Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Andželinas Džolijas vecākā meita Šilo pārdomājusi kļūt par zēnu - ataudzējusi matus un apģērbusies kā meitene 5

Slavenības
27. septembrī 07:05 2020. gada 27. septembrī 07:05
  Jauns.lv
Kamēr daļa sabiedrības šausminājās, ka ģimenē aug jauniete, kas dienās, visticamāk, mainīs dzimumu ķirurģiski, daļa mediķu bija citās domās. Psihologi savulaik Holivudas zvaigžņu pārim Andželinai Džolijai un Bredam Pitam teica, ka tīņu vecumā viņu bioloģiska meita Šilo varētu pārdomāt un pārstāt ģērbties un uzvesties kā puika. Šķiet, šis brīdis ir pienācis. Pirmo reizi mūžā Šilo redzēta ar ataudzētiem un zirgastē saņemtiem matiem, turklāt saģērbusies bikšu svārciņos kā meitene!

Šilo (pa kreisi) tagad ataudzējusi tik garus matus, ka var sasiet zirgastē. (Foto: OnPoint / BACKGRID/ Vida Press)

Pirms dažām dienām aktrise Andželina Džolija kopā ar saviem bērniem redzēta, apmeklējam tuvējo pārtikas veikalu “Target”. Pati ekrāna dīva bija izvēlējusies apģērbu tumšos toņos, dodot priekšroku ērtam ikdienišķam stilam –  T kreklam, džinsiem, iešļūcenēm un džemperim, kuru šarmantā aktrise bija apsējusi ap gurniem.

Andželinas Džolijas un Breda Pita puiciskā meita Šilo visbeidzot kļuvusi sievišķīgāka. (Foto: OnPoint / BACKGRID/ Vida Press)

Džolija nebija lietojusi dekoratīvo kosmētiku un matus izvēlējusies sasiet zirgastē, tāpat kā meitas. Taču arī šādi savu šarmu viņa nebija zaudējusi.

Foto: OnPoint / BACKGRID/ Vida Press

Gājienā uz veikalu aktrisei bija pievienojušās visas viņas meitas – Šilo, Zahara un Vivjena. Arī meitenes bija ģērbušās ērti un ikdienišķi, tāpat kā mamma. Vissievišķīgākā no Džolijas meitām, adoptētā meitene Zahara, kas visbiežāk sabiedrībā redzēta kleitās, šoreiz izvēlējusies topiņu uz lencītēm un augumam piegulošas garās bikses haki krāsā. Vivjena devusi priekšroku brīvam T kreklam un šortiem. Taču šoreiz vislielāko uzmanību piesaistījusi Andželinas vecākā meita – 14 gadus vecā Šilo.

Foto: Terma,SL / BACKGRID/ Vida Press

Meitene pirmo reizi mūžā atkāpusies no sev ierastā puiciskā stila un kļuvusi mazliet sievišķīgāka. Šilo no trīs gadu vecuma vecākiem sevi pieprasīja saukt par Džonu un vienmēr nēsāja zēnu drēbes (pat uzvalkus!), pat matus viņai grieza īsus kā puisēnam.

Šoreiz pusaudze bija uzvilkusi brīva piegriezuma šortus jeb bikšusvārciņus ar augstu jostasvietu un sportisku jaku ar kapuci. Arī matus viņa visbeidzot ataudzējusi jau tik garus, ka var sasiet visnotaļ “pieklājīgā” zirgastē.

Interneta lietotāji novērtējuši Šilo jauno izskatu un komentāros slavējuši meitenes imidžu. Daži atzīmējuši, ka dienās Šilo izaugs par skaistu sievieti un novēlējuši jaunajai dāmai puiciskās dienas atstāt pagātnē.

Citi šobrīd lasa

Bet kāpēc īsti nedrīkst zīmēt pravieti Muhamedu? 13
"Stulbene, tu tak neko nesaproti!" - Saeimas deputātei Papulei aizrāda par necienīgu izrunāšanos sēdes laikā 2
Viņķele saņēmusi draudus viņu nogalināt 5
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Меган подогрела слухи о своей второй беременности

МакКонахи рассказал о сексуальном напряжении между Питтом и Энистон