Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Hercogienes Meganas pusbrālis uzskata, ka viņa ir kopā ar princi Hariju tikai tēva dēļ 2

Slavenības
2019. gada 7. novembrī 06:01 2019. gada 7. novembrī 06:01
  Jauns.lv
Pēc ilgāka klusuma perioda atkal sarosījies hercogienes Meganas pusbrālis Tomass Mārkls juniors. Šoreiz viņš intervijā paziņojis, ka Megana nebūtu kļuvusi par karaļnama pārstāvi, ja tēvs nebūtu maksājis par viņas “izglītību un modernajām drēbēm”.

Pusbrālis ir pārliecināts, ka bez tēva dotās izglītības un modernajām drēbēm Megana nebūtu ieprecējusies britu karaļnamā. (Foto: JDMC / SplashNews.com/ Vida Press)

“Viņai vajadzētu atcerēties, ka viņa ir Bakingemas pilī ar Hariju, tikai pateicoties savam tēvam,” intervijā “Mail Online” izteicies Saseksas hercogienes pusbrālis Tomass Mārkls juniors.

Meganas tēvs Tomass Mārkls seniors. (Foto: The Sun / MEGA / Vida Press)

Par Meganas un tēva puses radinieku nesaskaņām aizvadīto pāris gadu laikā runāts daudz. Gada sākumā Tomass Mārkls seniors, neko iepriekš nesaskaņojot ar meitu, izdevumam “Mail on Sunday” atļāva publicēt Meganas privāti viņam adresētu vēstuli.

Princis Harijs jau uzsācis vairākas prāvas pret plašsaziņas līdzekļiem. Arī par šo publikāciju hercogiene sola izdevumu sūdzēt tiesā par privātuma politikas un autortiesību pārkāpumu.

Meganas pusbrālis apgalvo, ka populārajai māsai nekad nebūtu izdevies apprecēt princi, ja tēvs nebūtu maksājis par viņas “izglītību un modernajām drēbēm”.

Aizvadītajā nedēļā izdevumam “Mail Online” sniegtajā intervijā Tomass Mārkls juniors par tēva un meitas sarautajām attiecībām izteicās: “Es ceru, ka Megana ar viņu sazināsies, taču manam tētim vajadzētu sevi sagatavot tam, ka tas nekad nenotiks.”

“Viņa ar tēti nesazinājās pēc viņa sirdslēkmes.”

“Taču viņai vajadzētu atcerēties, ka viņa ir Bakingemas pilī ar Hariju, tikai pateicoties savam tēvam. Viņš maksāja par izglītību un modernajām drēbēm. Viņš palīdzēja viņai kļūt par īpašu sievieti, kāda viņa ir. Es tikai lūdzu, lai viņa to atzītu,” norādījis Tomass juniors.

Tiesa, Mārklu nesaskaņas aizsākās krietni pirms Megana apprecējās ar princi Hariju 2018. gada maijā. Situācija tikai ievērojami pasliktinājās, kad Mārkls seniors pirms kāzām sarīkoja iepriekš iestudētu paparaci fotosesiju.

Meganas tēvs ar hercogienes pusmāsu Samantu. (Foto: BACKGRID/All Over Press/ Vida Press)

Meganas pusmāsa un pusbrālis vēl krietni pirms kāzām nelaida garām izdevību publiski nomelnot savu radinieci. Tomass juniors kāzu priekšvakarā pat bija aizrakstījis princim Harijam vēstuli ar lūgumu “apdomāties, pirms vēl nav par vēlu” un neprecēt Meganu. Savukārt pusmāsa Samanta apgalvoja, ka Bakingemas pils iemītnieki nevēlētos Meganu pat pazīt, ja zinātu viņas patieso dabu, taču vēlāk no sirds apvainojās, ka Megana un Harijs neuzaicināja viņu uz karaliskajām kāzām.

Meganas pusmāsa Samanta. (Foto: ddp images/Ferrari Press / Vida Press)

Pēc tam, kad pasaulē bija nācis Meganas un Harija dēls Ārčijs, Tomass juniors sarunā ar britu lielāko bulvārpreses izdevumu “The Sun” pauda cerību, ka jaunai māmiņai “atvērsies acis un viņa sapratīs, ko nozīmē ģimene”.

Meganas pusbrālis rāda senu ģimenes fotogrāfiju. (Foto: Coleman-Rayner / Vida Press)

“Varbūt tagad viņa novērtēs ģimenes svarīgumu – atmaigs pret tēti un ļaus viņam būt par daļu mazuļa dzīvē,” piebilda Mārkls juniors.

“Ja ģimenē ienāk mazulis, visi ģimene vēlas viņu redzēt. Tas ir nozīmīgs notikums. Mūsu ģimenē jau ilgāku laiku nav dzimuši bērni. Mums visiem tas ir liels notikums. Viņai vajadzētu ļaut, lai ģimene apciemo un iepazīstas ar jauno mazuli.”

Citi šobrīd lasa

“Mums bija jāskaidro, ka protam skaitīt līdz divi!” Veikals atbild policistu sodiem ar humoru, tas nebeidzas īpaši labi 35
Pasaulē nācis basketbolistes Sabīnes Niedolas otrais dēliņš 8
FOTO: ļaudis līksmo "Pieci.lv" dārza svētkos
Skatīt visus komentārus

Райан Рейнольдс рассказал о начале романа с Блейк Лайвли: "Умолял ее переспать со мной"

Самые модные стрижки 2021 года: 7 вариантов, которые подойдут каждой женщине