Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Instagram

Mila Kunisa un Eštons Kačers komentējuši runas par savu šķiršanos 4

Slavenības
24. jūnijā 07:46 2019. gada 24. jūnijā 07:46
Jauns.lv
Baumas par Milas Kunisas (35) un Eštona Kačera (41) šķiršanos sasniegušas arī pašu aktieru pāri. Viņi pasmējušies par amerikāņu tabloīda “In Touch Weekly” izplatītajām baumām, sociālajos tīklos publiskojot ironisku video.

Mila Kunisa un Eštons Kačers savā video citējuši vairākas frāzes no žurnālā “In Touch Weekly” publicētā materiāla. “Mums viss ir beidzies. Es jūtu, ka sāku smakt,” pavēstījusi Mila, tālruņa ekrānā rādot publikāciju.

“Viss beidzies?” – vēršoties pie sievas, Eštons tēloja izbrīnu. “Ak, Dievs, ko mēs tagad darīsim? Es biju tik valdonīgs, vai ne?”

Mila turpināja izspēlēt etīdi, norādot, ka viņa aizejot esot paņēmusi līdzi arī bērnus. “Tas viss ir tavu tumšo noslēpumu dēļ,” piebilda aktrise. “Laikam tie tiešām bija tumši,” secināja Eštons.

“Domāju, ka viss beidzies. “In Touch Weekly” izklaidējas šonedēļ, pārdodot žurnālus. Iespējams, ka nākamnedēļ mana sieva gaidīs dvīņus. Šī ir jau trešā reize. Bet kurš gan skaita,” ar sarkasmu video komentārā pierakstījis Eštons Kačers.

Aktiera “Instagram” konta sekotāji turpinājuši  pāra iesākto ironiju par publikāciju, komentāros atstājot šādas piezīmes: “Neatņem viņam bērnus, Mila!”, “Pie visa ir vainojamas ūsas… Tās ir tumšais noslēpums”, “Es jau to paredzēju”, “Es tagad skumstu. Tā nevajadzēja”.

Eštons Kačers un Mila Kunisa iepazinās seriāla „That ‘70s Show” uzņemšanas laikā 1998. gadā, kur atveidoja iemīlējušos tīņus. Kunisai bija tikai 14 gadu, kad viņa uzsāka filmēties šajā seriālā, bet Eštonam – 20. Viņi pie projekta strādāja no 1998. gada līdz 2006. gadam.

Romantiskas attiecības īstajā dzīvē abi uzsāka tikai 2012. gada aprīlī, dažus mēnešus pēc Kačera šķiršanās no aktrises Demijas Mūras, ar kuru viņš bija precējies sešus gadus. Juridiski laulība gan šķirta tikai pēc astoņiem kopdzīves gadiem.

Kačers un Kunisa slepeni apprecējās 2015. gada jūlijā, deviņus mēnešus pēc tam, kad pasaulē bija nākusi viņu pirmdzimtā. Šobrīd pāris ģimenē audzina divus bērnu – meitu un dēlu.

Citi šobrīd lasa

90-o gadu supermodeles Helēnas Kristensenas dēls izaudzis ļoti līdzīgs mammai
Andris Keišs: "Sievai labāk dāvināt nevis kleitu, bet aploksnīti" 2
FOTO: Andreja Žagara dzimšanas dienā ļaudis Cēsīs pulcējas lūkot dokumentālo filmu "Žagari"
Skatīt visus komentārus

Эмигрант из Москвы объявил голодовку: его невменяемую тещу заставляют учить латышский 15

Пугачева надела прозрачный топ и подчеркнула стройность ног высокими гольфами в стильной фотосессии 2