Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Naktī uz svētdienu Lienes vārdadiena tika sagaidīta "Krastu mačā". Prom pāris devās, sadevušies rokās. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Rūdolfs Brēmanis pēc šķiršanās no Agneses Zeltiņas iziet sabiedrībā ar jaunu dāmu

Slavenības
2019. gada 24. augustā 06:33 2019. gada 24. augustā 06:33
  Žurnāls "Kas Jauns"
Aktrises Agneses Zeltiņas bijušais draugs, par valsts apzagšanu apsūdzētais bijušais diplomāts Rūdolfs Brēmanis (36) izgājis sabiedrībā ar jaunu dāmu, raksta žurnāls "Kas Jauns".

Lai arī jūnijā pašmāju boksa zvaigznes Maira Brieža uzvaru pār poli Kšištofu Glovacki Pasaules boksa supersērijas finālā | Arēnā Rīga" Rūdolfs Brēmanis vēroja kopā ar kādreizējo iecerēto – aktrisi Agnesi Zeltiņu, pagājušajā nedēļā viņš vairākkārt manīts jaunas pavadones sabiedrībā.

Kā novērojis žurnāls "Kas Jauns", gan trešdien Krievijas mūziķu "Mumiy Troll" koncertu Dzintaru koncertzālē, gan sestdien Rīgas "Krastu mača" basketbola spēli starp aktieru un mūziķu komandu Brēmanis skatīja kopā ar Lieni Melderi (39), kas pirms sešiem gadiem Latviju pārstāvēja skaistumkonkursā "Mrs. Globe 2013".

Liene un Rūdolfs ierodas uz "Mumiy Troll" koncertu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Vienīgais, ko par sevi Liene norādījusi, piemēram, sociālās saziņas tīklā "Facebook", ir „debešķīgi velnišķīga” un „wild angel”. Pirms sešiem gadiem, par konkursanti rakstot, kāda aģentūra iepazīstināja, ka Liene ieguvusi maģistra grādu inovatīvajā uzņēmējdarbībā Banku augstskolā, kā arī bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā biznesa augstskolā "Turība" un ir biznesa konsultante. Turpat arī tika norādīts, ka „uzņēmīgās un pievilcīgās sievietes dzīve nav bijusi vienkārša – kad viņas atvases bija pavisam maziņas, Liene traģiski zaudēja savu vīru, kas viņu padarījis stiprāku”.

Apsūdz par naudas piesavināšanos

Gada sākumā prokuratūra bijušajam diplomātam Rūdolfam Brēmanim uzrādījusi apsūdzību par Latvijai piederošu 102 721 eiro izkrāpšanu un piesavināšanos. Viņš kā pilnvarotais lietvedis savulaik vadīja Latvijas vēstniecību Apvienotajos Arābu Emirātos, Abū Dabī. Noziedzīgās darbības viņš veicis, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli, un darba attiecības ar Brēmani 2017. gada 31. janvārī, pusēm savstarpēji vienojoties, Ārlietu ministrija beidza.

Bijušā Latvijas vēstniecības pilnvarotā lietveža Apvienotajos Arābu Emirātos visplašāk atspoguļotais veikums bija viņa sarīkotās vakariņas 2017. gadā Dubaijā. Brēmanim toreiz izdevās sasēdināt pie viena galda Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, kādu šeihu un uzņēmēju Aināru Šleseru, prezidentam it kā par to iepriekš neko nezinot.

Taču nepagāja ne gads, kad Brēmaņa vārds publiskajā telpā parādījās atkal, – 2017. gada oktobrī TV raidījums "Nekā personīga" vēstīja, ka Brēmanis, tolaik jau pametis darbu diplomātiskajā sektorā, izmanto Latvijas vārdu un sola tirgot termiņuzturēšanās atļaujas. Kā savus partnerus Brēmanis esot norādījis Latvijas simtgades biroju un Ekonomikas ministriju, taču "Nekā personīga" atklāja – neviena no šīm iestādēm nav ļāvusi sevi izmantot viņa biznesa projektu reklamēšanai.

Saistītās ziņas

Skandalozo eksdiplomātu Rūdolfu Brēmani apsūdz vērienīgā naudas izkrāpšanā 72
Skulme, Zuke, Šomase - arī viņas bijušas Agneses Zeltiņas krāpēja Brēmaņa sievietes? 169
Agnese Zeltiņa atkal ļaujas Rūdolfa Brēmaņa apskāvieniem 62

Slavenu sieviešu draugs

Lai gan Ārlietu ministrijā dažādos amatos Brēmanis darbojies vairāk nekā 13 gadu, biežāk viņa vārds medijos tomēr parādījies saistībā ar viņa piedzīvojumiem mīlas frontē. 2012. gadā Brēmanis, vēl esot precēta vīra statusā, sabiedrībā izgāja ar dāmu, kas tolaik bija par viņu slavenāka, – TV šovā "Latvijas princese" popularitāti iemantojušo Montu Zuki. Vēl pēc kāda laika tika manīts dziedātājas Lienes Šomases kompānijā, un tad par Brēmaņa mīļoto kļuva aktrise Agnese Zeltiņa, kuru diplomāts lutināja ar Emirātu labumiem un pamanījās pat bildināt.

Vairākus gadus Brēmanis dižojās ar aktrisi Agnesi Zeltiņu pie sāniem. Abus pat vienojuši precību plāni. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Pēc trīsarpus gadu ilgas kopābūšanas Agneses un Rūdolfa attiecības ar pamatīgu skandālu beidzās 2017. gada pašā sākumā. Pēc publiski izskanējušajām ziņām par krīzi pāra kopdzīvē smalkajās aprindās sākās runas par Brēmaņa iespējamiem sānsoļiem ar citām daiļavām. Dažus mēnešus pēc šķiršanās Rūdolfs un Agnese atkal bija kopā – 2017. gada vasarā viņš aktrisi lutināja ar uzmanības apliecinājumiem, bet sabiedrības dāmas sprieda, kāpēc Agnese atsakās redzēt to, kas patiesībā ir aiz romantiskā precinieka. Ļaužu runām parādījās arī reāli pierādījumi – pērnvasar tērpu dizainere Kristīne Deimone feisbukā drosmīgi publiskoja to, kā viņai vēstulēs tolaik un arī pirms trim gadiem Rūdolfs piedāvājis intīmu tuvību. Kristīne nudien bija saniknota, vīrieti pat saucot par „suni, kurš mūžīgi meklējas”, „kuili” un veltot viņam citus epitetus. Pēc šīm atklāsmēm gan šķita, ka Zeltiņas pacietības vadzis vienreiz lūzis un rozā brilles beidzot nokritušas – pāris šķīrās atkal.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

Ja gribat dzīvot ilgāk, ņemiet brīvdienas no alkohola lietošanas 6
25 gadus veca sieviete tērē 300 dolārus mēnesī par autiņbiksītēm un dzīvo kā pieaudzis zīdainis 35
Slimību profilakses un kontroles centrs atbild uz 10 būtiskiem jautājumiem par koronavīrusu 8

«Я где-то не справилась»: Муцениеце продолжает интриговать на тему развода с Прилучным

Автор хита Киркорова рассказала о "болезни как у Жанны Фриске", из-за которой прибегла к суррогатному материнству