Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Šnabis, karaoke un vietējo daiļavu grupa - Deniss Rodmens pastāsta par ballītēm ar Ziemeļkorejas vadoni 2

Slavenības
15. maijā 11:00 2020. gada 15. maijā 11:00
  Jauns.lv
"Mēs lūdzām, lai atbrauc Maikls Džordans, bet viņš atteicās, tāpēc uzaicinājām tevi," tā bijušajai basketbola zvaigznei Denisam Rodmenam atklājis Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns. Rodmens aizbrauca, un nu viņu vairākus gadus dēvē par Kima Čenuna teju labāko draugu.

Nu par šo "brāļošanos" Rodmens sīkāk pastāstījis citas kādreizējās sporta zvaigznes boksera Maika Taisona podkāstā "HotBoxin", sarunā atminoties pirmo reizi, kad "tusējis" ar Ziemeļkorejas līderi, ko iepazinis, 2013. gadā tur viesojoties ar "Harlem Globetrotters" šovu Phenjanā.

Denisam Rodmenam sākotnēji ne jausmas neesot bijis, kas tas Kims tāds ir, bet abi ātri vien sadraudzējušies - pateicoties abu kopīgajai mīlestībai pret basketbolu, šnabi, sievietēm un karaoki... "Pat atjēgties nepaspēju, kad jau vakariņojam, esam lopā piedzērušies, viņš sāk dziedāt karaoki, kaut ko stāstīt, bet man nav ne mazākās jausmas, ko viņš tur gvelž," atklājis ekscentriskais basketbolists.

Ballītes nagla bijis Kima izgājiens kopā ar meiteņu volāki instrumentālo ansambli, kas uzaicināta izklaidēt burziņa viesus. "Viņam ir tāda grupa, kurā ir 18 sievietes. Un, sasodīts, viņas ir "karstas". Un visu laiku spēlēja vienu dziesmu. Vienu dziesmu! Tā bija seriāla "Dalasa" ievaddziesma. "Kas, pakaļā, notiek?" es teicu. "Kas tas viss ir? Dziesma no "Dalasas"?" Tā ir vienīgā, ko viņas zina, Kims atbildēja."

Tad nu Rodmens iesniedzis Ziemeļkorejas līderim sarakstu ar septiņām dziesmām, kas meiteņu grupai būtu jāiemācās līdz viņa nākamajai vizītei. Un tur bijušas "Pearl Jam", "Van Halen", "Rolling Stones" un citu roka veterānu kompozīcijas. "Un nākajamā reizē viņas visas tās sasodītās dziesmas arī atskaņoja," lepojas Deniss.

Par politiku ar Ziemeļkorejas līderi ekscentriskais basketbolists gan neesot runājis, abu sarunu tēma bijis vien sports. Lai gan Rodmens, kā jau Kima tuvs draugs, varējis uzzināt krietni vairāk, nekā par Ziemeļkoreju zināms pārējā pasaulē. "Esmu redzējis armiju, esmu redzējis ieročus, esmu redzējis visu. Mauzolejus, tādas lietas," atklāj Deniss.

Rodmens arī saka, ka par Ziemeļkorejas līdera "draugu" varēja kļūt cita basketbola leģenda. "Mēs lūdzām, lai atbrauc Maikls Džordans, bet viņš atteicās, tāpēc uzaicinājām tevi," pirmajā tikšanās reizē Rodmenam atklājis Kims Čenuns.

Citi šobrīd lasa

Megana žēlojas: hercogienei Ketrīnai vajag tikai “uzsist knipi”, un visi pilī tūlīt jau skrien 9
VIDEO: Ģertrūdes ielas pašā vidū automašīna pēkšņi ielūst bruģī 15
Anna Sedokova un Jānis Timma kliedē runas par šķiršanos
Skatīt visus komentārus

«Она обижена и расстроена»: герцогиню Кэтрин потрясло предательство близкого друга

«Затронуло не только мозг»: Победитель «Евровидения» Александр Рыбак 11 лет скрывал зависимость от препаратов