foto: Publicitātes (F64)
Metālists, robežsargs un galdnieks - jaunās zvaigznes sāk cīņu “X faktora” atlasē
"X faktora" atlase.
TV
2019. gada 22. septembris, 11:59

Metālists, robežsargs un galdnieks - jaunās zvaigznes sāk cīņu “X faktora” atlasē

Jauns.lv

Šodien TV3 ekrānos būs skatāms šova “X faktors” otrais no četriem atlases raidījumiem. Pirmajā atlasē piedzīvojām gan prieku, gan īstas asaras un pat dalībnieces atgriešanos pēc žūrijas pieprasījuma. Šajā svētdienā uz skatuves kāps vairāki dalībnieki, kuri “X Faktora” skatuvi jau ir iepazinuši otrās sezonas atlasēs - Jeļena Matule, Marks Hiršsons un Reinis Liepa.

Tāpat arī pārsteigumu žūrijai sagādās jauni talanti - metālists Artūrs, robežsargs Māris, kolorītā Keitija un citas topošās zvaigznes.

Otrajā TV atlašu raidījumā uz skatuves kāps vairāki dalībnieki, kas slavas mirkli jau izbaudījuši “X faktora” otrās sezonas atlasēs, no kuriem daļa pat cīnījās par vietu šova finālā.

Ieskats šova "X faktors" jaunās sezonas otrajā raidījumā

Šova "X faktors" 2019. gada 22. septembra raidījums.

gallery icon
43

Košā tēla īpašniece Jeļena Matule, kura pagājušā atlasē cīņu zaudēja “Krēslu izaicinājumā”, atdodot savu vietu otrās sezonas uzvarētājai baltkrievietei Kattie, pārsteigs ar spilgtu un dejisku uzstāšanos. Turklāt dziesmas laikā izskanēs arī reps latviešu valodā, pēc kura Marats Ogļezņevs atzīs, ka tā bija labākā daļa priekšnesumā. Iespējams, Jeļena ir ieradusies, lai iekarotu jaunā mentora simpātijas un nokļūtu tieši viņa komandā.

Jaunais dziedātājs Marks Hiršsons spoži sevi pieteica otrās sezonas TV atlasēs, tiekot pat līdz krēslu izaicinājumiem, taču puisis līdz galam nespēja sev noticēt, tādējādi nepārliecinot arī žūriju, taču šogad Marks ir atgriezies, būdams daudz pārliecinātāks par sevi un ir gatavs pārsteigt žūriju ar sniegumu jaunā līmenī.

Emocionālu atgriešanos piedzīvos rokzvaigzne Reinis Liepa, kurš otrās sezonas atlasēs izpelnījās īpašas simpātijas no Aijas Auškāpas. Arī šogad Reinis žūrijai būs sagatavojis īpaši aizkustinošu priekšnesumu, izpildot  grupas “The Hobos” dziesmu “Walk All Night”. Vai Aija dos otro iespēju roķīgajam Reinim?

Robežsargs Māris no Latgales, kurš būs ieradies ar apņemšanos kļūt par pirmo atpazīstamo dziedošo robežsargu Latvijā, kas viņam arī izdosies – viņš aizraus ar smeldzīgo itāļu balādi “Cosa Sei”. Tā saviļņos gan zāli, gan žūriju, izpelnoties grandiozas ovācijas.

Jauno meiteņu duets “The Gardens” ar populāro A.Grandes, Dž. Džejas un N. Mināžas hītu “Bang Bang” iekustinās publiku ar enerģisku un atraktīvu dziesmas izpildījumu. Žūrijas dalībnieks Intars Busulis atzīs, ka, neraugoties uz sarežģīto kompozīciju, meitenes ir sniegušas lielisku rezultātu.

Īpatnējā ģērbšanas stila īpašniece Keitija Bārbale no Valmieras izpildīs pašas sacerētu dziesmu, izraisot pārsteigumu žūrijas vidū, jo pēc tās noklausīšanās Maratam radīsies īpaša vēlme ieskatīties Keitijas tekstu pierakstu kladītē.

Vakara laikā uz skatuves kāps arī metālists Artūrs, galdnieks Reinis, jumtu skārdnieks Dāvis, vides aktīviste un LGBT kopienas pārstāve Nora, kā arī pirmo reizi Maratam nāksies saskarties arī ar paša komponētās dziesmas vērtēšanu dalībnieka izpildījumā.