Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Nikola Poturalski un Breds Pits. (Foto: Instagram/Ovidiu Hrubaru/Shutterstock/ Vida Press)

Breda Pita un Nikolas Poturalski romāns ir beidzies. Pāris izšķīries!

Slavenības
2020. gada 29. oktobrī 14:33 2020. gada 29. oktobrī 14:33
  Jauns.lv
Zinātāji apgalvo, ka 56 gadus vecā Holivudas aktiera Breda Pita un 27 gadus vecās precētās vācu modeles Nikolas Poturalski romāns esot beidzies – pāris izšķīries pēc dažiem attiecību mēnešiem.

Paziņas zina teikt, ka Bredam Pitam un Nikolai Poturalski viss nebūt nebija tik nopietni, kā par to mēdza runāt.

“Breds šajās attiecībās bija reālists. Viņa dzīvo Vācijā, bet viņam ir sarežģīta ģimenes situācija, ar kuru viņš aizvien cenšas tikt galā,” norāda zinātājs, to attiecinot uz aktiera aizvien nepanākto vienošanos ar šķirto sievu Andželinu Džoliju bērnu aizbildnības jautājumos.

Pirmās baumas par Pita un Poturalski romānu parādījās šā gada augustā. Aculiecinieki bija redzējuši aktieri un modeli Francijas lidostā. Viņi uzvedušies kā iemīlējušies pusaudži.

Miravalas pils. (Foto: Vida Press)

Pits uzaicinājis jauno mīļoto uz savu grezno Miravalas pili Francijas dienvidos, kuru 2011. gadā nopirka kopīgi ar bijušo sievu Andželinu Džoliju. Tur arī dažus gadus vēlāk abi aktieri intīmā ģimenes lokā svinēja kāzas.

Vēlāk atklājās, ka Pits ar Poturalski ir pazīstami jau krietni senāk, un viņu romāns sācies aizvadītajā gadā. Viņi paši runas par romantiskajām attiecībām tā arī neapstiprināja, taču Nikola reiz netieši izteikusies par sava drauga bijušo sievu, savā “Instagram” blogā ierakstot, ka neizjūt naidu. Tobrīd baumoja, ka Džolija bijusi ļoti nikna par to, ka Breds uzaicinājis Nikolu atpūsties uz viņu ģimenei kopīgi piederējušajām mājām.

Nikola dzīvo brīvā laulībā ar 68 gadus veco restorāna īpašnieku Rolandu Meri. Pārim ir kopīgs septiņus gadus vecs dēls Emīls.
žoliju. Tur arī dažus gadus vēlāk abi aktieri intīmā ģimenes lokā svinēja kāzas.

View this post on Instagram

Keep it colorful 🎨. #werbungwegenmarkennennung

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Citi šobrīd lasa

Dārgākā šķiršanās krievu gaumē: Putinam pietuvināts oligarhs ar dēlu Londonas tiesā neveiksmīgi cenšas izrēķināties ar bijušo sievu 12
Zaudējums pēc zaudējuma: prinča Filipa bēru dienā miris tuvs karalienes draugs
Ļaudis satraucas - vai Kiviču pāra suns nonācis dzīvnieku patversmē? 3
Pievienot komentāru

Брэдли Купер устроил модную съемку Ирине Шейк вместе с их дочерью

Круги под глазами и потухший взгляд: поклонники обеспокоены видом 61-летней Надежды Кадышевой