Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Irina Šaika un Bredlijs Kūpers ar meitu. (Foto: Broadimage/REX/ Vida Press)

Irina Šaika izvākusies no Bredlija Kūpera mājām. Draugi runā par zvaigžņu pāra šķiršanos 16

Slavenības
2019. gada 7. jūnijā 08:48 2019. gada 7. jūnijā 08:48
  Jauns.lv
Krievu modeles Irinas Šaikas (33) un Holivudas aktiera Bredlija Kūpera (44) draugu lokā no jauna uzvirmojušas runas par to, ka pāris esot pašķīries. Vairāki bulvārpreses izdevumi informē, ka Irina kopā ar meitu esot izvākusies no sava drauga mājas.

Attiecības un laulības Holivudā izdeg tikpat ātri kā sērkociņi. Uz šī fona modeles Irinas Šaikas un aktiera Bredlija Kūpera romāns izrādījies visnotaļ ilgs. Pāris ir kopā jau četrus gadus un ģimenē audzina divus gadus veco meitu Lea.

Tik tikko tikai noklusušas runas par to, ka Bredlijs esot redzēts citas sievietes sabiedrībā, kad jau atkal parādījušās jaunas runas par pāra nesaskaņām. Populārākais britu bulvārpreses izdevums raksta, ka modele izvākusies no Kūpera greznās villas Losandželosā. Pāris kopīgi dzīvoja prestižajā „Pacific Palisades” rajonā. Aktiera un režisora Bredlija Kūpera īpašums novērtēts četru miljonu eiro apmērā.

„Bredlija un Irinas attiecībās iestājies manāms atsalums. Viņu attiecības nebija labas jau vairākus mēnešus. Irina nolēma, ka būs labāk, ja viņa pārcelsies atpakaļ uz savām mājām. Nešķiet, ka viņi vairs ilgi paliks kopā,” tuva drauga viedokli citējis izdevums „The Sun”.

Zinātāji apgalvo, ka Irina no dzīvesbiedra aizgājusi, līdzi paņemot arī meitu. Irina jau vairākus gadus ierindojas vislabāk apmaksāto modeļu rindās pasaulē, un viņai pieder arī pašai savs nekustamais īpašums Losandželosā.

Savukārt Kūperu un Šaiku ierindo skaistāko Holivudas pāru rindās. Vēsts par viņu iespējamo šķiršanos apbēdinājusi daudzus pāra fanus. Vairāki no tiem pauduši cerību, ka tas ir tikai neliels strīds un viss drīz nokārtosies. Jāatzīst, ka par Šaikas un Kūpera „šķiršanos” ziņas parādās apbrīnojami bieži. Līdz šim pāris šīm tenkām uzmanību nav pievērsis, bet paparaci fotogrāfijas no viņu ikdienas atspoguļojušas harmoniskas ģimenes idilli.

Šaikas un Kūpera ikdiena daudz neatšķiras no lielākā vairuma jauno ģimeņu: viņi kopā brauc ciemos, dodas iepirkties, pastaigājas ar meitu un atrod laiku romantiskām vakariņām ārpus mājas. Pēdējo reizi paparaci viņus kopā nofotografējuši 25. maijā, kad viņi bija sarīkojuši ģimenes pikniku „Pacific Palisades” parkā netālu no mājām.

Bredlijs nēsāja uz pleciem savu gaišmataino meitiņu, spēlējās ar bērnu, bet Irina sēdēja zālienā un ar prieku noskatījās mīļotā vīrieša un meitas rotaļās. Mājās Irina un Bredlijs devās, rokās sadevušies.

Citi šobrīd lasa

Princese Diāna savulaik karalieni dēvējusi pavisam familiārā mīļvārdiņā
"Pasaki sievietei, ka joprojām esi nevainīgs. Vari gaidīt viņas ņirgāšanos!" Četri atklāti pieaugušu vīriešu stāsti par pirmo pieredzi 3
Tramps izpircis visus pasaules "Remdesivir" krājumus, neatstājot zāles citām valstīm 3
Skatīt visus komentārus

89-летний экс-владелец «Формулы-1» стал отцом в четвертый раз

Пугачева сняла на видео сюрприз для Галкина, который подготовила за время его отъезда