Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

“Sauciet mani vienkārši par Hariju,” karalienes mazdēls tagad brauc ar vilcienu un pats nes somas 10

Slavenības
2020. gada 27. februārī 05:35 2020. gada 27. februārī 05:35
  Jauns.lv
Princis Harijs no Kanādas atgriezies Lielbritānijā, lai pildītu pēdējos oficiālos pienākumus kā britu karaļnama pārstāvis.

Princis Harijs Veiverlija dzelzceļa stacijā Edinburgā. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

Saseksas hercogs sava pirmā oficiālā pienākuma laikā pēc atgriešanās tēvzemē klātesošajiem lūdzis, lai viņu uzrunātu vienkārši kā Hariju.

Viņš kādu laiku nebija bijis Lielbritānijā. Pēc plašu publicitāti raisījušā skandāla par atteikšanos no turpmākas karalisko pienākumu pildīšanas un tam sekojošām sapulcēm pie vecmāmiņas karalienes Elizabetes II, Harijs lielāko daļu laika uzturējies Kanādā kopā ar sievu Meganu un dēlu Ārčiju.

Šā gada 31. martā Saseksas hercogi oficiāli beigs karalisko pienākumu pildīšanu, taču līdz tam daži pienākumi viņiem vēl veicami. Ekotūrisma kompānijas “Travalyst” rīkotais pasākums ir pirmais no septiņiem pienākumiem, kas Harijam tuvāko dažu nedēļu laikā ierakstīts dienas plānā.

Otrdienas vakarā princis ieradās Skotijas galvaspilsētā Edinburgā, lai nākamajā dienā piedalītos ekotūrisma kompānijas pasākumā un teiktu tajā uzrunu.

Ievērojot organizācijas misiju, Harijs izvēlējies videi draudzīgāko ceļošanas viedu – vilcienu. Edinburgas Veiverlija dzelzceļa stacijā princis manīts, ikdienišķi ģērbies. Viņam bija melna siltā jaka, zili džinsi un galvā beisbola cepurīte. Nepilnu gadus vecā Ārčija tētis pats nesa zaļu mugursomu, bet rokās pakaramo ar uzvalku sabiedriskā pasākuma apmeklēšanai.

Saistītās ziņas

Karaliene pieprasa, lai Saseksas hercogu ģimene atgrieztos Lielbritānijā uz karaļnamam svarīgu pasākumu
Prinča Harija un Meganas drošībai tērēs 20 miljonus gadā - briti izmisumā 7
Princis Harijs atbildējis uz svarīgāko jautājumu - vai viņš aizvien ir troņmantnieku rindā

Ekotūrisma kompānija “Travalyst” dibināta aizvadītā gada septembrī. Tās mērķis ir aicināt organizāciju pārstāvjus un privātpersonas izvēlēties videi un galamērķim draudzīgākos ceļošanas veidus.

Lai gan Harija sieva Megana šo pasākumu Skotijā neapmeklēja, tuvāko nedēļu laikā viņai paredzēts pievienoties vīram citu oficiālo pienākumu pildīšanā Lielbritānijā.

Pirmais pasākums, kuru Saseksas hercogi apmeklēs kopā, paredzēts 5. martā. “Endeavour Fund Awards” ceremonijas apmeklējumam sekos Mauntbatena mūzikas festivāls Karaliskajā Albertholā 7. martā. Harijam paredzēts viesoties muzeja “Silverstone Experience” atklāšanā 6. martā, savukārt Megana viena pati apmeklēs pasākumu 8. martā, lai suminātu Starptautisko sieviešu dienu.

Tam sekos kopīgs Nāciju sadraudzības dienai veltīta dievkalpojuma apmeklējums Vestminsteras abatijā kopā ar visu karalisko ģimeni. Šis būs Saseksas hercogu pēdējais oficiālais pienākums kā britu karaļnama pārstāvjiem.

Citi šobrīd lasa

Turkmenistānā maizi pārdod tikai ar namu pārvalžu izziņām: tev nebūs ēst, ja neesi samaksājis par kanalizāciju un elektrību 13
"Paši cilvēkus zem tanka lika!" Krievijas TV ziņu sižets izvēršas par "spļāvienu sejā" Barikāžu dalībniekiem 8
Bruņojoties "līdz zobiem", Vašingtona gatavojas Baidena inaugurācijai 6
Skatīt visus komentārus

«Содержимое нас всех сразило»: вдова Задорнова о неожиданной находке в вещах сатирика

«Уверенная девушка стала подавленной женщиной»: Муцениеце о браке с Прилучным