Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andželina Džolija ar meitu Šilo etiopiešu dizaina apģērbu un aksesuāru veikalā Losandželosā. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

Viņā atmostas sievišķība. Džolijas un Pita meita Šilo vairs neģērbjas kā zēns

Slavenības
13. janvārī 11:58 2021. gada 13. janvārī 11:58
  Jauns.lv
Holivudas šķirtā aktieru pāra Andželinas Džolijas un Breda Pita vecākā bioloģiskā meita Šilo visbeidzot, šķiet, būs “sevi atradusi”. 14 gadus vecā meitene vairs neģērbjas kā zēns. Viņas mati kļūst aizvien garāki, bet šortiņi īsāki.

14 gadus veco Šilo Džoliju-Pitu mēdz uzskatīt par pašu populārāko slavenību bērnu. Ja neskaita, ka meitenes slavenie vecāki par atļauju publicēt Šilo pirmās fotogrāfijas paprasīja līdz tam nebijuši augstu summu (vecāki to vēlāk ziedoja labdarībai), Šilo popularitāte augusi, pateicoties viņas bērnu dienu savādajiem ieradumiem: ģērbties kā zēnam, matus griezt īsus kā zēnam un lūgt vecākiem sevi saukt vārdā Džons. Meitene kategoriski atteicās uzvilkt kleitu vai svārkus vai izaudzēt garākus matus. Viņai patika tikai zēnu drēbes un “zēngalviņa”. Pat uz saviesīgiem vakariem Šilo vecākus pavadīja ģērbusies kā puika – uzvalkā.

Andželina Džolija un Breds Pits nekad publiski nekomentēja sava bērna atšķirīgo uzvedību, taču bija redzams, ka viņi savai atvasei neko arī neaizliedz, ļaujot bērnam pašam izlemt, ko un kā vilkt, un izskatīties.

Paziņas apgalvoja, ka Andželina pilnībā atbalsta meitu viņas vēlmē izpausties un pat uzrunā viņu par Džonu, ja reiz meitenei tas ir tik būtiski. Taču tēvs Breds Pits gan raizējās par meitas sevis identifikāciju un to, kādu tas atstās ietekmi uz viņas nākotni.

Savulaik klīda pat runas, ka Šilo jau apmeklējot hormonālo terapiju, lai pēc 18. dzimšanas dienas varētu veikt dzimuma maiņas operāciju. Taču izskatās, ka tās bijušas vien baumas, kas balstās uz pieņēmumiem meitenes izskata dēļ, nevis uz reāliem faktiem.

Jau kopš 2020. gada vidus Šilo aizvien biežāk redzēta, ģērbusies atšķirīgi no sev agrāk ierastā stila. Skolniece pirmo reizi mūžā sākusi audzēt garākus matus un nēsāt meitenīgākus apģērbus, kas gan pagaidām ir visai ieturēti un tuvi unisex stilam.

Saistītās ziņas

Ambera Hērda draud atklāt, ka Deps viņai bijis neuzticīgs ar Džoliju un citām aktrisēm
Andželinas Džolijas un Breda Pita dvīņi jau izlēmuši savu nākotni 1
Andželina Džolija pieņem jaunus mērus, lai tiesas ceļā atgūtu bērnus no Pita

Pirms dažām dienām paparaci nofotografējuši, kā Džolija ar vecāko meitu iepērkas sieviešu apģērbu veiklā. Šoreiz Šilo iziešanai pilsētā bija izvēlējusies īsus džinsa šortiņus. Vēl pirms pusgada viņa ar lielāko prieku to vietā būtu uzvilkusi atturīgas pusgarās bikses.

Spriežot pēc fotogrāfijām, meitene turpina audzēt garus matus, lai gan pagaidām tos izvēlas saņemt ciešā mezglā pakausī. Iespējams, ka viņa pagaidām vēl nejūtas komfortabli, lai staigātu vaļējiem gariem matiem. Vai arī Šilo kautrējas parādīt tādu sievišķības iezīmi, izejot sabiedrībā.

Citi šobrīd lasa

De Niro, Džodija Fostere, 50 Cent un citas slavenības, kas uzaugušas netradicionālās ģimenēs
"Jābūt lielai drosmei, lai pārdzīvotu konfrontāciju ar nāvi," - Ieva Plaude par cīņu ar vēzi
"Mans izmeklētājas stāžs ir 23 gadi," - par izmeklēšanas noslēpumu, izmeklēšanas gaitu un sabiedrību
Pievienot komentāru

"Здороваться с ней не буду!": Муцениеце назвала имя актрисы, которая исправит "горбатого Павла" 1

Кейт Миддлтон и принц Уильям показали новое фото повзрослевшего принца Луи в день его 3-летия