Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ambera Hērda un Džonijs Deps 2015. gadā. (Foto: Marechal Aurore/Sipa USA/ Vida Press)

Ambera Hērda noliedz, ka strīda karstumā būtu dedzinājusi Džoniju Depu ar cigareti 4

Slavenības
2019. gada 1. augustā 09:32 2019. gada 1. augustā 09:32
  Jauns.lv
Lai gan aktieru Džonija Depa (56) un Amberas Hērdas (33) skandalozā šķiršanās prāva noslēgusies jau sen, laiku pa laikam bijušie laulātie atkal ir gatavi “mazgāt netīro veļu”.

Aktrises Amberas Hērdas advokāti kategoriski nolieguši apsūdzību, kurā teikts, ka strīda laikā Hērda degošu cigareti pielikusi sava bijušā vīra Džonija Depa miesai.

Aizvadītās nedēļas nogalē atklātībā nonākusi vēsts, ka aktieris Džonijs Deps iesniedzis tiesā dokumentus, kuros apsūdz bijušo sievu, ka strīda karstumā 2015. gada martā tā dedzinājusi viņa miesu ar degošu cigareti. Dokumentiem aktieris pievienojis fotogrāfiju, kurā viņš redzams uz nestuvēm ar sasaitētu pirkstu un, kā aktiera pārstāvji apgalvo, ar cigaretes radītu apdegumu uz sejas.

Džonijs Deps norādījis, ka strīds izcēlies pēc tam, kad viņš lūdzis sievu noslēgt pēclaulību līgumu. Pāris apprecējās 2014. gadā pirmslaulību līgumu nenoslēdzot. “Karību jūras pirātu” zvaigzne apgalvo, ka šī diskusija likusi Hērdai “aizsvilties dusmās”.

Džonijs Deps 2019. gadā. (Foto: Balkis Press/Abaca/Sipa USA/ Vida Press)

Aktieris, kurš uzsācis prāvu pret laikrakstu, kas viņu nosaucis par “sievu sitēju”, jaunajā apsūdzībā norāda, ka Hērda viņu “aizvainojuši apsaukājusi”, kas novedis pie tieksmes pēc alkohola. Aktiera advokāts norāda, ka aizstāvamais centies “izvairīties no Hērdas jaunkundzes, dodoties uz mājas apakšstāvā esošo bāru, lai ielietu sev šņabi un to izdzertu.”

Deps apgalvo, ka Hērda metusi viņam ar divām pudelēm un viena no tām trāpījusi, sagriežot viņam pirkstu. Apsūdzībā Deps atzīst, ka pēc šī skandāla “rakstījis uz spoguļa un sienām ar asinīm un eļļas krāsām”, bet noliedz, ka būtu urinējis nepiemērotās vietās visā mājā.

Ambera Hērda 2019. gadā. (Foto: ddp/INTERTOPICS/Photoshot / Vida Press)

Deps arīdzan piesauc divus citus aizskarošus incidentus, kuru nodarīšanā iepriekš Hērda vainojusi viņu.

Apsūdzībā Hērda apgalvoja, ka viņiem izcēlies strīds privāta lidojuma laikā 2014. gada maijā, jo Depu piemeklējusi greizsirdības lēkme par to, ka viņas jaunais ekrāna partneris izvēlēts izskatīgais Džeimss Franko. “Es piecēlos, bet Džonijs nogrūda mani atpakaļ krēslā, liekot man nokrist. Džonijs man meta ar savu zābaku, kamēr es gulēju uz grīdas,” viņa rakstīja. “Džonijs turpināja uz mani izkliegt aizvainojošas piezīmes līdz devās uz lidmašīnas labierīcībām, kur ieslēdzies nogulēja bezsamaņā līdz pat lidojuma beigām.”

Deps savā apsūdzībā apgalvo, ka Hērda viņu “mutiski izaicinājusi” lidojuma laikā. Mēģinot sievu “nomierināt”, viņš izstiepis kāju, lai rotaļīgi iepliķētu viņai pa pēcpusi, bet nav aizsniedzies. Šajā brīdī Hērdā “ārkārtīgi sadusmojusies par šo nevainīgo rīcību un turpinājusi viņu verbāli rāt”. Deps apliecina, ka turpmāko lidojuma laiku esot izvēlējies gulēt uz grīdas privātās lidmašīnas vannasistabā.

Bijušajam laulātajam pārim ir arī atšķirīgs viedoklis par notikušo Bahamu salu ceļojuma laikā 2014. gada aprīlī. Hērda apgalvo, ka Deps viņai iespēris, iepļaukājis un dusmās durvīs izsitis caurumu. Pēc notikušā pie aktiera ceļu mērojusi personīgā medmāsa, lai palīdzētu tikt galā ar “maniakālajām lēkmēm”, kā tās noraksturojusī Hērda.

Deps atspēko sievas teikto, apgalvojot, ka medmāsa pie viņa ieradusies, lai palīdzētu tikt galā ar sekām, kas radušās no pretsāpju medikamentu atkarības, un vainoja Hērdu par medikamentu slēpšanu no viņa.

Hērdas pārstāvji norāda, ka šī apsūdzība ir “absurda, aizvainojoša un absolūti nepatiesa”. Fotogrāfija ar aktieri uz nestuvēm nepierādot neko. Tikai to, ka Džonijs Deps ir gatavs darīt jebko, lai tikai novērtu uzmanību no tā, ka viņš fiziski un morāli laulības laikā iespaidojis Amberu Hērdu.”

Citi šobrīd lasa

Mirusi meitenīte, kuras piedzimšana veicināja pagrieziena punktu ASV surogasijas praksē
Saimniece publicēja foto, kurā paslēpies viņas suns, un pat sieviete mīluli uzreiz nespēja atrast 2
"Mans vīrs gāja mātei garām un uzsita pa dibenu, domādams, ka tā esmu es!" Māte un meita stāsta par savu līdzību 1
Skatīt visus komentārus

Коллеги рассказали, как борьба с раком изменила внешность Заворотнюк

Герцогиня Кэтрин впервые вышла в свет в маске и перчатках