Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Nedēļas jaunumi "Shortcut" - latviešu drāma "Izmisums" un vēsturiskā filma "Dauntonas abatija"

TV
11. februārī 15:48 2020. gada 11. februārī 15:48
  Jauns.lv
"Shortcut" un "Helio" šonedēļ lūkojiet pašmāju drāmu "Izmisums" un vēsturisko filmu "Dauntonas abatija".

Identitātes meklējumi

Nespēdams tikt galā ar personības krīzi, Gatis cīnās ar depresiju un jūtas izdedzis. Viņš nejauši nonāk dīvainā, kultam līdzīgā grupu terapijā, kas šķietami palīdz izdziedināties, tomēr atsedz jaunus apziņas tumšos nostūrus. Vai notiekošais ir daļa no atlabšanas vai tomēr viņš zaudē prātu?

Foto: Publicitātes

Jaunā, bet jau sevi pierādījušā režisora Kārļa Lesiņa ("Vectēva tēvs", "Konvertīti", "Apgāztā mēness zīmē", divreiz saņēmis Nacionālo kino balvu "Lielais Kristaps") pirmā pilnmetrāžas spēlfilma "Izmisums" ir dziļi personisks darbs. "Izmisuma" centrā ir savas identitātes meklējumi, kā arī iekšējā cīņa pašam ar sevi, kas režisoram ir labi saprotamas, paša piedzīvotas tēmas. „Filma ir par to, kā samierināties ar tuva cilvēka zaudējumu un dzīvot tālāk. Kā atrast motivāciju, kā aizpildīt tukšumu, kas izveidojies, tā, lai tas neietekmētu tavu dzīves kvalitāti,” par filmu stāsta Kārlis Lesiņš.

Lomās: Kaspars Zāle, Alise Danovska, Kaspars Gods, Jēkabs Reinis, Līga Vītiņa, Vita Vārpiņa, Dārta Daneviča un citi. "Izmisumu" skatiet ŠEIT - "Shortcut Films" vai ŠEIT - "Shortcut Premiere" latviešu valodā.

Iemīļotie varoņi atgriežas

Populārais seriāls "Dauntonas abatija" ("Downton Abbey") piedzīvojis savu turpinājumu pilnmetrāžas filmā.

Pēc tam kad tiek saņemta vēsts par drīzumā gaidāmo karaļa un karalienes vizīti Dauntonā, Krouliju ģimenei un viņu kalpotājiem ir darba pilnas rokas. Gaidāmā augsto viesu ierašanās sacels vētru abos stāvos, un romantiskas vēsmas apvīs ne vienu vien filmas varoņa sirdi.

Britu vēsturiskais seriāls "Dauntonas abatija" skatītājus priecēja sešu sezonu garumā. 2015. gadā tas noslēdzās, un nu cītīgākie fani var baudīt turpinājumu – filmā, kurā atgriezušies teju visi viņu iemīļotie varoņi. Un fani bija tik noilgojušies pēc "Dauntonas abatijas", ka filma savu budžetu – ap 20 miljoniem dolāru – atpelnīja jau izrādīšanas pirmajā nedēļas nogalē, kases ieņēmumos tās veidotājiem atnesot 31 miljonu. Bet kopumā visā pasaulē savā izrādīšanas laikā sapelnīja teju 200 miljonus. Lūkojiet filmu ŠEIT - "Shortcut Premiere" – angļu valodā ar latviešu vai krievu subtitriem.

Citi šobrīd lasa

Arnis Līcītis: "Esmu Latvijas patriots, bet filmējos Krievijā” 21
Jaunais tēvs Ņūdžersijā pēc dzemdībām atklāj teju neticamu sakritību 2
Jaunā darba nedēļa nāks ar sniegu
Tēmas: Shortcut
Pievienot komentāru

«Я где-то не справилась»: Муцениеце продолжает интриговать на тему развода с Прилучным

Автор хита Киркорова рассказала о "болезни как у Жанны Фриске", из-за которой прибегла к суррогатному материнству