Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Breds Pits atklāj, ka 20 gadus ne reizi nav raudājis
Aktieris Breds Pits. (Foto: Shooting Star/Sipa USA/ Vida Press)

Breds Pits atklāj, ka 20 gadus ne reizi nav raudājis

Slavenības
2019. gada 6. decembrī 06:37 2019. gada 6. decembrī 06:37
  Jauns.lv
Ja runa ir par Holivudas aktieri Bredu Pitu, viņš spēj apvaldīt emocijas, ja to vēlas.

Žurnāls “Interview” uzaicinājis uz sarunu divus leģendārus aktierus - Entoniju Hopkinsu un Bredu Pitu. Abas kino zvaigznes izvaicājušas viena otru, un šīs diskusijas laikā Pits atklājis, ka 20 gadus nav raudājis, un esot “diezgan pazīstams kā neraudātājs”.

“Es neesmu raudājis kādus 20 gadus, bet tagad esmu sapratis, ka beidzamajā laikā mani vairāk iespējams saviļņot – mani saviļņo mani bērni, saviļņo mani draugi, saviļņo ziņas,” paskaidrojis Pits. “Tikai saviļņo. Manuprāt, tā ir laba zīme. Es nezinu, kā tas turpināsies, bet uzskatu, ka tas ir labi.”

Filmas “Reiz Holivudā” (“Once Upon a Time in Hollywood”) aktierim ar bijušo sievu Holivudas dīvu Andželinu Džoliju ir seši bērni – Medokss (18), Pakss (16), Zahara (14), Šilo (13) un dvīņi Nokss un Vivjena (11). Pāris šķiršanās prasību tiesā iesniedza 2016. gadā, tikai divus gadus pēc kāzām.

Pits apliecina, ka vairs nebaidās no asarām. Tagad viņš esot spējīgs “saskatīt to skaistumu un brīnumus, kas mūs ieskauj katru mirkli”.

“Mēs to neievērojam, kad esam jauni,” piebilst aktieris, kurš šā gada 18. decembrī svinēs savu 56. dzimšanas dienu. Šajā dzīves posmā Pits aizvien cīnoties ar “vainas apziņu”, ar to, visticamāk, domājot cīņu ar apreibinošajiem dzērieniem, kas bija viens no iemesliem laulības šķiršanai ar Džoliju.

Breds Pits un Andželina Džolija. (Foto: CAMERA PRESS/LNC / James Murphy / Vida Press)

Kādā no agrākajām intervijām viņš atzinies, ka ir pilnībā atteicies no alkoholiskajiem dzērieniem un atradis sirdsmieru anonīmo alkoholiķu saietos, ko apmeklējis laikā, kad risinājās viņa skandalozā šķiršanās prāva. “Piedodot sev par visām izvēlēm, ar kurām nelepojos, esmu sapratis, ka jūtos pateicīgs par šīm kļūdām, jo tās ir novedušas pie kaut kādām atklāsmēm, kas savukārt ved pie kaut kā cita.”

Pits nevēlas kavēties pie dzīvē pieļautajām kļūdām. Tā vietā aktieris atzīst, ka ir apņēmības pilns laboties. Tikai, pieņemot savus trūkumus, tas var izdoties: “Mēs dzīvojam laikā, kad esam ārkārtīgi kritiski noskaņoti. Mēs vienmēr esam pievērsuši lielu uzmanību kļūdām. Taču nākamais, ko tu izdari pēc kļūdīšanās, ir tas, kas tevi patiesi atklāj kā personību.”

Jau 2017. gadā Pits izteicās, ka šķiršanās no Džolijas kalpojusi kā “liels pārmaiņu ģenerators” viņa dzīvē, kas piespiedis viņu palūkoties uz saviem sliktajiem paradumiem un tos mainīt.

Citi šobrīd lasa

Vai baltkrievu IT speciālista programma OMON "atmaskošanai" bijusi viltus ziņa? Patiesībā viss neesot tik vienkārši 5
Kreipāna olimpiskās leģendas: Uļjana Semjonova Monreālā saprata, kāpēc olimpiskās spēles ir kaut kas īpašs...
"Es nevēlējos turpināt dzīvot." Zvejnieks Kolumbijā nejauši jūrā atrod dzīvu sievieti 1
Pievienot komentāru

Стало известно, как Джоли отомстила Питту после отдыха с новой подругой

«Ею мужчины пользовались, а она меня берегла»: Владимир Конкин о погибшей дочери