Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Zinātāji spriež, ka Jānis Jāņus pavadījis ar Līgu! Proti, bildē redzamā daiļava esot pazīstamās modeles Dinas Kraftes māsa Līga Krafte. Interneta āres vēsta, ka persona ar šādu vārdu un uzvārdu strādā Labklājības ministrijas grāmatvedībā. (Foto: Aculiecinieka)

Domburam jauna simpātija - Jānis tagad ir kopā ar Līgu 1

Slavenības
2020. gada 8. jūlijā 04:40 2020. gada 8. jūlijā 04:40
  Žurnāls "Kas Jauns"
Ja pasaulē mīlētāju dienu svin 14. februārī, tad latviešiem vairāk ierasts ar savu otro pusīti Jāņos doties papardes zieda meklējumos. Tā nu arī šogad pašā vasaras vidū sabiedrībai redzami tapa vairāki jauni pāri.

Jānis Domburs - šoreiz ar bruneti

Laikā, kad Latvijā meklējams un atrodams papardes zieds, viens nebija arī žurnālists un zvērinātais vecpuisis Jānis Domburs (48), raksta žurnāls "Kas Jauns".

Dombura sirdslietas sabiedrībai uz mēles vienmēr nonākušas pēc līdzīga scenārija: lai arī nav vairījies iziet sabiedrībā ar pavadonēm, par attiecību dzīvi konsekventi klusējis, katru reizi atkārtojot, ka savā nostājā neko nav mainījis un par privāto dzīvi nerunā. Skopos vārdos par to retu reizi izpaudies intervijās sieviešu žurnālos. Piemēram, pirms diviem gadiem viņš teica, ka mīlestībā nebūt nejūtas apdalīts, lai arī pirkstā nav laulību gredzena un apkārt neskraida bērnu bariņš. Vēl senāk viņš atklāja, ka nozīme neesot sievietes matu krāsai, bet tam, kas ir galvā, gan. Proti, viņam patīkot gudras sievietes un, kā liecina fotoarhīvs, arī krietni jaunākas.

Ka Domburam atkal pie sāniem ir jauna draudzene, "Kas Jauns" pārliecinājās dienā pirms Jāņiem, kad žurnālists ar simpātisku bruneti devās uz kādu lielveikalu iepirkties. Šo to iegādājušies būvniecības nodaļā, abi gāja uz "Rimi" ko sarūpēt Jāņu galdam. Populārais žurnālists šķita visai norūpējies, savukārt draudzene nevairījās izrādīt abu tuvās attiecības, arī apliekot roku ap Jāņa pleciem.

Zinātāji spriež, ka Jānis Jāņus pavadījis ar Līgu! Proti, bildē redzamā daiļava esot pazīstamās modeles Dinas Kraftes māsa Līga Krafte. Interneta āres vēsta, ka persona ar šādu vārdu un uzvārdu strādā Labklājības ministrijas grāmatvedībā. (Foto: Aculiecinieka)

Zinātāji spriež, ka Jānis Jāņus pavadījis ar Līgu! Proti, bildē redzamā daiļava esot pazīstamās modeles Dinas Kraftes māsa Līga Krafte. Interneta āres vēsta, ka persona ar šādu vārdu un uzvārdu strādā Labklājības ministrijas grāmatvedībā.

Dombura attiecību dzīve intriģējusi ne tikai dzelteno presi, bet arī šķietami nopietnos medijus. Tā pirms septiņiem gadiem laikraksts "Diena", intervējot žurnālistu, nevairījās uzskaitīt viņa draudzenes: „Dombura pirmā plašāk zināmā draudzene bija Daina Tobija, kuru viņš ievērojis "Mis Latvija" konkursa laikā, liekot saprast, ka šī meitene uzvarēs un būs viņa draudzene.” Arī Dace Rukšāne īsu brīdi tikusies ar Domburu, viņa pat "Dienai" izteikusies: „Mēs nesapratāmies, jo viņš bija pārāk liels – pārāk aizņemts ar savu darbu, stratēģijām.” Dombura seno draudzeņu sarakstā minēta arī Baiba Strautmane.

2006. gadā par Jāņa attiecībām ar Ilzi Pļaviņu uzzinājām no tā, ka sievietes iepriekšējais draugs viņu vainoja kaķa nozagšanā. 2012. gadā Jānis izgāja sabiedrībā kopā ar sava kādreizējā kolēģa Māra Rīmeņa meitu Alisi, 2015. gadā – ar kultūras žurnālisti Agnesi Čivli.

Guntis Krivms - svin, bet ne ar sievu!

Savukārt producents, kanāla TV3 „balss” un blūzmenis Guntis Krivms (52) vasaras saulgriežos pārsteidzis, soctīklos nākot atklātībā ar blondīni pie sāniem.

Krivms, kas ik dienu uzrunā TV3 skatītājus kanāla pašreklāmās un kā aizkadra balss seriālos, soctīklos un intervijās paudis, ka ir laimīgi precējies ar biznesa treneri un tango studijas "El Abrazo" vadītāju Gintu Krivmu un bauda laimi, audzinot kopīgo meitu. Intervijā pirms desmit gadiem Guntis atzina, ka šajās attiecībās, kas bijis otrais mēģinājums, viņam izdevies kļūt par ģimenes cilvēku. Iepriekš – agrā jaunībā ­ – Krivms uz īsu brīdi bija precējies ar aktrises Lilitas Ozoliņas meitu Liliānu.

Taču pēdējā laikā Krivmu aktivitātes soctīklos raisa izbrīnu. „Dodamies piedzīvot Saulstāvjus!” 21. jūnijā savā feisbuka profilā darīja zināmu Krivms, publicējot bildi, kurā redzams, apskāvis kino veidotāju aprindās pazīstamo producenti Anniju Teteri.

Arī nākamajās dienās Gunta brālis Andis dalījās ar vairākiem uzņēmumiem, tostarp bildi, kurā Krivms mutējas ar savu pavadoni.

Bet pēdējās ainiņas ar sievu Gunta profilā parādās pagājušajā vasarā. Savukārt Gintas soctīklos redzams, ka saulgriežus viņa pavadījusi kopā ar Guntaru Graikstu, kas ir arī viņas tango partneris. No malas spriež, ka tieši Gintas kaislība uz tango un aizraušanās ar to pilnībā radījusi plaisu Krivmu attiecībās. Kādā intervijā pirms pusgada Guntis izteicās, ka viņš pats tango neesot mācījies, jo dejošana nekad neesot interesējusi.

Citi šobrīd lasa

Dāņu futbolistam, kurš laukumā gandrīz zaudēja dzīvību, ievietots sirds stimulators 2
VIDEO: Madara Kiviča televīzijā pirmo reizi parāda savu jauno draugu
RTU dienesta viesnīcā pa devītā stāva logu izkrīt jauns vīrietis
Pievienot komentāru

Выселят с приставами: мама Андрея Аршавина выиграла последний суд у его тяжелобольной бывшей жены

"Kā jūsu veselība? Kā jūs dzīvojat?": звезда сериала "Универ" шокировал знаниями латышского языка