Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Noskaidrota apalīšu šova "Pati pilnība" uzvarētāja 37

TV
2019. gada 14. jūnijā 05:26 2019. gada 14. jūnijā 05:26
  Jauns.lv
Noslēdzies plaši apspriestais TV šovs “Pati pilnība”, kuru veido televīzija sievietēm “STV Pirmā!” un kas drosmīgi runā par sabiedrībā valdošajiem ar izskatu saistītajiem stereotipiem, pierādot, ka ikviena sieviete, neatkarīgi no vecuma, matu krāsas, figūras vai apģērba izmēra, ir skaista. Par šova uzvarētāju kļuvusi Ieva Kreišmane no Alojas, kura projektā ieradās, lai pieņemtu sevi un īstenotu sapni kļūt par kāda žurnāla vāka modeli.

“Vienmēr ir daudz vieglāk pateikt „nē“, nevis „jā“ un izvēlēties zināmo pretim nezināmajam. Es gan svēti ticu, ka jautrība sākas brīdi, kad izej ārpus savas komforta zonas. Lai iet lēciens nezināmajā, jo ticu, ka es šovam varu dot tikpat daudz, cik tas man!" tā, uzsākot dalību projektā, sacīja Ieva. "Par drosmīgiem lēmumiem un laimīgu sevi! Vēlos par spīti stereotipiem un aizspriedumiem būt skaista un mīlēt sevi."

Nu pēc diviem mēnešiem viņa skatītāju un šova ekspertu acu priekšā burtiski uzplaukusi un ir īsts pierādījums tam, ka pieņemot sevi, savu ķermeni, pārstājot dzīties pēc iedomātiem standartiem, sieviete var kļūt vēl pievilcīgāka. Turklāt uzvara šajā projektā Ievai ļāvusi piepildīt vēl kādu ilgi lolotu ieceri - viņa kļūs par modes un dzīves stila žurnāla “Pastaiga” vāka modeli, lai īpašā fotosesijā stilistes Olgas Kolotovas un profesionālā modes fotogrāfa Oļega Zernova vadībā visai Latvijai pierādītu, ka ikviena sieviete, arī apaļīga, ir tā vērta, lai būtu uz žurnāla vāka!

Ieva skatītāju un šova ekspertu acu priekšā burtiski uzplaukusi un ir īsts pierādījums tam, ka pieņemot sevi, savu ķermeni, pārstājot dzīties pēc iedomātiem standartiem, sieviete var kļūt vēl pievilcīgāka. (Foto: Publicitātes)

Žurnāls preses pārdošanas vietās nonāks jau nākamajā nedēļā, skaļi uzrunājot lasītājus visā Latvijā un atgādinot, ka skaistumam nav standartu - katram no mums ir sava unikalitāte un tai nav sakara ar konkrētiem parametriem.

“Pati pilnība” eksperti visi kā viens akcentēja Ievas izaugsmi projekta laikā, sakot, ka viņa spērusi milzīgu soli ceļā uz sevis pieņemšanu. “Šova sākumā tu biji tāda, kas visiem izdabāja, un savu “Es” nemaz nerādīji. Taču tagad es redzu ļoti pašpārliecinātu un stingras stājas sievieti. Un es ticu tam, ka tu vairs neļausi nevienam sev kāpt uz galvas,” “Pati pilnība” noslēgumā Ievai sacīja body positive kustības vēstnese un šova vadītāja Indra Salceviča.

Viņai pievienojās arī modes eksperts Deniss Ševeļovs: “Jums zemapziņā bija misija pārvarēt šķēršļus un dibināt sevi kā personību, ar kuru vajadzētu rēķināties. Jūsu gaita, jūsu defilē un pašpozicionējums tam ir īsts pierādījums. Jūs esat sasniegusi savu mērķi un savu nākotnes tēlu. Novēlu jums attīstīties arī turpmāk un kas zina – varbūt dzirdēsim par jums vēl vairāk.”

Uzvara projektā Ievai pašai bija liels pārsteigums, un sieviete neslēpj - ir grūti noticēt, ka viens no viņas sapņiem par fotosesiju kādam no modes žurnāliem pavisam drīz piepildīsies. ”Man tā notrīcēja ceļi! Šķita, ka tūliņ nokritīšu, bet tā sajūta ir vienkārši fantastiska! Un es vēl joprojām neticu, ka tā esmu es!” asarām acīs pēc uzvarētāju paziņošanas sacīja Ieva.

Dalību projektā “Pati pilnība” uzsāka 10 apaļīgas sievietes, ar kurām divu mēnešu garumā strādāja labākie pašmāju stilisti, psihologi un dzīves skolotāji, sporta treneri un fotogrāfi, palīdzot dāmām atgūt pārliecību par saviem spēkiem. Sievietēm bija jāizcīna svarīgākā no cīņām - pašām ar sevi - un jānotic, cik nozīmīgi ir ne tikai sadzīvot ar dabas doto ķermeni, bet iemācīties to iznest, ietērpt formām atbilstošā apģērbā un iemīlēt. 

Citi šobrīd lasa

Amatnieku maskas nedrīkst uzdot par līdzekli pret Covid-19 9
Zvērināts advokāts par Igaunijas valdības prasību valkāt maskas: "Ir pārkāpts likums" 7
VIDEO: jaunā vīra pārsteigums kāzu svinību laikā izvēršas par pilnīgu katastrofu 1
Skatīt visus komentārus

Ребенок на спор проглотил магниты — врачи Детской больницы все еще борются за его жизнь

"Зачем так делать?": потерявшие корпоративы звезды возмущены "отменой" Нового года