Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Harijs. (Foto: KGC-178/starmaxinc.com/Newscom/S/ Vida Press)

Princis Harijs vēlas apturēt seriālu “The Crown”, pirms tur ķeras pie viņa dzīves iztirzāšanas

Slavenības
28. janvārī 06:39 2020. gada 28. janvārī 06:39
  Jauns.lv
Princis Harijs savai biogrāfei Andželai Levinai savulaik izteicies, ka viņam ir nodoms apturēt populārā seriāla “The Crown” filmēšanu, ja scenāristi būs nonākuši tiktāl, ka grasīsies atspoguļot arī viņa dzīvesstāstu. Kad princis to teica, viņš vēl nezināja, ka aizies no karaļnama. Tagad viņš devis materiālu filmai pat vairāku sēriju garumā…

Britu karaļnamā pēdējo mēnešu laikā sensacionāli un šokējoši notikumi sekojuši viens otram. Vispirms bija prinča Endrū skandāls. Viņu vārds tiek saistīts ar seksuālos noziegumos un pedofīlijā apsūdzēto amerikāņu finansistu Džefriju Epstīnu, kurš pērn augustā cietumā izdarīja pašnāvību. Skandāla rezultātā Endrū atkāpās no valstisko pienākumu pildīšanas
un savā ziņā izstumts no karaliskās ģimenes. Māte pat atcēla viņa 60. dzimšanas dienai par godu iepriekš iecerētās grandiozās svinības.

Kā mēs visi to labi zinām, šim skandālam sekoja plaši apspriestā un iztirzātā prinča Harija un hercogienes Meganas aiziešana no karaļnama. Viņi pamājuši ardievas oficiālajiem karaliskajiem pienākumiem, tā vietā izvēloties dzīvi Ziemeļamerikā, cerot, ka tā izdosies izvairīties no nemitīgās atrašanās rampu gaismās, kas tik ļoti traucējusi, esot britu karaļnamā.

Ņemot vērā tikai dažu pēdējo mēnešu notikumus britu karaļnamā, jāatzīst, ka seriāla “The Crown” nākamās sezonas solās būt vēl aizraujošākās nekā jau uzfilmētās.

Lai gan pagaidām nav nekādu ziņu par to, ka populārais “Netflix” šovs patiešām gatavojas atspoguļot karaļnama dzīvi līdz pat šodienai, princis Harijs ir skaidri licis noprast, lai viņi to pat necenšas darīt. Vismaz tā apgalvo viņa biogrāfe Andžela Levina.

Sarunā ar BBC reportieri Levina pastāstījusi, ka princis pats piesaucis šo TV seriālu, kad abi pirmo reizi tikušies 2018. gadā, lai sāktu sadarbību pie grāmatas “Harry: Conversations With The Prince” (“Harijs: sarunas ar princi”). Jau abu pirmās sarunas laikā Harijs izteicies, ka “apturētu” seriāla “The Crown” uzņemšanu, ja scenāristi būtu nolēmuši ķerties pie viņa dzīves iztirzāšanas.

“Kad es devos viņu intervēt pilī, pirmais, ko Harijs pajautāja, jau sasveicinoties, bija: ‘Vai jūs skatāties The Crown?’,” atceras Levina. “Es tolaik neskatījos, jutos ļoti samulsusi un viņš teica: ‘Esmu gatavs to apturēt, pirms viņi pieķeras man.’”

Zinot Harija humora izjūtu, visticamāk, princis tikai pajokojis. Karaliskā ģimene ir publiskas personības, viņiem nav nekādas teikšanas par seriāla “The Crown” saturu, pat ja viņi kaut ko tajā ļoti vēlētos mainīt.

Visticamāk, ka Harija satraukumam tomēr nav pamata, jo seriāla izpildproducente Suzanna Makija izteikusies, ka neesot iecerēts atspoguļot mūsdienās notiekošo. “Es šaubos, ka jebkad tiksim līdz mūsdienu atspoguļošanai. Visticamāk mēs neiztirzāsim šodienu.”

Tiesa, starp vārdiem “visticamāk, nē” un “noteikti nē” ir liela atšķirība. Kas zina, cik seriāla “The Crown” sezonu vēl sekos un cik tālu karaliskās ģimenes gaitu atspoguļošanā nolems doties TV šova veidotāji.

Saistītās ziņas

Kas patiesībā notika ar Hariju un Meganu, un kas tad īsti viņus gaida tālāk 13
Harijs pēc atņemtajiem tituliem: “Es gribu, lai jūs dzirdētu patiesību” 21
Harijs un Megana zaudē karaliskos titulus 8

Karaliene bijusi seriāla fane, taču vīlusies

Pirms diviem gadiem klīda runas, ka Elizabete II iecienījuši šo TV šovu pēc tam, kad dēls princis Edvards ar sievu Veseksas grāfieni Sofiju pamudinājuši Viņas Majestāti to noskatīties. Pēc pirmās noskatītās epizodes karaliene esot to regulāri ar interesi skatījusies sestdienu vakaros.

Vanesa Kirbija, kura seriāla pirmajās divās sezonās atveidoja princesi Margarētu jaunībā, atklāj, ka princese Eiženija esot dzirdēta sabiedrībā apgalvojam, ka viņas „vecmāmiņai” ļoti patikušas seriāla pirmās divas sezonas.

Taču viena no sērijām karalieni sarūgtinājusi līdz sirds dziļumiem. Laikraksts „Daily Express” norāda, ka Elizabeti II nepatīkami saviļņojusi otrās sezonas devītā sērija, kurā akcents likts uz karalienes un viņas vīra prinča Filipa diskusiju par to, kur vajadzētu skolot vecāko dēlu princi Čārlzu.

Klēra Foja un Mets Smits seriāla „The Crown” pirmajās divās sezonās kā Anglijas karaliene Elizabete II un princis Filips. (Foto: Vida Press)

Šajā sērijā atspoguļots, ka Čārlzam grūti iet ar iejušanos Gordonstounā, mācību iestādē, kuru viņam izvēlējies tēvs, jo pats savulaik tajā skolojies. Kad mazais Čārlzs raud, ka par viņu skolā ņirgājas, princis Filips, kuru atveido Mets Smits, pasaka vecākajam dēlam, ka viņš ir „sasodīti vājš”.

Britu karaļnama vecākais galminieks izdevumam izteicies sekojoši: „Karaliene saprot, ka daudzi, kuri skatās seriālu „The Crown”, uztver to kā precīzu karaliskās ģimenes atspoguļojumu, un viņa tajā neko nespēj mainīt.”

„Taču es varu apliecināt, ka viņa bija sarūgtināta par to, ka princis Filips atspoguļots kā neiejūtīgs pret sava dēla labklājību. Viņu ļoti aizkaitināja epizode, kurā parādīts, ka Filipam nav ne mazākās iejūtības pret acīmredzami sarūgtināto Čārlzu, kad abi lido mājup no Skotijas. Nekas tāds patiesībā nenotika.”

Princis Čārlzs pats savulaik atzinis, ka internātskolā viņam klājies grūti, bet beigu beigās viņš šo skolu iemīlējis.

Citi šobrīd lasa

Vācijā dzīvojošs krievs: "Pirmo reizi sajutu, kas ir valsts" - kā valdība tur krīzē palīdz cilvēkiem 6
Latvijā miris vēl viens Covid-19 slimnieks - viens no "Zilā krusta" klientiem 33
Infektologs Uga Dumpis brīdina par Covid-19 pēdējā laika tendencēm 6
Pievienot komentāru

Беременная Кэти Перри оригинально рассекретила пол ребенка от Орландо Блума

Татьяна Брухунова рассказала, как ее родители относятся к 74-летнему Евгению Петросяну