā pandēmijas noteikto ierobežojumu dēļ karalienei, iespējams, nāksies sēdēt vienai pašai, ja vien nepiebiedrosies kāds no “viņas atbalsta burbuļa”.

Viņa nevar veidot “atbalsta burbuli” ar kādu no ģimenes, ja nedzīvo ar viņu kopā vienā mājsaimniecībā.

Pandēmijas laikā karalieni apkalpo samazināts personāla skaits (aptuveni 20 darbinieku), kas klasificējams par viņas “atbalsta burbuli”. Tiek izteikti minējumi, ka Viņas Majestāti uz bērēm varētu pavadīt prinča Filipa privātsekretārs Ārčijs Millers-Beikvels.

Citi šobrīd lasa

Nagu sēnīti var uzveikt arī ar lokāli lietojamiem līdzekļiem
FOTO: Samanta Tīna prieka pilna dodas uz lidostu un ceļo uz Eirovīziju 4
Meklēšanā izsludinātais Ernests Rieksts iepriekš komentējis pārmetumus par nelegālo hosteli 3
Pievienot komentāru

"Жаль, что вам и другим "кокосовым" экспертам не побывать на королевских праздниках": Киркоров защитил Бузову от Гордон

Дубай и Мальдивы: яркие фото Кудрявцевой, Бородиной, Топурии и других с отдыха