Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pariss Brosnans un Stella Maksvela Londonas modes nedēļas skatē. (Foto: RICHARD YOUNG/REX/ Vida Press)

Pīrsa Brosnana 18 gadu vecais dēls kāpj uz mēles Londonas modes nedēļā 3

Slavenības
2019. gada 18. septembrī 12:33 2019. gada 18. septembrī 12:33
  Jauns.lv
18 gadu vecajam modelim Parisam Brosnanam Londonas modes nedēļas skatē bija ļoti īpaši atbalstītāji. Viņa dalību skatē klātienē vēroja viņa slavenais tēvs – bijušais Džeimsa Bonda atveidotājs Pīrss Brosnans.

Aizvadītajā svētdienā Pariss Brosnans piedalījās Londonas modes nedēļā rīkotajā labdarības modes skatē, kas norisinājās Britu muzejā. Brosnanam junioram skatē pievienojās jau atzinību guvusī modele Stella Maksvela (29). Savulaik jaunās sievietes vārds bieži nonāca preses sleju pirmajās lappusēs. Tiesa, ne modeles darba dēļ, bet gan saistībā ar viņas attiecībām ar skandalozo dziedātāju Mailiju Sairusu. Abas kādu brīdi bija pāris. Maksvela vairākkārt šķīrusies un salabusi arī ar sāgas "Krēsla" aktrisi Kristenu Stjuarti.

Aktiera Pīrsa Brosnana un žurnālistes Kīlijas Šejas Smitas dēls Pariss Brosnans skatē bija ģērbies gaiši brūnā uzvalkā, ko darinājis zīmols “Chrome Hearts”. Viņš to bija papildinājis ar neaizpogātu melnu kreklu, pāris ķēdītēm un melnbaltām kedām.

Pīrss Brosnans ar dēlu Parisu Brosnanu. (Foto: David Fisher/REX/ Vida Press)

Pirms modes skates Pariss kopā ar savu slaveno tēti Pīrsu Brosnanu (66) pozēja fotogrāfiem no visas pasaules uz sarkanā paklāja. 18 gadus vecais jaunietis bija ģērbies melnā uzvalkā ar spožiem žaketes atlokiem. Kājās viņam bija tie paši sporta apavi, kas vēlāk skatē. Savukārt tēva vizuālais tēls ļoti atgādināja par viņa leģendārā aģenta 007 laikiem. Brosnans seniors bija tērpies melnā smokingā ar baltu kreklu un melnu tauriņu. Kājās viņš bija apāvis spodras lakādas kurpes, bet acis sedza tonētas brilles.

Pīrss Brosnans ar dēlu Parisu Brosnanu. (Foto: ddp/INTERTOPICS/Photoshot / Vida Press)

Modes skates laikā lepnais tētis filmēja dēla iznācienu ar savu mobilo tālruni un ar šo video vēlāk padalījās savā “Instagram” profilā.

“Tu tikai palūkojies apkārt, un viņi jau ir izauguši,” komentārā pierakstījis slavenais aktieris. “Dzīves skaistums. Vakars Britu muzejā Naomi Kempbelas rīkotajā “Fashion For Relief” skatē. Pariss demonstrē “Chromes Hearts”.”

Tēvs trīsdesmit gadu vecumā un dēls savos 18. Tik līdzīgi. (Foto: Vida Press / Scanpix)

“Paldies “Fashion For Relief” un Naomi Kempbelai par tik nozīmīga vakara rīkošanu tik cēlam mērķim,” savā “Instagram” blogā raksta Pariss. “Jūtos pagodināts piedalīties un pārstāvēt “Chrome Hearts”.”

“Fashion For Relief” skates 2005. gadā aizsāka supermodele Naomi Kempbela. To mērķis ir  vākt naudas līdzekļus dažādiem ar vidi un cilvēkiem saistītiem palīdzības projektiem. Aizvadītajos gados vākti līdzekļi ebolas vīrusa slimniekiem, viesuļvētrā Katrīna un Haiti zemestrīcē cietušajiem.

Pariss Brosnans kā modelis agrāk sadarbojies ar tādiem modes namiem kā “Dolce & Gabbana” un “Balmain”. Viņš ne tikai veido modeļa karjeru, bet ir pievērsies arī kino režijai. Nesen jaunietis izdeva savu īsfilmu par vizīti uz Šrilanku. Šīs filmas mērķis ir vērst uzmanību uz bērniem, kas šajā zemē cieš badu.

Parisam ir arī vecāks brālis Dilans (22), kurš arī ir kino režisors, kā arī komponists un mūziķis grupā “Raspbery Blonde”.  

“Man trūkst vārdu, esmu ārkārtīgi saviļņots,” par Parisa jauno filmu žurnālam “People” izteicies Pīrss Brosnans. “Esmu stāvā sajūsmā par abiem mūsu dēliem.”

Citi šobrīd lasa

Sipeniecei šodien 50! Kā Jaunpils Baibiņa izauga par zvaigzni 13
“Viņš viņus brutāli nogalināja!” - Austrālijas premjerministrs komentē bijušā regbija spēlētāja un viņa ģimenes nāves apstākļus 1
Cilvēkus sadusmo video ar gaidībās esošu medmāsu Uhaņas slimnīcā
Skatīt visus komentārus

Новый скандал: внучка Елизаветы II принцесса Беатрис хочет уехать из Британии

«Мы ждем четвертого!»: Анна Седокова подтвердила свою беременность