Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andris pie Dzemdību nama. (Foto: Aculiecinieka)

Andris Kivičs skandalējas pat pie Dzemdību nama un grib notirgot savas meitas foto 14

Trakā pasaule
2020. gada 14. jūlijā 05:36 2020. gada 14. jūlijā 05:36
  Jauns.lv
Skandalozais muzikants Andris Kivičs, kas pagājušajā nedēļā kļuva par tēti savam ceturtajam bērnam, tā fotogrāfijas medijiem centies notirgot par 1000 eiro.

Kā šodien raksta žurnāls "Kas Jauns", Kivičs dienā, kad viņa sieva Liene un mazā meita Mia devās prom no Dzemdību nama, pie tā sarīkojis kārtējo traci. Pie Dzemdību nama saticis žurnālisti, Kivičs sācis lamāties, taču nevis uz konkrēto sastapto sievieti, bet gan uz žurnālistiem kā profesiju. Tika izteikti izrēķināšanās draudi, turklāt ne tikai konkrētajai žurnālistei, bet arī izdevniecības īpašniekiem.

Sekojusi gan tālruņa atņemšana, gan lamu vārdu plūdi, gan policijas iesaistīšanās.

Andris, skandāli, policija... Par nepatikšanām ar likumsargiem Kivičs jau savulaik stāstīja savos vēstījumos no Spānijas. Tagad ar policiju muzikantam darīšana arī Latvijā. (Foto: Aculiecinieka)

Kā raksta "Kas Jauns", jau pēc šī konflikta muzikants sazinājies ar žurnāla un izdevniecības pārstāvjiem, sakot, ka par tūkstoš eiro gatavs atrādīt bērna foto un dalīties stāstos par savu ģimenes laimi, ar ko gan pats soctīklos sekotājiem nemitīgi lielās teju līdz spēku izsīkumam. Protams, uz šo piedāvājumu Kivičs saņēma atteikumu, kas skandalozo mūziķi un pašpasludināto interneta zvaigzni tā sadusmoja, ka sākās nevaldāma gānīšanās un nekontrolējams lamuvārdu plūdums viņa soctīklu kontos. Ieraksti un arī Kivičam neglaimojošie komentāri gan tika te dzēsti, te laboti.

Un izdzēsts tika arī video, ko Kivičs ierakstīja pirmajā vakarā pēc atgriešanās mājās no Dzemdību nama. Iespējams, tāpēc, ka tajā bija skaidri redzams – mūziķis lieto alkoholu, un nez vai šāda rīcība būtu pa prātam Bāriņtiesai, kas jau iepriekš ar skandalozo pāri esot veikusi pārrunas ne reizi vien.

Kas tad īsti notika pie Dzemdību nama, to lasiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

"Cilvēkjaudas" radītājas Lauras Dennler fenomens. Viņai seko tūkstoši
Bruņots uzbrukums Purvciemā: uz upura automašīnas redzamas ložu pēdas; notikuma vietā strādā policija 1
Purvciemā nošautais cilvēks ir futbola aģents Romāns Bezzubovs 2
Skatīt visus komentārus

"Сергей не виноват!": Диана Шурыгина оправдала собственного насильника

На лечение нужны деньги: жена Шумахера продает дорогущую виллу