Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Normunds neslēpj, ka mīļotās klātbūtnē jūtas daudz jauneklīgāks. (Foto: no privātā arhīva)

Normunds Pauniņš par savu jauno mīļoto: “Es no viņas gūstu enerģiju!”

Slavenības
14. septembrī 06:22 2020. gada 14. septembrī 06:22
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Grupas "Otra puse" mūziķis Normunds Pauniņš (51) jau pāris gadu ir kopā ar ventspilnieci Katrīnu Ignaci. Katrīna, izrādās, ir teju vienaudze Normunda meitai – tikai pusotru gadu par viņu vecāka.

Sarunā ar žurnālu "Kas Jauns" Pauniņš atklājis pāra iepazīšanās stāstu. “Tas notika pirms pāris gadiem – 18. novembra svētkos uz "Tallink" prāmja. Precīzāk, mūsu pirmais randiņš uz prāmja bija 19. novembrī, jo 18. novembrī es uzstājos un mēs tikai saskatījāmies… Katrīna uz prāmja bija kopā ar draudzeni – no dziedātājas Antras Stafeckas fanu kluba. Kā pēc tam uzzināju, Katrīna bija jau labu laiku manī ieskatījusies. Vispār jau viens ar otru mēs iepazināmies 2016. gadā,” piebilst dziedātājs: “Katrīna pārdeva CD mūsu koncertos, kur uzstājos kopā ar Antru Stafecku.”

“Taču tajā braucienā ar prāmi mēs kaut kā savādāk saskatījāmies, tā teikt, uzmetām viens otram aci un satuvinājāmies. Pēc tam jau mūsu attiecības bija randiņu stadijā, kad ciemojāmies viens pie otra, jo viņa dzīvoja Ventspilī, bet es Rīgā,” stāsta dziedātājs.

Normunds un Katrīna. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Saistītās ziņas

Noklausies - Antra Stafecka un Normunds Pauniņš aizkustina ar jaunu leģendārā hita "Man dimantu nav" versiju 2
FOTO: krāšņi izskanējis dziedātāja Normunda Pauniņa 50 gadu jubilejas koncerts 2
“Otras puses” līderim Normundam Pauniņam pie rokas jauna draudzene 35

Pirms vairāk nekā gada Normunds un Katrīna uzsāka kopdzīvi. Pauniņš atklāj – lai arī abiem ir krietna vecuma atšķirība, attiecībās to izjūt minimāli. “Mēs savstarpēji sajūtam radniecīgas dvēseles, mums viegli būt kopā, viegli sarunāties. Vecuma atšķirību dažbrīd jūtu saimnieciskās lietās, taču tas ir tikai saprotams – man taču ir lielāka dzīves pieredze.

Kopumā attiecībās abi jūtamies labi un gadu starpība nebūt nav šķērslis.

No Katrīnas es gūstu jaunības sparu, enerģiju. Viņa man neļauj atslābt – man jābūt labā formā. Un man jau tomēr ir tikai piecdesmit, nevaru justies kā pensionārs,” pajoko Pauniņš. Normunds neslēpj, ka attiecības ar Katrīnu uztver ļoti nopietni un cer savu mīļoto kaut kad arī apprecēt. “Vēl tikai plānoju, klusībā,” piebilst mūziķis.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

Baisa nežēlība Indijā: vīrs pārgriež sievai vēderu, lai pārliecinātos par gaidāmā bērna dzimumu 2
Krieķis: Rebenoku brutāli sita, salaužot žokli un galvaskausu; notikušais neliecina par laupīšanas uzbrukumu 18
"Viņš bija alkohola reibumā, man visu laiku plijās virsū. Te gultā gulēja un prasīja, lai mēs kopā guļam." Sievietei nezinot, sociālais dienests viņai dzīvoklī sarūpē kaimiņus 2

Знаки зодиака, которых ждет карьерный успех в конце 2020 года

Принцесса Евгения молчит о беременности, но прикрывает растущий живот сумкой