Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Konflikts uzkarst: Megana ar princi Hariju otro reizi ignorējuši Ketrīnu 1

Izklaide
9. janvārī 06:07 2020. gada 9. janvārī 06:07
  Jauns.lv
Prinča Viljama sieva Kembridžas hercogiene Ketrīna savu dzimšanas dienu, kas ir 9.janvārī, tradicionāli nosvinējusi agrāk. Uz svinībām viņa uzaicinājusi radiniekus un draugus, bet ne visi karaliskās ģimenes locekļi ieradušies uz svētkiem.

Zināms, ka pirms pasākuma Ketrīna un viņas vīrs devās uz Sandringemas baznīcu, kur piedalījās svētdienas dievkalpojumā.

Bet pēc baznīcas apmeklējuma tikās ar viesiem lauku rezidencē Anmerholā, kur notika svinēšana, vēsta ārvalstu tabloīdi.

Uzaicinātie viesi uzreiz norādījuši uz to, ka pasākumā nepiedalās princis Harijs un Saseksas hercogiene Megana. Viesiem tas šķitis ļoti dīvaini, jo šī jau ir otrā reize pēc kārtas, kad viņi neierodas uz Ketrīnas dzimšanas dienu.

Vēlāk noskaidrojies, ka viņi joprojām atrodas Kanādā, kur kopā ar mazuli Ārčiju devās vēl pirms Jaungada svinībām. Svētkos viņiem piepulcējās Meganas māte Dorija, kura atlidoja no Losandželosas.

“Lēmums palikt Kanādā norāda uz to, cik svarīga šī valsts ir sadraudzībai un pašiem hercogiem. Drošības apsvērumu dēļ mēs vairāk informācijas nesniegsim,” iepriekš ziņojis Bekingemas pils preses dienests.

Zināms, ka pēc sešas nedēļas ilgajām brīvdienām Kanādā Saseksas hercogi atsāka pildīt savus tiešos pienākumus. 7.janvārī abi apmeklēja Kanādas Augstāko komisiju Londonā.

Tikmēr karaliskās ģimenes locekļi līdz pēdējam cerējuši, ka princis Harijs ar sievu atgriezīsies Lielbritānijā laicīgāk, lai paspētu uz radinieces dzimšanas dienu.

Viedokļi šajā ziņā gan esot dažādi. Vieni apgalvo, ka iemesls ir Meganas nevēlēšanās ierasties svētkos reizē ar pārējiem monarhu ģimenes locekļiem, bet citi tikmēr pārliecināti, ka Ketrīna pati nemaz nav vēlējusies abus uz svētkiem aicināt.

Iespējams, saistībā ar to Saseksas hercogi nolēma aizkavēties Kanādā. Tāpat izskan runas, ka Megana jau sen sapņo pārcelties uz pastāvīgu dzīvi Kanādā vai Amerikā. 

Saistītās ziņas

“Nekādu publisku apskāvienu!” - hercogiene Ketrīna notrauš vīra roku no pleca 2
Megana Mārkla turpina lauzt tradīcijas: otru bērniņu plāno dzemdēt ASV
Hercogiene Ketrīna pirmo reizi pēc strīda satikusi prinča Viljama iespējamo mīļāko 7

Citi šobrīd lasa

Uzmini nu! Kura no viņām ir 41 gadu vecā māte, bet kura - meita? 6
Viļānos izcēlies pamatīgs tracis domes deputātes neadekvātās uzvedības dēļ 1
Jānis Timma apprecējis savu mīļoto Annu Sedokovu 4
Pievienot komentāru

Анна Седокова и Янис Тимма поженились

Высокие отношения: муж принцессы Беатрис продолжает работать с экс-возлюбленной