Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Donalds Tramps. (Foto: action press/ Vida Press)

Viņa varēja būt Melānijas vietā. Kā Donalds Tramps gribēja apprecēt princesi Diānu

Slavenības
20. februārī 08:11 2021. gada 20. februārī 08:11
  Jauns.lv
Donalds Tramps vienmēr mīlējis un apjūsmojis skaistas sievietes. Viņam tik ļoti patika būt skaistuļu ielenkumā, ka 1996. gadā miljardieris nopirka tiesības rīkot skaistumkonkursu “Mis Visums”. Ekscentriskais uzņēmējs savulaik nepalika arī vienaldzīgs pret princeses Diānas šarmu. Kādu laiku viņš pat neatlaidīgi “aplidoja” princesi un neatmeta cerību padarīt par savu sievu.

Princese Diāna iepatikās Trampam ar savu šarmu un izsmalcinātību. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

Nākamais ASV prezidents un lēdija Dī iepazinās 1995. gada decembrī labdarības vakariņās Ņujorkā. Uzņēmēju apbūra, cik pieklājīgi un tajā pašā laikā stingri Velsas princese spēja apturēt kritiķus, kas centās iztraucēt viņas runu viesnīcā “Hilton”.

Donalds Tramps un princese Diāna labdarības vakariņās Ņujorkā 1995. gada nogalē. Tieši šeit abi iepazinās klātienē. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

Sagadījās, ka vēlāk Trampa svīta un Diāna vakariņu laikā bija nosēdināti pie viena galda. Donalds piedāvāja princesei bezmaksas dalību viņa golfa klubā "Mar-a-Lago", bet Diāna taktiski atteicās.

Donalds Tramps pie savas villas Floridā 1995. gadā. Princese Diāna palika viņam kā nesasniedzama sapņu sieviete. (Foto: Lou Novick/CSM/Shutterstock/ Vida Press)

Neskatoties uz to, būvniecības magnāts bija tik ļoti princeses apburts, ka pieņēma lēmumu jebkādiem līdzekļiem izpelnīties viņas laipnību un labvēlību.

Tramps uzskatīja, ka Diāna ar savu klātbūtni burtiski izgaismojusi telpu un ar fenomenālo harizmu apbūrusi visus apkārtējos. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

Plašsaziņas līdzekļos izskanējušie paziņojumi par problēmām Diānas ģimenes dzīvē tikai stiprināja Donalda apņemšanos un deva aizvien jaunas cerības uz viņam labvēlīgu rezultātu.

Trampa pārliekā uzstājība princesei ar laiku radīja trauksmes sajūtu. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

Trampu pat neapturēja fakts, ka tobrīd viņš aizvien bija precējies ar savu otro sievu aktrisi Marlu Meiplsu.

Tramps ar otro sievu Marlu Meiplsu 1995. gada novembrī. Donalds aizvien bija precējies, kad “aplidoja” Diānu. (Foto: Levine-Roberts/Sipa USA/ Vida Press)

Tramps princesei 35. dzimšanas dienā nosūtīja milzīgu grozu ar ziediem. Bet vēl nesen viņš bija publiski izteicies, ka sievietei 35 gadi – tas jau esot “norakstāms vecums”.

Donalds un Marla Meiplsa kāzu dienā 1993. gadā. (Foto: CAMERA PRESS/Tom Wargacki / Vida Press)

Memuāros “Atgriešanās māksla” (“The Art of Comeback”) Donalds atceras, kādu iespaidu uz viņu atstājusi šī angļu aristokrāte: viņa ar savu klātbūtni burtiski izgaismojusi telpu un ar fenomenālo harizmu apbūrusi visus apkārtējos. Miljardierim Diāna kļuva par “īstu princesi un neaizsniedzamu sapņu sievieti”.

1993. gadā. Tramps iejūtas par fotogrāfu žurnāla “Playboy” ballītē. (Foto: Ted Blackbrow/Daily Mail/Shutterstock/ Vida Press)

Lai atstātu iespaidu uz Velsas princesi, Tramps veica dāsnu ziedojumu viņas labdarības fondam. Diānas pateicības vēstule iedvesmoja pielūdzēju un pamudināja rīkoties izlēmīgi. Princeses apartamentos Kensingtonas pilī katru dienu nogādāja rožu un orhideju klēpjus, ko sūtīja Donalds.

Skaistas sievietes Trampam vienmēr patikušas. 2013. gadā ar “Mis Visums” dalībniecēm. (Foto: Anthony Behar/Sipa USA/ Vida Press)

Pēc žurnālistes un Diānas draudzenes Selīnas Skotas teiktā, princese reiz viņai pažēlojusies, ka būvniecības magnāts izvedoties pārāk uzstājīgi. Lēdija Dī atzinusies, ka nezina, ko iesākt ar tādu lērumu ziedu, savukārt no paša Trampa viņai metoties šermuļi un rodoties sajūta, ka tiek vajāta.

Ar skaistumkaralieni 2013. gadā. (Foto: Kommersant/ Vida Press)

Rakstā, kas 2015. gadā publicēts izdevumā “Sunday Times”, Skota izteikusi minējumu, ka Donalds Diānā saskatījis “perfektu sievu-trofeju”, taču viņam nav bijušas ne mazākās izredzes uz atbildes jūtām.

Diānas nāve pielika punktu nākamā prezidenta cēlajiem plāniem. Intervijā Hovardam Sternam vīrietis pauda nožēlu, ka viņš tā arī nav paspējis savaldzināt princesi.

1990. gadā. (Foto: Michael Ferguson/Shutterstock/ Vida Press)

Tramps viņu uzskatīja par ārkārtīgi skaistu, kā supermodeli. Taču neraugoties uz savu milzīgo sajūsmu, viņš izteica dīvainu frāzi: “Viņa bija traka, bet tie jau ir sīkumi.”

Donalds agrā jaunībā. (Foto: Courtesy Simon & Schuster/ME)

Turklāt uzņēmējs apgalvoja, ka uzsāktu ar princesi romantiskas attiecības vien tad, kad viņa būtu veikusi AIDS testu. Daudzi lēdijas Dī fani šādu izteikumu uztvēra kā klaju apvainojumu, un pār Trampu gāzās kritikas lavīna.

1993. gadā. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

Par Velsas princesi Tramps vēlreiz atcerējās dažus gadus vēlāk, kad stādīja savu “10 šarmantāko sieviešu” topu. Šī saraksta trešajā vietā viņš ierindoja lēdiju Dī.

Donalds Tramps ar pirmo sievu Ivanu Trampu 1990. gadā. (Foto: Mantel/Sipa/Shutterstock/ Vida Press)

Pirmajā ailītē viņš ierakstīja Melāniju Trampu, bet otrajā – savu pirmo sievu modeli Ivanu Trampu.

Citi šobrīd lasa

"Mēs dzīvojam tikai uz solījumiem!" Latviešu strādnieki Norvēģijā nostrādājuši par brīvu 5
Daugavpilieti uztrauc skolas logos redzētais. Patiesība nav tāda, kā varētu šķist 3
Bruknas muižā piedzīvota gan emocionāla, gan fiziska vardarbība
Pievienot komentāru

Падшие ангелы. Два новых фильма о жизни работниц секс-индустрии

Уход от жены, аборт Зудиной, обиды детей: жизнь до и после смерти Олега Табакова