Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džonijs Deps un Ambera Hērda. (Foto: ddp images/abaca press/ Vida Press)

“Es paņirgāšos par Amberas ķermeni,” – atklāta Džonija Depa sarakste par bijušo sievu 1

Slavenības
29. februārī 06:44 2020. gada 29. februārī 06:44
  Jauns.lv
Holivudas zvaigzne Džonijs Deps (56) laulību ar aktrisi Amberu Hērdu (33) šķīra pirms četriem gadiem, taču skandāli un tiesas prāvas seko vēl aizvien. Šoreiz atklātībā nonākusi sarakste, kurā Deps sola izrēķināties ar sievu un pēc tam vēl izņirgāties par viņas ķermeni.

“Karību jūras pirātu” zvaigzne tiesājas ar britu lielāko bulvārpreses izdevumu “The Sun” par kādu 2018. gadā publiskotu materiālu, kurā aktieris nosaukts par “sievas sitēju”. Depu ļoti aizskāris materiāls, kurā žurnālisti izteikuši jautājumu, kā gan rakstniece Džoana Roulinga var būt apmierināta, lomai filmā, kas uzņemta pēc viņas darba motīviem, apstiprinot tādu sadistu kā Džonijs Deps.

Aktieris iesūdzēja tiesā preses izdevumu par neslavas celšanu un izvirzījis prasību tā izpilddirektoram Denam Vutonam. Aktieris apgalvo, ka žurnālisti sagrozījuši faktus par viņa ģimenes dzīvi ar Amberu Hērdu, parādot viņu kā monstru.

Oficiāls tiesas sākums noteikts 23. martā. Paredzēts, ka lietu izskatīs divu nedēļu laikā.

Laikraksta advokāti tiesai iesnieguši aptuveni 70 000 teksta ziņu, kas kompromitē Depu. Vienā no tiem Džonijs savam kolēģim aktierim Polam Betanijam raksta, ka vēlas nogalināt Hērdu.

“Sadedzināsim Amberu. Vispirms noslīcināsim, bet pēc tam sadedzināsim!!! Pēc tam es paņirgāšos par viņas ķermeni, lai pārliecinātos, ka viņa patiešām ir mirusi,” izdevums “Daily Mail” citē vienu no tiesai iesniegtajiem Džonija Depa rakstītajiem tekstiem. Kādā citā ziņā Deps savam draugam apsola beigt dzert un apliecina, ka esot noguris no atmiņas zudumiem un mūžīgajām dusmām uz visiem un galvenokārt – uz sevi pašu.

Saistītās ziņas

Atklātībā nonācis audio ieraksts, kurā Ambera Hērda atzīstas, ka situsi Džoniju Depu 8
Ambera Hērda detalizēti izstāsta, cik patiesībā vardarbīgs bijis Džonijs Deps 20
Džonijs Deps nolēmis precēties ar 20 gadus vecu go-go dejotāju no Krievijas 106

Advokāts norāda, ka, balstoties uz šiem lietiskajiem pierādījumiem, esot nepārprotami redzama Depa nelīdzsvarotība un agresivitāte. Taču aktiera aizstāvji uzskata, ka nevienā no pagaidām atklātībā nodotajiem pierādījumiem neesot pat mājiena, kas apstiprinātu Hērdas apgalvojumus par vardarbību ģimenē.

“Nekur, es atkārtoju, nekur nav ne viena paša neapstrīdama pierādījuma, ja vien nekaita ierakstu ar Hērdas kundzes atzīšanos. Nav neviena dokumenta, kurā Depa kungs apliecinātu: “Jā, es iesitu Hērdas kundzei,” kā arī nav citu līdzīgu pierādījumu,” norādījis aktiera aizstāvis.

Citi šobrīd lasa

"Atceramies, kā viņa raudāja." 15 gadus veco Elīnu Liepājā nonāvēja mirušā piecgadīgā Ivana tēvs, apgalvo Infoliepaja.lv
"Pārāk daudzi nomira pāragri." Zviedru epidemiologs Tegnels atzīst, ka vajadzēja darīt vairāk 4
2007.gadā pazudušās Madelēnas Makkenas lietā izvirzīts jauns aizdomās turamais
Pievienot komentāru

Боярский объяснил, почему у него такой изможденный вид

"Он сильно за него беспокоится": Принц Уильям посоветовал Гарри вернуться в Лондон