Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Uz citiem medību laukiem devies Rīgas stilīgākais suns
Frančeska. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Uz citiem medību laukiem devies Rīgas stilīgākais suns

Slavenības
2020. gada 13. janvārī 11:07 2020. gada 13. janvārī 11:07
  Jauns.lv
15 gadu vecumā uz citiem medību laukiem devusies Latvijas stilīgākā suņu meitene Frančeska.

Fotogrāfiju ar aizgājušās mīlules ķepiņām un sēru vēsti par Frančeskas nāvi 12. janvārī sociālajā tīklā "Facebook" ievietojusi saimniece - radio personības Eduarda Liniņa laulātā draudzene etiķetes speciāliste Jeļena Marga, kurai ļaudis sūta atbalstošus un stiprinošus līdzjūtības vārdus.

Jorkšīras terjera kucīte Frančeska savulaik gozējusies uz daudzu žurnālu vākiem, piedalījusies neskaitāmās dzīvnieku modes skatēs un apmeklējusi daudzus saviesīgus pasākumus.

Jaunībā ar īstu līgavas kleitu un plīvuru Frančeskai pat tika rīkota īsta kāzu ceremonija. Pēc "precībām "ar suņu puisi Kardinālu drīz pasaulē nāca pieci kucēni. Saimnieki stāstīja, ka kāzu kleita nodota mantojumā Frančeskas meitām un vairāk bērnu viņu kucītei nebūšot.

Frančeskas un Kardināla kāzas. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Jeļena savu suņu meiteni Frančesku pucēja gluži kā pašas meitu, un neslēpa, ka mīlules garderobē ir pat slavenu dizaineru tērpi. Ar vērienu pirms astoņiem gadiem tika pat svinēta Frančeskas septītā jubileja. Slavenās sunītes jubilejas svinības ar rozā šampanieti un kūkām tika sarīkotas veterinārajā klīnikā „Frančeska VET”, kuras līdzīpašniece ar vienu kapitāldaļu skaitījās arī Frančeska pati.

„Ejot uz pasākumiem, piedomāju, lai mums ar Frančesku stils būtu saskaņots. Ja man ir jauns kostīms, arī viņai ir jauna kleita. Tiesa, biežāk ir tā, ka vispirms nopērku jaunu kleitu sunim, un tikai tad veikalos meklēju līdzīgas krāsas tērpu sev pašai,” neslēpa Jeļena.

Marga savulaik atzina, ka viņas suņu meitenes drēbju skapī pavisam kopā esot vairāk nekā 70 tērpu. To vidū ir gan silti kažokādas mēteļi ziemai, vasarīgas kleitas siltajai sezonai un pat japāņu un latviešu tautastērpi. Piemēram, Līgo svētkos gan Jeļena, gan Frančeska, bija saposušās tautastērpos. Abām bijušas uzpītas bizes gluži kā tautumeitām.

Savas mīlules garderobes papildināšanai Jeļena teicās līdzekļus nežēlojam. Piemēram, eleganta velveta kažoka iegādei Francijā Jeļena bija iztērējusi 85 eiro. Esot arī kažoks "Roberto Cavalli" stilā, kas pirkts par 65 eiro, pagādāts arī 50 eiro dārgs “Versace” halāts, kas atvests no Parīzes.

Frančeskas garderobe. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Uz ielas dzīvojošs puisis no Latvijas kļuvis par galveno varoni Īrijas mediju pētījumā par bezpajumtniekiem 23
Avārijā uz "Via Baltica" Lietuvā šorīt gājis bojā šoferis no Latvijas
Pēc skandalozā sižeta, kā Ogres policijas vadība pati neievēro ierobežojumus, no amata atstādina policijas priekšnieku un vietnieku 2

Леди Гагу уличили в копировании платья Аллы Пугачевой на инаугурации Байдена

Что убило Джигарханяна и почему у них не было детей: Цымбалюк-Романовская дала откровенное интервью