Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Britnija Spīrsa ar tēvu Džeimiju Spīrsu pirms dažiem gadiem. (Foto: /All Over Press/ Vida Press)

Britnijas Spīrsas tēvs atkāpjas no meitas aizbildņa pienākumu pildīšanas 3

Slavenības
2019. gada 10. septembrī 13:33 2019. gada 10. septembrī 13:33
  Jauns.lv
Pēc gariem 11 gadiem popzvaigznes Britnijas Spīrsas tēvs Džeimijs Spīrss vairs nav meitas aizbildnis. Tiesnesis apstiprinājis Spīrsa kunga lūgumu uz laiku atkāpties no oficiālo pienākumu pildīšanas.

Džeimijs Spīrss lūdzis meitas aizbildņa pienākumus uz laiku uzticēt Džodijai Montgomerijai, kam tiesnesis arī piekritis. Saskaņā ar oficiālajos dokumentos rakstīto, Montgomerija ir ilggadēja Britnijas Spīrsas “aprūpes menedžere”.

Britnija ar tēti. (Foto: Splash News/ Vida Press)

Izdevums “The Blast” informē, ka Britnija pati personīgi nav apmeklējusi pirmdien notikušo tiesas sēdi, taču uz to klātienē ieradušies dziedātājas pārstāvji, kā arī viņas bijušās vīra Kevina Federlaina advokāts un Britnijas mammas Linnas Spīrsas advokāti.

Pēc Britnijas advokātu lūguma sēde bija slēgta, jo pastāvēja varbūtība, ka tajā tiks iztirzāta popzvaigznes medicīniskā vēsture, kā arī risināsies diskusijas par Britnijas un Kevina Federlaina bērnu nākotni. Bijušajiem laulātajiem draugiem ir divi dēli – Šons Prestons (13)  un Džeidens Džeimss (12).

Aizbildņa maiņa lielā mērā neiespaidos Britnijas Spīrsas turpmāko dzīvi un rīcības iespējas.

“Britnijas dzīvē nekas nemainīsies,” kāds paziņa norādījis slavenību žurnālam “People”. “Džeimijs aizvien būs informēts par jaunāko Britnijas dzīvē, un Džeimijs parūpēsies, lai meitu pasargātu no cilvēkiem, kas vēlas viņu izmantot. Arī mamma Linna būs līdzās, ja Britnijai būs nepieciešama.”

Aizvadītajā nedēļā Džeimijs Spīrss lūdzis tiesu uz laiku viņu atbrīvot no aizbildņa pienākumu pildīšanas, kā iemeslu minot “privātus ar veselību saistītus iemeslus”. Aizvadītā gada laikā Spīrss pārcietis nopietnas veselības problēmas un pat bijis tuvu nāves slieksnim. Turklāt šobrīd arī notiek izmeklēšana mazbērnu fiziskas ietekmēšanas lietā.

Britnijas tēvs ar mazdēliem Šonu Prestonu un Džeidenu Džeimsu 2014. gadā. (Foto: XX7 / Splash News/ Vida Press)

Klīst runas, ka Spīrss no pienākumu pildīšanas atteicies tieši nesenā skandāla iespaidā. Interneta portāls TMZ raksta, ka Spīrss raizējies, ka bijušais znots Federlains varētu apšaubīt viņa aizbildņa pienākumu pildīšanu, jo nesen uzsākta izmeklēšana par viņa mazdēla Šona Prestona fizisku ietekmēšanu.

Džeimijs Spīrss ar bijušo znotu Kevinu Federlainu. (Foto: XX7 / Splash News/ Vida Press)

Federlaina advokāts apstiprinājis, ka incidents noticis 24. augusta vakarā un viņa klients bijis spiests rakstīt iesniegumu policijā. “Kad Britnija ar dēliem apciemoja Džeimiju viņa mājās, izcēlās strīds, kas noveda pie fiziskas ietekmēšanas, ko redzēja arī Džeidens,” slavenību žurnālam “People” paskaidrojis Federlaina advokāts Marks Vinsents Kaplans.

Federlaina advokāta Kaplana iesniegumā norādīts, ka jaunākais dēls Džeidens Džeimss bijis brāļa Šona Prestona un vectēva Džeimija Spīrsa konflikta aculiecinieks. Portāls “The Blast” raksta, ka Džeimijs “spēcīgi purinājis” Šonu pēc tam, kad ar varu ielauzies pie viņa guļamistabā.

“Britnija izdarīja pareizi, ka paņēma bērnus un devās prom,” norādījis Kaplans, piebilstot, ka viņa klients Kevins Federlains aizvien vēlas, lai bijušajai sievai būtu tikšanās tiesības un labas attiecības ar dēliem.

Taču pēc šī incidenta Britnija zaudējusi 50:50 dalītās aizbildnības tiesības. Tādi plašsaziņas līdzekļi kā “E! News”, “Daily Mail” un “TMZ” informē, ka Federlainam piešķirti 70 procenti laika, ko pavadīt ar dēliem. Dažādu ārzemju informācijas avotu sniegtā informācija gan atšķiras. Tā, piemēram, slavenību žurnāls “People” šajos ciparos ir vēl striktāks, apgalvojot, ka dalītā aizbildnība šobrīd esot noteikta 90:10 apmērā, Kevina Federlaina labā.

Džeimiju Spīrsu tiesa iecēla par oficiālu meitas aizbildni 2008. gadā, pēc tam, kad dziedātāja šķīrās no vīra un bija piedzīvojusi nervu sabrukumu, par ko savulaik plaši rakstīja ārvalstu prese.

Citi šobrīd lasa

“Tu esi stiprāks, nekā domā,” - Hjū Džekmens nosūta spēcīgu vēstījumu 9 gadus vecam vienaudžu izsmietam zēnam, kurš gribēja padarīt sev galu
Vesela sauja ērču - sociālajos tīklos ļaudis dalās ar šim gadalaikam netipisku foto 2
FOTO: ar iespaidīgu šovu un grandioziem priekšnesumiem atklāts gada pikantākais festivāls - "Erots 2020" 2
Skatīt visus komentārus

Анастасия Волочкова раскрыла подробности романа с чилийским миллионером

Герцогиня Меган и принц Гарри потеряли «королевский» Instagram и задумались о покупке дома в Малибу