Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene pieprasa, lai Saseksas hercogu ģimene atgrieztos Lielbritānijā uz karaļnamam svarīgu pasākumu
CAMERA PRESS/Richard Gillard / Vida Press

Karaliene pieprasa, lai Saseksas hercogu ģimene atgrieztos Lielbritānijā uz karaļnamam svarīgu pasākumu

Slavenības
2020. gada 11. februārī 07:30 2020. gada 11. februārī 07:30
  Jauns.lv
Princis Harijs ar sievu Saseksas hercogieni Meganu un dēlu Ārčiju nākamajā mēnesī atgriezīsies Lielbritānijā, lai piedalītos valstiski nozīmīgā pasākumā Vestminsteras abatijā. Ierasties no Kanādas Saseksus aicinājusi karaliene, un šis būs pāra pēdējais oficiālais pienākums, kuru viņi pildīs kā britu karaliskās ģimenes pārstāvji.

Izdevums “The Sunday Times” vēsta, ka Elizabete II esot izdevusi rīkojumu, lai Saseksas hercogs un hercogiene, kuriem turpmāk vairs nebūs titula “viņu karaliskā augstība”, atgrieztos Lielbritānijā un pievienotos karaliskajai ģimenei gadskārtējā Nāciju sadraudzības dienai veltītajā dievkalpojumā Vestminsteras abatijā. Šogad tas notiks 9. martā.

Ārvalstu prese informē, ka 38 gadus vecā Megana un 35 gadus vecais Harijs uz pasākumu ieradīšoties kopā ar savu dēliņu Ārčiju, kurš būs nule kā nosvinējis desmit mēnešu jubileju.

Pēc sava pēdējā karaliskā pienākuma izpildīšanas ģimene atgriezīsies Kanādā, kur turpinās kārtot savu jauno dzīvi kā privātpersonas, kas nav vairs saistītas ar karaļnamu.

Pēc šā gada janvārī izskanējušā negaidītā paziņojuma par atkāpšanos no karalisko pienākumu pildīšanas Saseksas hercogu ģimene apmetusies uz dzīvo 14 miljonus dolāru vērtā villā Kanādas rietumu krastā – Vankūverā. Šeit Megana kopā ar dēlu bauda gleznainus skatus, kā arī dodas garās pastaigās kopā ar ģimenes četrkājainajiem mīluļiem: bīgla sugas sunīti Gaju, kura saimniece viņa bija jau pirms iepazīšanās ar Hariju, kā arī abu kopīgi iegādāto labradoru.

“Viņi izbauda mierpilnu dzīvi,” kāds paziņa pastāstījis slavenību žurnālam “People”. “Viņi dodas garās pastaigās, viņi nodarbojas ar jogu, un Megana gatavo ēst. Viņi ir īsti mājās sēdētāji, kam patīk pavadīt laiku ar Ārčiju un saviem suņiem.”

Tiesa, aizvadītajā nedēļā par mājās sēdētājiem izdaudzinātais pāris devies īsā vizītē uz Maiami (ASV), kur abi kopā piedalījušies savā pirmajā publiskajā pasākumā pēc atteikšanās no dzīves britu karaļnamā.

Žurnāls “People” apstiprina, ka princis pasākumā teicis arī publisku uzrunu. Harijs stāstījis par to, kādu iespaidu uz viņu atstājusi mammas, princeses Diānas, zaudēšana tik agrā vecumā, kā arī runājis par savu un sievas lēmumu pamest karalisko ģimeni. Izdevums “The Times” raksta, ka arī Megana publiski uzrunājusi klātesošos šajā pasākumā, galveno uzmanību uzrunā liekot uz neizmērojamo mīlestību pret vīru.

Izvēlētais jaunais dzīves ceļš padarījis Meganu atkal tuvāku savam agrākajam draugu lokam, kā arī mammai Dorijai Reglendai, kura dzīvo Losandželosā (ASV).

Sociālā darbiniece un jogas instruktore Dorija Reglenda svētku brīvdienas pavadījusi kopā ar Meganas ģimeni. Tas vēl bija laikā, kad britu karaļnams izplatīja ziņu par Saseksas hercogu sešām brīvdienu nedēļām. Tolaik nevienam pat prātā vēl neienāca, kādu lēmumu pāris pa svētkiem pieņems un paziņos pēc jaunā gada.

Dorija Reglenda vienmēr bijusi meitai stiprs atbalsts. “Nav šaubu, ka viņa no mammas smeļas daudz spēka,” kāds draugs apliecinājis žurnālam “People”.

Lai gan Saseksas hercogu jaunā dzīve līdzi nes vēl daudz neskaidrību un neatbildētu jautājumu, šobrīd abiem vissvarīgākais esot būt labiem vecākiem savam dēlam Ārčijam.

“Ārčijs ir viņu prioritāte. Joprojām pašas svarīgākās viņiem ir rūpes par bērnu un ģimenes likšana pirmajā vietā. Viņš ir laimīgs mazulis – puisēnam patīk smieties,” norāda zinātājs. “Ārčijs un Harijs lieliski pavada laiku kopā. Megana ir brīnišķīga mamma. Viņai patīk rūpēties par bērnu. Viņi cenšas dzīvot dzīvi kā visparastākie vecāki.”

Citi šobrīd lasa

Dzīve bez privātuma. Eksperimentā izdodas nopirkt datus par 100 000 Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem 3
Protesta akcijas Krievijā pulcējušas vismaz 110 000 Navaļnija atbalstītāju; viņa sieva publicē foto no policijas furgona 27
VIDEO: suns solidarizējas ar savu saimnieku un kopē viņa klibošanu
Pievienot komentāru

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников