Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Komiska fotogrāfija mudina soctīklu lietotājus piešķirt Trampam jaunu iesauku - "autiņbiksīšu Dons" 6

Trakā pasaule
2020. gada 28. novembrī 17:17 2020. gada 28. novembrī 17:17
  Jauns.lv
Pēc tam, kad CNN reportiere Keitlina Kolinsa savā "Twitter" lapā izvietoja fotogrāfiju ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, liela daļa cilvēku izplūda smieklos. Ar bagātību un ietekmi izdaudzinātais prezidents bija izvēlējies neierastu vietu, no kuras uzrunāt tautu - viņš apsēdies pie mazmazītiņa galda, kas radījis iespaidu, ka Tramps ir mazs bērnelis.

Lai gan Trampa paziņojums ceturtdien bija tiešām skaļš - viņš pirmo reizi apsolīja, ka atstās Balto namu gadījumā, ja Elektoru kolēģija atzīs Baidena uzvaru - uzmanību no prezidenta runas novērsa komiskais skats.

Kamēr Tramps turpināja strīdēties ar žurnālistiem un atkārtoti uzstāja uz krāpšanos vēlēšanās, internets izplūda smieklos par Trampa negaidīto pieticību. Daži neticēja tam, ko redz, uzstājot, ka tas ir "fotošops". Prezidents bija apsēdies pie neierasti zema un maza galdiņa un tikpat neierasti zema krēsla. Zināms, ka 45. ASV prezidents ir miesās salīdzinoši liels - viņa garums ir 1 metrs un 90 centimetri.

Aktieris Marks Hemils "Twitterī" pauda viedokli: "Varbūt, ja jūs sāksiet pienācīgi uzvesties, beigsiet melot par negodīgām vēlēšanām un sāksiet domāt par to, kas ir labāks valstij, nevis raudāsiet par to, cik negodīgi pret jums izturas, jūs uzaicinās sēdēt pie lielo zēnu galda."

Ātri vien tviterī izplatījās mirkļbirka #DiaperDon jeb #AutiņbiksīšuDons, cilvēkiem izsmejot prezidentu, salīdzinot viņu ar mazuli, kurš Pateicības dienā padzīts pie bērnu galda.

"Lai šis būtu tas, kā mēs atceramies Trampa prezidentūru - mazulis pie mazmazītiņa galda saceļ lielu jezgu," raksta amerikāņu rakstniece Parkera Molloja.

"Es arī zaudēju vēlēšanās, bet mani darbinieki nebija tik dusmīgi uz mani, lai liktu man pozēt bildēm pie bērnu galda," raksta politiķis Robs Andersons.

"Trampam lika apsēsties pie sakauto prezidentu galda," raksta Džons Nikols.

"Džo Baidens uzvarēja tikai pirms pāris nedēļām un jau panāca Trampa nosēdināšanu pie bērnu galda," raksta Kristofers Bauzijs.

Zināms, ka ASV federālā apelāciju tiesa piektdien noraidījusi prezidenta Donalda Trampa pēdējos centienus apstrīdēt 3.novembra prezidenta vēlēšanu rezultātus, tiesai izskatot lietu, kas var nonākt ASV Augstākajā tiesā, ja Tramps nolems spriedumu pārsūdzēt. ASV 3.apgabala apelāciju tiesa pieņēma līdzīgu lēmumu kā citas tiesas, norādot, ka Trampa kampaņa nav sniegusi nekādus pierādījumus tam, ka vēlēšanās būtu notikusi kāpšanās.

Tramps ceturtdien paziņoja, ka viņš atstās Balto namu, ja Džo Baidens tiks oficiāli apstiprināts par ASV prezidenta vēlēšanu uzvarētāju, bet atkārtoja, ka viņš tomēr varētu neatzīt savu sakāvi. 

Citi šobrīd lasa

Latvijas noslēpums: kā kvalitatīvie RAF mikroautobusi kļuva par brāķiem 11
Piektdien Latvijā miris 21 ar Covid-19 saslimušais; stacionāros esošo slimnieku skaits nedaudz samazinājies
Aizvadītajā naktī aizturēti agresīvi komandantstundas neievērotāji; spraigi notikumi Liepājā, Smiltenē un Jūrmalā 7
Skatīt visus komentārus

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников