Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Elizabete II četras stundas runā ar princi Hariju un nolemj, ka viņš ir “vienmēr gaidīts atpakaļ ģimenē” 7

Slavenības
2020. gada 4. martā 06:01 2020. gada 4. martā 06:01
  Jauns.lv
Neraugoties uz prinča Harija un viņa sievas Meganas aiziešanu no karaliskās ģimenes, karaliene Elizabete II pusdienu laikā Vindzoras pilī mazdēlam darījusi zināmu, ka viņš “vienmēr būs mīļi gaidīts atpakaļ” ģimenē.

Karaliene Elizabete II ar mazdēlu princi Hariju. (Foto: Vida Press)

Karaliene Elizabete II uzaicinājusi mazdēlu uz pusdienām Vindzoras pilī, lai abi mierpilnā gaisotnē par visu no sirds izrunātos un nolīdzinātu jebkādas nesaskaņas, kas pa šo laiku radušās. Kopumā sarunas ar vecmāmiņu ieilgušas četru stundu garumā. Harijs pie karalienes viesojies īsi pirms pēdējiem oficiālajiem pienākumiem, kurus abiem ar sievu Meganu šomēnes vēl jāizpilda kā britu karaliskās ģimenes pārstāvjiem. Pēdējais publiskais pienākums paredzēts šā gada 9. martā, kad Harijs ar Meganu pievienosies visai karaliskajai ģimenei Nāciju sadraudzības dienai veltītajā dievkalpojumā Vestminsteras abatijā.

Princis Harijs pie vecmāmiņas uz pusdienām devies svētdien. Britu lielākā bulvārpreses izdevuma “The Sun” rīcībā nonākusi informācija, ka Elizabete II mazdēlam apliecinājusi, ka viņš aizvien ir “ļoti mīlēts un vienmēr būs mīļi gaidīts atpakaļ ģimenē”.

Izteikts pieņēmums, ka tikšanos ar vecmāmiņu lūdzis pats Harijs, un no savām mājām Frogmoras kotedžas viņš ar kājām mērojis 2 jūdzes (3,2 kilometrus) garo ceļu līdz Vindzoras pilij.

Laikraksts citējis kādu no karaļnamam pietuvinātām personām, kas apliecina, ka pusdienas palīdzējušas atrisināt nesaskaņas, karalienei bijis “daudz par ko runāt ar Hariju”. Šī tikšanās neformālā gaisotnē bijusi “daudz relaksētāka”, nekā iepriekš notikušais tā sauktais Sandringemas samits, kurā Harija un Meganas nākotnes plāni tika apspriesti, klātesot arī princim Viljamam un princim Čārlzam.

Karaliene “akceptē Harija lēmumu”, norādījis informācijas avots.

Pērn, apmeklējot Nāciju sadraudzības dienai veltīto dievkalpojumu Vestminsteras abatijā, Megana bija pēdējos grūtniecības mēnešos ar dēliņu Ārčiju.

Karaliskā ģimene Nāciju sadraudzības dienai veltītajā dievkalpojumā 2019. gadā. (Foto: ddp / insight media / Vida Press)

Protokols nosaka, ka Harijs, kurš ir sestais rindā uz troni, kopā ar dzīvesbiedri dievkalpojuma laikā sēž otrajā rindā aiz karalienes, Čārlza, Kamillas, Viljama un Ketrīnas.

Princis Endrū šogad dievkalpojumu neapmeklēs. Skandalozā draudzība ar pedofīlijā apsūdzēto nu jau nelaiķi Džefriju Epšteinu mudinājusi princi Endrū atkāpties no oficiālajiem pienākumiem.

Saistītās ziņas

“Sauciet mani vienkārši par Hariju,” karalienes mazdēls tagad brauc ar vilcienu un pats nes somas 9
Ar dievu, miljoni - karaliene aizliedz Harijam un Meganai pelnīt ar “karalisko” zīmolu 13
Princis Harijs atbildējis uz svarīgāko jautājumu - vai viņš aizvien ir troņmantnieku rindā

Harijs jau aizvadītajā nedēļā atgriezās Lielbritānijā un aktīvi iesaistās dažādos pasākumos. Viņš kopā ar amerikāņu rokeri Džonu Bon Džovi iedziedājis dziesmu labdarības projektam.

Citi šobrīd lasa

FOTO: Ostapenko un Čavars iesoļo olimpiskajā stadionā. Tokijas Olimpiskās spēles ir atklātas 2
Vai Tokijā solīja lietu? Mūsu sportistu tērpi soctīklu lietotājiem nepaliek nepamanīti 7
FOTO: ļaudis līksmo "Pieci.lv" dārza svētkos
Skatīt visus komentārus

Поймали! Первые совместные фото Бена Аффлека и Дженнифер Лопес в Instagram

Скандал с Zivert: певица взяла гонорар за концерт в Турции, но от выступления отказалась