Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Gada noslēpumainākais šovs ir sācies! Un jau zināms pirmais "Balss maskā" dalībnieks, kas tiek izbalsots 3

TV
2020. gada 14. septembrī 08:35 2020. gada 14. septembrī 08:35
  Jauns.lv
13. septembrī kanālā TV3 un platformā "Go3" pirmizrādi piedzīvoja savdabīgais muzikālais šovs “Balss maskā”. Izpildot priekšnesumus, kas dalībniekiem saistās ar dzīves svinēšanu, kā pirmo detektīvi nolēma atmaskot Cikādi, zem kuras slēpās Latvijas šovbiznesa haizivs - mūzikas producente un uzņēmēja Elita Mīlgrāve.

Vakaru atklāja dumpinieks Nelabais - nelabi labais, kurš par sevi stāstīja, ka: “Es šajā pasaulē jau ir kārtīgi pagrēkojis, un manā pusē ik diena tiek svinēta kā pēdējā uz šīs planētas”. Nelabais radīja uz skatuves īstu ballīti, izpildot beļģu mūziķa Stromae dziesmu “Alors on Danse”, kas izpelnījās detektīvu atzinību par vokālo sniegumu. Savukārt otrā dueļa dalībniece - Diskopele izpildīja Šērmana Kellija hitu “Dancing in the Moonlight”. Diskopele par sevi atklāja: “Dzīvesvietu esmu mainījusi no rietumiem uz austrumiem - tuvāk galvaspilsētai, turklāt kāds nozīmīgs notikums ir noticis kādā leģendārā mūzikas klubā tuvāk rietumiem!”.

Otrajā duelī piedalījās pļavas orķestra galvenā vijole Cikāde un betona džungļu pavēlniece Lauva. Cikāde izpildīja Kailijas Minogas dziesmu “Can't Get You Out Of My Head”, par sevi atklājot: “Esmu organizēta, izturīga un pacietīga un šīs īpašības augstu vērtē arī mans cikāžu orķestris, ar kuriem kopā uzburam to sajūtu, kas silda sirdi arī ziemā!”. Savukārt Lauva par sevi saka: “Manu spalvu glauda daudzveidīgie talanti, kas priecē arī jūsu acis! Un mans rēciens ir skanējis arī otrpus okeānam”.

Savukārt trešajā duelī sacentās lepnā Rīga un pilsētas švītiņš Zvirbulis. Kā pavedienu par sevi Rīga atklāja: “Bērnībā es esmu jūras vēju rūdīta un esmu dzimusi vienā gadā ar kādu leģendāru latviešu filmu." Savā būtībā būdama ļoti latviska, Rīga bija vienīgā, kura izpildīja dziesmu latviešu valodā, - Aijas Andrejevas hitu “Bungādiņas”. Savukārt Zvirbulis par sevi stāstīja, ka viņš ir “Čalis no priekšpilētas. Esmu ievērots un sadzirdēts, un savā dārzā dažreiz izaudzēju brīnumus. Uz mani ir ķērkušas kaijas un vārnas un nesen es izglābos no neganta vanaga nagiem”. Zvirbulis izpildīja Marka Ronsona dziesmu “Uptown Funk”, ko žūrija novērtēja kā enerģiskāko vakara priekšnesumu.

Taču jau pirmajā raidījumā šovu nācās pamest vienam dalībniekam. Skatītāji zālē lēma, ka jāatmasko Diskopele, Cikāde vai Rīga. Pēc detektīvu apspriedes, detektīvi lēma, ka šovakar šovu pametīs Cikāde. Krivenchy un Baiba Sipeniece pārliecinoši apgalvoja, ka zem maskas slēpjas Latvijas labklājības ministre Ramona Petraviča, Samanta Tīna minēja, ka tā ir Latvijas veselības ministre Ilze Viņķele, savukārt Jānis Šipkēvics savu balsi deva par Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci. Tomēr minējumi izrādījās aplami, jo zem maskas slēpās Latvijas šovbiznesa haizivs - uzņēmēja un mūzikas menedžere Elita Mīlgrāve, kura jau 20. gadu organizē mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons”, kas ir ievērojamākais notikums mūzikas industrijā.

Pirmā no dalībniekiem, kam šovu nācās pamest, izrādījās Elita Mīlgrāve. (Foto: Publicitātes (Lauris Vīksne))

Jau nākamsvētdien, kanālā TV3 plkst. 20.00 iepazīsties ar pārējiem šova dalībniekiem - Mākoni, Aci, Ziedu, Lutausi, Lelli un Aunu - un uzmini, kurš tiks atmaskots!

Citi šobrīd lasa

Ēģiptieša Ali un latvietes Santas vakcinācijas stāsts: "Latvijas valsts interesēs" mīļotajam vīrietim liedz vakcīnu
Kāpēc izjūk attiecības? Pretpoli pievelkas... vai tomēr ne?
Vairāku kļūmju rezultāts: sešus gadus vecai meitenītei ASV piedzīvojumu parka apmeklējums beidzas letāli
Skatīt visus komentārus

Еще не пришедшая в форму после родов Меган Маркл повторила образ герцогини Кэтрин

На могиле Олега Табакова наконец поставили памятник: как он выглядит