Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Seriāla aktieru ansamblī Latviju pārstāvēs Rihards Lepers, vienpadsmit gadu jaunais Aleksandrs Neikens un Agnese Cīrule. (Foto: Publicitātes)

Jau šonedēļ pirmizrāde Latvijas-Ukrainas kopražojuma krimināldrāmai “Markuss”

TV
2019. gada 8. oktobrī 14:05 2019. gada 8. oktobrī 14:05
  Jauns.lv
No 10. oktobra Latvijas skatītāju vērtējumam tiks nodots pirmais Latvijas-Ukrainas kopražojuma seriāls “Markuss”.

Seriāla aktieru ansamblī Latviju pārstāvēs Rihards Lepers, Agnese Cīrule, vienpadsmit gadu jaunais Aleksandrs Neikens, redzēsim arī Daini Grūbi, Vili Daudziņu, Ivaru Auziņu, Tomu Liepājnieku un Janu Herbsti.

Bērnu nolaupīšana, izmeklēšana, noziedznieku saaustas shēmas un pāri tam visam – savstarpējo attiecību līkloči un mīlestība, to visu skatītājiem sola “Markuss”.

Astoņu sēriju krimināldrāmas “Markuss” centrā ir skolotāja Polīna (atveido Jevgēnija Rozanova), kuras dzīvē notikusi šausminoša traģēdija. Pirms pieciem gadiem viņas mazais dēls Marks (rīdzinieks Aleksandrs Neikens) pazuda tieši no bērnudārza. Tagad televīzijas sižetā no Rīgas viņa nejauši pamana savu dēlu, kurš nu tiek dēvēts par Markusu. Par spīti atbildīgo iestāžu bezdarbībai, Polīna atsāk sava dēla meklēšanu, šoreiz kopā ar bijušā izlūkošanas aģentūras darbinieka Denisa Denisova (Kirils Rubcovs) palīdzību. Izmeklējot zēna pazušanu, viņi atklāj noziedzīga grupējuma darbību, un viņu ceļi aizved uz Rīgu, kur dzīvo Markuss ar saviem audžuvecākiem – Lidiju (Agnese Cīrule) un Rihardu (Rihards Lepers).

Vai Markuss atpazīs savu bioloģisko māti? Vai zēnam maz ir iespēja būt laimīgam, ja viņu mīl un grib paturēt divas ģimenes? Un cik bīstama izvērtīsies noziedznieku saaustā shēma?

Saistītās ziņas

Lepers, Grūbe un Cīrule filmējas jaunā Latvijas-Ukrainas kopražojuma seriālā “Markuss”
Mīļoto bildinājis aktieris Rihards Lepers 11
"Sarkanā meža" zvaigzne Agnese Cīrule ar vīru iepazinusies uz ielas

Riharda Lepera atveidotais tēls seriāla gaitā ne tikai savai mīļotajai sievai, bet arī skatītājiem sagādās negaidītu rakstura pavērsienu, tomēr Lepers vērš uzmanību uz kādu viņam un tēlam kopīgu raksturojumu – absolūtu mīlestību pret savu ģimeni.

“Savā tēlā es saliku visas emocijas no tā, kāds tēvs es gribētu būt. Viennozīmīgi - ģimene man nozīmē pilnīgi visu. Ģimene – tie ir cilvēki, dēļ kuriem es varu cīnīties līdz pēdējam, dzīvot un mirt, mīlēt un baudīt, un cienīt. Par ģimeni es cīnīšos līdz pēdējam. Protams, visās ģimenēs ir gan priecīgi, gan arī bēdīgi brīži. Bet atslēga uz veiksmi ir tikai kopā pārvarēt tos bēdīgos. Es runāju pēc savas pieredzes. Zinu, ka dzīvē notiek dažādi un cilvēki iet cauri dažādām problēmām, un bieži vien, tie, kas pārvar grūtības un kuriem varbūt pat iet smagāk – tie dzīvē sasniedz daudz vairāk. Jautājums ir, kā tu tiec pāri grūtībām. Katras grūtības, tās padara tevi tikai stiprāku,” nosaka aktieris.

Oriģinālscenārija krimināldrāmu veido “Helio Media” kopā ar Ukrainas vadošo televīzijas kanālu “Ukraina”. Seriāla stāsta idejas autors ir Igors Volkovs, scenārija autori: Ļera Kolegajeva un Vladimirs Skiba, režisors – Antons Azarovs. No 10. oktobra jebkurā laikā un ikvienā ierīcē seriāls būs vērojams filmu, seriālu un tiešraižu lietotnē "Shortcut", kas pieejama arī "Helio iTV".

Citi šobrīd lasa

Čenuna uzvedība šobrīd esot neparasta. Kas notiek Ziemeļkorejā? 3
Meiteņu meistars Aivars Vilipsons par saviem intīmākajiem mākslas darbiem 1
FM sākta dienesta pārbaude par VID vadītājas lēmumiem 7
Pievienot komentāru

Принц Уильям рассказал о самом потрясающем моменте в жизни после гибели принцессы Дианы

Чудовищно: женщина насиловала дочь и публиковала видео в соцсети